DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

NIEMCY KRWAWA JATKA Z UŻYCIEM BRONI PALNEJ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Bez tytułu 3

Niemieckie media poinformowały o strzałach w pobliżu cmentarza żydowskiego w Halle. Policja potwierdziła kilka zgonów.

Obecnie trwa operacja policyjna. Według informacji MZ napastnik dysponował bronią palną. Policja potwierdziła, że są ofiary śmiertelne. Ostrzegła ludność, że mieszkańcy powinni pozostać w domach lub innych bezpiecznych miejscach.

Według informacji mediów miejsce strzelaniny znajduje się na Humboldt Strasse, w pobliżu cmentarza żydowskiego. Zostało zabezpieczone przez policję.

​Poinformowano, że sprawcy, których było kilku, dokonali kilku strzałów z pistoletu maszynowego, zastrzelił kobietę i ranił kilka osób. Napastnicy, jak twierdzą źródła na miejscu, uciekają samochodem w kierunku Lipska.

Przypomnijmy, dzisiaj Żydzi obchodzą święto Jom Kipur, znane równiez jako Dzień Pojednania (Pokuty) lub Sądnym Dniem, jedno z najważniejszych i najbardziej uroczystych żydowskich świąt.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: