Jak tak dalej pójdzie, chyba rzeczywiście przyjdzie nam przejść na metodę leczenia wszystkiego modlitwą. Ministerstwo Zdrowia dało milion złotych na promocję zdrowia i profilaktyki nowotworów w Telewizji Trwam. Rydzyk się ucieszył. W tym samym momencie w Chorzowie zamknięto oddział szpitala dla dzieci chorych na raka.

System ochrony zdrowia w Polsce jest w ruinie. Płacimy coraz większe podatki, otrzymujemy coraz mniej. Zamiast lepszych standardów mamy zamykane oddziały i całe jednostki. Lekarze masowo wyjeżdżają, w aptekach nie ma leków.

Do władzy dorwali się nieudacznicy i dyletanci. Za kilka dni możemy ich odsunąć i rozliczyć. Każdy z nas musi iść na wybory i zagłosować przeciw niszczeniu Polski.

HAnna@Anna_Hev

Min. Zdrowia postanowiło pokazać pacjentom, jak bardzo o nich dba. Wysupłało milion zł na kampanię edukacyjną promującą zdrowie i profilaktykę nowotworów dla… TV Trwam. Tego samego dnia w Chorzowie zamknięto oddział dla dzieci chorych na raka. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1917724,1,zlo.read 

Polską rządzą ludzie źli

Likwidacja jednego szpitala dziennie jest ambitnym planem rządu. Podobno ma ich zniknąć 150.

polityka.pl

źródło: Twitter

banner-wizytowka-1580899038