M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Najnowsze:Johnson & Johnson, producent Risperdal uderzył wyrokiem w wysokości 8 miliardów dolarów

miejsce-na-reklame.

PHILADELPHIA (AP) – jury z Filadelfii we wtorek przyznało 8 miliardów dolarów odszkodowań karnych przeciwko Johnson & amp; Johnson i jeden, jeśli jego spółki zależne od narkotyków, firmy stwierdziły, że adwokaci powoda są powiązani z nieprawidłowym wzrostem kobiecej tkanki piersi u chłopców.

PLIK – w pliku z 30 lipca 2013 r. Ludzie chodzą korytarzem w siedzibie Johnson & Johnson w Nowym Brunszwiku w stanie New Jersey. Jury w Filadelfii orzekło, że Johnson & Johnson i Janssen Pharmaceuticals muszą zapłacić 8 miliardów dolarów odszkodowań karnych za lek przeciwpsychotyczny związany z nieprawidłowym wzrostem kobiecej tkanki piersi u chłopców. Firma prawna dla powoda opublikowała oświadczenie we wtorek, 8 października 2019 r., Mówiąc, że firmy wykorzystały zorganizowany plan zarabiania miliardów dolarów, nielegalnie wprowadzając na rynek i promując lek o nazwie Risperdal. (AP Photo / Mel Evans, plik)

Johnson i Johnson natychmiast potępili nagrodę po decyzji jury w sądzie powszechnym, twierdząc, że jest „nadmierna i nieuzasadniona”, i obiecując natychmiastowe działanie w celu jej obalenia.

Lek przeciwpsychotyczny Risperdal znajduje się w centrum procesu, a adwokaci powoda twierdzą, że wiąże się to z nieprawidłowym wzrostem kobiecej tkanki piersi u chłopców, nieuleczalnym stanem zwanym ginekomastią.

Johnson & amp; Johnson użył zorganizowanego programu do zarobienia miliardów dolarów podczas nielegalnego marketingu i promocji narkotyków, oświadczyli w oświadczeniu prawnicy Tom Kline i Jason Itkin.

Kline i Itkin powiedzieli, że Johnson & amp; Johnson był „korporacją, która ceniła zyski nad bezpieczeństwem i zyski nad pacjentami”. Tysiące pozwów zostało złożonych w sprawie narkotyków, ale prawnicy stwierdzili, że po raz pierwszy jury zdecydowało, czy przyznać odszkodowanie karne, i wymyśliło kwotę .

Johnson & amp; Johnson oświadczył w oświadczeniu na swojej stronie internetowej, że jest przekonany, że nagroda zostanie unieważniona, nazywając ją „rażąco nieproporcjonalną” w stosunku do pierwotnej rekompensaty za szkody kompensacyjne i „wyraźnym naruszeniem należytego procesu”.

Johnson & amp; Johnson powiedział, że wykluczenie przez sąd kluczowych dowodów sprawiło, że nie jest w stanie przedstawić znaczącej obrony, w tym, jak twierdzą, etykiety narkotykowej, która „jasno i odpowiednio określa ryzyko związane z lekiem” lub korzyści Risperdal dla pacjentów z poważną chorobą psychiczną. Powiedzieli również, że adwokaci powoda nie przedstawili żadnych dowodów faktycznej szkody.

„Ta decyzja jest niespójna z licznymi ustaleniami poza Filadelfią dotyczącymi adekwatności oznakowania Risperdal, skuteczności leku i ustaleń wspierających firmę”, Johnson & amp; Johnson powiedział. „Natychmiast przystąpimy do uchylenia tego nadmiernego i nieuzasadnionego wyroku”.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: