Cenzura się zbliża. ” Taki portal, według mnie, powinien być w jakiś sposób koncesjonowany” – mówi Małgorzata Wasserman w wywiadzie dla mediów. Ale to nie koniec, zapowiada również prace nad zakazem używania internetu – na początek przez osoby do 15 roku życia. Wygląda więc na to, że PiS szybkimi krokami zmierza do modelu państwa totalitarnego, w którym władza kontroluje wszystko i wszystkich.

Dzisiaj internet w Polsce jest ostatnim miejsce, w którym można w nieskrępowany sposób ujawniać kłamstwa układu władzy. Nie ma urzędu cenzury. Tymczasem to się Kaczyńskiemu najwyraźniej podoba.

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko” – mówi Małgorzata Wasserman. To poważne ostrzeżenie dla wszystkich! 13 października trzeba iść na wybory i powiedzieć stop pomysłom cenzury internetu przez PiS !!!

Posłanka mówi też o konieczności wprowadzenia swojego rodzaju „prawa jazdy” na internet i odcięcia go osobom poniżej 15 roku życia. To przestaje być śmieszne. O tym, czy młodzież używa internetu mają decydować ich rodzice. PiS chce ingerować w życie rodzinne i to jest niedopuszczalne.

źródło: Interia.pl