NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Główne tematy ONZ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NARODY ZJEDNOCZONE (AP) – Konflikt izraelsko-palestyński, zagrożenie ze strony Iranu i utrudnione wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej to prawdopodobne tematy w czwartek, gdy światowi przywódcy zbierają się na trzeci dzień przemówień w ONZ.

Oczekuje się, że palestyński prezydent Mahmoud Abbas i dyplomaci z Izraela i Arabii Saudyjskiej, którzy obwiniają Teheran o atak na jego kluczowe złoża ropy naftowej, powinni popchnąć ich przyczyny.

Iran zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w strajku saudyjskim, który wstrząsnął światowymi cenami ropy i tymczasowo wyeliminował prawie 6% dziennej światowej produkcji ropy.

Arabia Saudyjska nalega na użycie irańskiej broni i zaprosiła śledczych ONZ do oceny, skąd rozpoczęły się strajki. Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania i Niemcy również obwiniają Iran.

Prezydent Iranu Hassan Rouhani nie odniósł się do ataków w swoim przemówieniu w środę. Zaplanował konferencję prasową na czwartek.

Izrael uważa Iran za swojego największego wroga i jest głównym przeciwnikiem międzynarodowej umowy nuklearnej z Iranem w 2015 r. Premier Benjamin Netanyahu mówi, że Teheran próbuje zbudować bombę nuklearną – co Iran zaprzecza – i oskarżył Irańczyków o naruszenie postanowień umowy.

Tymczasem Izrael znajduje się w impasie politycznym po wyborach krajowych, w których ani partia Likud Netanyahu, ani niebieska i biała centrysta Benny’ego Gantza nie uzyskały wymaganej większości parlamentarnej niezbędnej do utworzenia rządu.

Od czasu wyborów Netanjahu w 2009 r. Palestyńczycy odmówili negocjacji z Izraelem, który poszerzył swoje osiedla i zyskał uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela.

Ustępujący przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk, ma również zabrać głos, gdy UE sama się przygotowuje na możliwość wyjścia Wielkiej Brytanii z bloku bez porozumienia 31 października.

Walczący premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, nie poruszył kryzysu swojego kraju w swoim inauguracyjnym przemówieniu do organu światowego pod koniec wtorku, kiedy wygłosił szalone przemówienie na temat niebezpieczeństw i zalet technologii.

Liderzy z małych krajów zmagających się z wojną, ubóstwem i nierównością również będą mieli głos przed organem światowym.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: