NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
-45502 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Najnowsze:Szwedzka nastolatka zachęca młodzież do domagania się działań związanych ze zmianami klimatu

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

FORT YATES, ND (AP) – Do 16-letniej szwedzkiej działaczki na rzecz ochrony środowiska dołączył inny nastoletni działacz w rezerwacie Indian z Północnej Dakoty, aby zachęcić młodych ludzi do żądania działań w sprawie zmian klimatu.

Greta Thunberg powiedziała uczniom we wtorek Standing Rock High School, że „wiele lokalnych społeczności znajduje się na pierwszej linii, a wy jesteście prawdziwymi wojownikami”.

Obok niej była Tokata Iron Eyes, która należy do stojącej młodzieży walczącej z rurociągiem Dakota Access Pipeline. Bismarck Tribune donosi, że zaprosiła Thunberga do odwiedzenia rezerwatu po tym, jak nawiązali przyjaźń.

Thunberg wcześniej podróżował do Południowej Dakoty, odwiedzając rezerwat Indian Pine Ridge i Rapid City.

Thunberg udała się w sierpniu do USA na żaglówce, aby promować swoją kampanię na rzecz zmian klimatu. Przyciągnęła międzynarodową uwagę, kiedy zbeształa światowych liderów w ONZ.

 

zrodlo:apnews,com

One thought on “Najnowsze:Szwedzka nastolatka zachęca młodzież do domagania się działań związanych ze zmianami klimatu

  1. można to podpiąć  pod walkę z morderczymi korpami od GMO, niszczenia lasów, inwigilacji, banksterami ale żeby kurwa dzieci musiały się tym zajmować a gdzie do chuja dorośli są

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: