KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Dziś ostatnia szansa, aby elektronicznie zapisać się na wybory

8 października jest ostatnim dniem, w którym można się dopisać elektronicznie do spisu wyborców – przypominają polskie media. Osobom, które nie zdążą tego zrobić, a chcą głosować, pozostanie tylko osobiste pobranie z urzędu zaświadczenia o prawie do głosowania.

Dziś ostatnia szansa, aby elektronicznie zapisać się na wyboryPrognostycy oceniają, że tegoroczna frekwencja podczas wyborów w Polsce będzie rekordowa. (Fot. Getty Images)

Z usługi elektronicznego dopisania do spisu wyborców można skorzystać dziś do północy.

Należy zaznaczyć, że niektóre urzędy, bazując na stanowisku Państwowej Komisji Wyborczej, mogą rozpatrywać tylko te wnioski, które wpłyną do nich w godzinach pracy.

Wszystkie osoby, które wyślą elektroniczne wnioski już po godzinach pracy urzędu, a przed północą, powinny się upewnić, czy ich wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Ministerstwo Cyfryzajci sugeruje, że najlepszym sposobem jest „zadzwonienie i zapytanie się”.

 

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: