M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Raport: WH oficjalnie powiedział „wezwanie informatora” Trumpa na ukraińskie wezwanie było „szalone”, „przerażające”

miejsce-na-reklame.

Partyzant CIA za tak zwaną skargą „informatora” napisał, że urzędnik Białego Domu opisał wezwanie prezydenta Donalda Trumpa do Ukrainy jako „szalone” i „przerażające”, zgodnie z raportem.

WASHINGTON, DC - OCTOBER 03: U.S. President Donald Trump answers questions while departing the White House on October 03, 2019 in Washington, DC. Trump is scheduled to travel to Florida today before returning to Washington later this evening. (Photo by Win McNamee/Getty Images)
Fox News informuje, że oficer CIA napisał dwustronicową notatkę 26 lipca – jeden dzień po telefonie Trumpa-Zelenskiego – w którym napisał rozmowę z urzędnikiem Białego Domu „trwał tylko kilka minut, w wyniku czego Otrzymałem tylko najważniejsze informacje. ”

Reporterzy Catherine Herridge i Bradford Betz piszą:

Według notatki urzędnik Białego Domu „opisał wezwanie (25 lipca) jako„ szalone ”,„ przerażające ”i„ całkowicie pozbawione treści związanych z bezpieczeństwem narodowym ”.

Notatka informatora zdawała się obalić krytykę, że transkrypt wydany przez Biały Dom był notatką lub streszczeniem, pisząc, że „standardową praktyką” było „pomieszczenie sytuacyjne w Białym Domu, aby stworzyć transkrypcję słowo w słowo, która upamiętnia wezwanie”. Informator stwierdził również, że transkrypcja została wyprodukowana i „jest traktowana bardzo ostrożnie”.

Co istotne, informator zauważył: „Prezydent nie podniósł pomocy w zakresie bezpieczeństwa” podczas rozmowy. Zarzuty dotyczące quid pro quo były kluczowe dla skargi, później zgłoszonej przez demaskatora w połowie sierpnia, która również „połączyła kropki” poprzez doniesienia medialne i innych nienazwanych urzędników.

Następnie oficer CIA złożył tak zwaną skargę „informatora”, w której zarzucono prezydentowi Trumpowi, że popełnił wykroczenia, prosząc prezydenta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego o zbadanie zarzutów korupcji przeciwko byłemu wiceprezydentowi Joe Bidenowi i jego synowi Hunterowi Bidenowi. Jednak obaj światowi przywódcy zdecydowanie zaprzeczyli, że zastosowano jakąkolwiek presję, a Biały Dom opublikował transkrypcję swojego wezwania, aby wykazać, że nie doszło do żadnych wykroczeń.

Chociaż Demokraci domowi przyłączyli się do skargi, aby wszcząć śledztwo w sprawie impeachmentu, pojawiło się kilka czerwonych flag dotyczących jego autora i niektórych jego roszczeń. Według Departamentu Sprawiedliwości, generalny inspektor społeczności wywiadowczej, który otrzymał skargę, stwierdził, że nie była ona oparta tylko na informacjach z drugiej ręki, ale że autor miał „uprzedzenie polityczne” na korzyść „politycznego rywala” prezydenta Trumpa. W ubiegłym tygodniu CNN poinformował, że oficer jest zarejestrowanym demokratą. Ponadto Fox News poinformował, że oficer ukrył swoje kontakty z pracownikiem Komisji Wywiadu przed generalnym inspektorem społeczności wywiadowczej.

 

zrodlo:.breitbart.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: