DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 -PIOTR RYBAK vs DYREKTOR MUZEUM OŚWIĘCIMSKIEGO AUSCHWITZ - 21,30 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB13 listopada 2019
7 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Najnowsze:Trump zwrócił się o pomoc Australii do pochodzenia rosyjskich sond

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WASHINGTON (AP) – Prezydent Donald Trump zwrócił się ostatnio do premiera Australii i innych zagranicznych przywódców o pomoc prokuratorowi generalnemu Williamowi Barrowi w dochodzeniu w sprawie pochodzenia rosyjskiej sondy, która śledziła jego administrację przez ponad dwa lata, podał w poniedziałek Departament Sprawiedliwości.

Rzeczniczka sprawiedliwości Kerri Kupec powiedziała, że ​​Trump dzwonił w imieniu Barra.

„Na prośbę prokuratora generalnego Barra prezydent skontaktował się z innymi krajami, aby poprosić ich o przedstawienie prokuratora generalnego i pana Durhama odpowiednim urzędnikom” – powiedział Kupec.

Trump poprosił o pomoc w dochodzeniu amerykańskiego prokuratora Johna Durhama w sprawie pochodzenia specjalnej rady Roberta Muellera w sprawie rosyjskiej ingerencji w wybory w 2016 roku. Śledztwo oburzyło Trumpa, który uznał to za motywowane politycznie „polowanie na czarownice”.

Mueller zakończył swój raport na początku tego roku niejednoznacznym ustaleniem na temat Trumpa – prezydent nie został oskarżony o żadne przestępstwa, ale Mueller wyraźnie powiedział, że nie oczyścił Trumpa. Prezydent natychmiast wezwał do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie pochodzenia sondy Muellera.

Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości stwierdzili, że wiązało się to z szukaniem pomocy z wielu obcych krajów, w tym z Australii. Jeden z urzędników powiedział, że Trump powiedział premierowi Scottowi Morrisonowi, że prokurator generalny skontaktuje się ze swoim australijskim odpowiednikiem.

To objawienie pojawia się podczas nowej kontroli relacji Trumpa z zagranicznymi przywódcami. Dom rozpoczął dochodzenie w sprawie impeachmentu wobec Trumpa, które koncentruje się na telefonicznym wezwaniu w lecie, w którym nalegał na pomoc w dochodzeniu w sprawie demokracji Joe Bidena.

Biuro Morrisona oświadczyło w oświadczeniu: „Rząd Australii zawsze był gotowy wspierać i współpracować przy wysiłkach, które pomagają rzucić więcej światła na badane sprawy”.

„P.M. potwierdziła tę gotowość po raz kolejny w rozmowie z Prezydentem – powiedział oświadczenie, odnosząc się do Morrison.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: