NA ŻYWO - 21.00 ROZBICIE POLSKIEJ PRAWICY SPRAWA SĄDOWA KTÓRA W OSWIĘCIMSKIM MUZEUMZROBI Z POLAKÓW OBYWATELI 2 KATEGORII11 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

MEDIA: ANDRZEJ DUDA OBWINIA IZRAEL ZA ANTYSEMICKIE ATAKI W POLSCE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Prezydent Andrzej Duda uważa, że antysemickie ataki w Polsce są reakcją na antypolską retorykę izraelskich przywódców – piszą zagraniczne media.

Izraelskie media, m.in. „Haaretz” i „Jerusalem Post”, powołując się na „Jewish Insider”, piszą, że Andrzej Duda podczas spotkania z przedstawicielami diaspory żydowskiej w konsulacie RP w Nowym Jorku oświadczył, że to Izrael ponosi winę za ostatnie antysemickie ataki w Polsce.

Prezydent powiedział, że wzrost ataków antysemickich w Polsce to reakcja na antypolską retorykę izraelskich przywódców.

Odniósł się do słów izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israela Katza, który stwierdził w lutym, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matek”.

Andrzej Duda powiedział, że żałuje, iż Izrael nie przeprosił za upokarzające wypowiedzi swoich polityków.

Wspomniał też o akcie agresji na ambasadora Polski w Izraelu Marka Magierowskiego. W maju zaatakował go napastnik, który krzyczał: „Polak, Polak”.

INTERIA.PL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: