NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
-47312 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Dziś ostatnia szansa, aby elektronicznie zapisać się na wybory

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

8 października jest ostatnim dniem, w którym można się dopisać elektronicznie do spisu wyborców – przypominają polskie media. Osobom, które nie zdążą tego zrobić, a chcą głosować, pozostanie tylko osobiste pobranie z urzędu zaświadczenia o prawie do głosowania.

Dziś ostatnia szansa, aby elektronicznie zapisać się na wyboryPrognostycy oceniają, że tegoroczna frekwencja podczas wyborów w Polsce będzie rekordowa. (Fot. Getty Images)

Z usługi elektronicznego dopisania do spisu wyborców można skorzystać dziś do północy.

Należy zaznaczyć, że niektóre urzędy, bazując na stanowisku Państwowej Komisji Wyborczej, mogą rozpatrywać tylko te wnioski, które wpłyną do nich w godzinach pracy.

Wszystkie osoby, które wyślą elektroniczne wnioski już po godzinach pracy urzędu, a przed północą, powinny się upewnić, czy ich wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Ministerstwo Cyfryzajci sugeruje, że najlepszym sposobem jest „zadzwonienie i zapytanie się”.

 

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: