DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

JAK WYEGZEKWUJĄ ROSZCZENIA ZWIĄZANE Z ACT 447 ! PRZYPOMINAM WPIS Z ROKU 2010 ! BO TERAZ TĄ METODĄ WYRUGUJĄ POLAKÓW

Cholerka ja to chyba na tym blogu napisałem już lub opowiedziałem o wszystkich nadchodzących na ten lud przykrych terminach ……… I BOLESNYCH KOPNIAKACH JAKIE ..


 

Witam e roku pańskim A/D 2010 napisałem tekst w oparciu o nowo wprowadzone rozwiązanie prawne które miało pomóc Polakom , wtedy nawet nikomu się nie śniło o act 447 i żądaniu 360 miliardów dolarów USA w dowolnej formie „zadośćuczynienia lub odszkodowania”

Radzę zatem wam sobie odświeżyć pamieć , BO CZAS JEST BLISKI ……..

https://miziaforum.com/2010/07/24/czy-polacy-zamieszkaja-pod-mostami-czyli-rugi-pruskie-i-roszczenia-diaspory-n-y/

Od 19 lipca wielu przedsiębiorców powinno mieć się na baczności – w życie wchodzą przepisy o pozwach zbiorowych. Wystarczy, że zbierze się grupa przynajmniej 10 osób poszkodowanych przez firmę i będą mogły wspólnie domagać się odszkodowania w ramach jednego procesu.

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel powiedziała IAR, że nowe prawo może zachęcić konsumentów do domagania się odszkodowań przed sądami między innymi dzięki możliwości podzielenia kosztów procesowych pomiędzy wszystkich powodów.

Ojczyzną pozwów zbiorowych są Stany Zjednoczone, gdzie roczna wartość odszkodowań uzyskanych w ramach pozwów zbiorowych to około 252 miliardy dolarów. Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel wyjaśnia jednak, że na podobne odszkodowania w Polsce nie ma co liczyć, ponieważ w Stanach Zjednoczonych odszkodowanie ma również charakter kary, stąd poszkodowani często otrzymują świadczenia przekraczające wysokość poniesionych strat. Natomiast w Polsce odszkodowanie ma na celu jedynie rekompensatę szkód.

Prawnik firmy doradczej Karol Ciszak podkreśla, że skuteczność i ewentualna popularność pozwów zbiorowych zależy od sprawności polskich sądów, które nie miały jeszcze do czynienia z takim postępowaniami.

Prawnik (z kancelarii CMS Cameron McKenna) Sebastian Pabian przekonuje, że dzięki nowym przepisom klientom będzie o wiele łatwiej walczyć o swoje. Do tej pory wielu osobom nie opłacało się dochodzić swoich roszczeń, jeśli nie były one wysokie. Teraz będzie to bardziej opłacalne.

Sebastian Pabian zwraca jednocześnie uwagę, że ustawa o pozwach zbiorowych otwiera nowe możliwości również przed prawnikami. Adwokaci będą mogli otrzymać wynagrodzenie zależne od wysokości zasądzonego odszkodowania, co do tej pory w polskim prawie było niedopuszczalne.

Wśród firm szczególnie narażonych na pozwy zbiorowe są deweloperzy, linie lotnicze, biura podróży, firmy ubezpieczeniowe, banki i firmy farmaceutyczne.
=======================================================
I NA TYM MOŻNA BY PIANIE Z ZACHWYTU ZAKOŃCZYĆ – PONIEWAŻ MOŻNA NA PODSTAWIE TEGO PRZEPISU ZASKARŻYĆ
– SKARB PAŃSTWA –

co to oznacza nie jeden powie że wreszcie powodzianie będą mieli skuteczny oręż do walki z rządem.owszem PRAWDA ……….

ALE RÓWNIEŻ JEST TO ORĘŻ DO WALKI Z POLSKIM PRAWEM WŁASNOŚCI SZCZEGÓLNIE NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TAK ZWANYCH ZIEMIACH ODZYSKANYCH – ŚLASK , WIELKOPOLSKA , WARMIA I MAZURY ORAZ PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE MIASTA W POLSCE MÓWIĄC W SKRÓCIE ZAGROŻONE JEST OKOŁO 65% MAJĄTKU NIERUCHOMEGO W POLSCE
WSZYSCY DOSKONALE WIEMY ŻE JUŻ OD DAWNA TRWAJĄ PRÓBY ODZYSKANIA MIENIA NIERUCHOMEGO W POLSCE PRZEZ OBYWATELI NIEMIEC I IZRAELA – I DOTYCHCZAS SĄDY W POLSCE ZAZWYCZAJ WYDAWAŁY WYROKI NA KORZYŚĆ OBYWATELI OBCYCH PAŃSTW CO KOŃCZYŁO SIE EKSMISJĄ DOTYCHCZAS TAM ZAMIESZKUJĄCYCH LUDZI – ( sprawa AGNES TRAWNY – ORAZ MNIEJ MEDIALNE O KTÓRYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE ROZPISYWAŁY SIE LOKALNE MEDIA)


=======================================================
NALEŻAŁO BY ZADAĆ PYTANIE CZY „RZĄD- POLSKI” JEST POZBAWIONY WYOBRAŻNI I Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ ZDECYDOWAŁ SIĘ NA DANIE POLSKIM OBYWATELOM SKUTECZNEGO NARZĘDZIA DO SKARŻENIA PRZEZ POWODZIAN

CZY JEST TO CELOWE DZIAŁANIE MAJĄCE ZA OSTATECZNY CEL WYRUGOWANIE POLSKICH OBYWATELI Z DOMÓW , MIESZKAŃ KTÓRE ZAJMUJĄ OD DZIESIĄTEK LAT
NA PODSTAWIE DECYZJI ADMINISTRACYJNEJ ZWANEJ PRZYDZIAŁEM…..

ZWAŻYWSZY NA STAN FINANSÓW III RP – MOŻNA WYWNIOSKOWAĆ ŻE NIERZĄD III RP AKTUALNIE REPREZENTOWANY PRZEZ P.O – ZROBIŁ TO Z PREMEDYTACJĄ ABY OTWORZYĆ NA OŚCIEŻ DROGĘ DO PRZEJĘCIA PRZEZ ORGANIZACJE NIEMIECKIE ORAZ WIADOME GREMIA W USA Z SIEDZIBĄ W N.Y – WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI Z NIEJASNYM STANEM PRAWNYM W KSIĘGACH WIECZYSTYCH.- (burdel w księgach celowo nie uporządkowany przez 20 lat)

A MYDLENIE OCZU POLAKOM JAK TO BĘDĄ MOGLI POZWAĆ NP. SIEĆ SUPERMARKETÓW ZA SPRZEDAŻ BUBLI TO ZWYKŁE DZIAŁANIE MAJĄCE NA CELU ODWRÓCENIE UWAGI,

CO W ZWIĄZKU Z TYM MOŻEMY ZROBIĆ – PRZEDE WSZYSTKIM – KAŻDY POWINIEN SPRAWDZIĆ JAKIE NAPRAWDĘ TREŚCI ZAWIERAJA KSIEGI WIECZYSTE ICH DOMÓW , GRUNTÓW I MIESZKAŃ – NAWET JAK NIE SĄ ICH PRAWNYMI WŁAŚCICIELAMI – A TYLKO LOKATORAMI – EWENTUALNE NIEŚCISŁOŚCI NALEŻY W TRYBIE PILNYM UZUPEŁNIAĆ O WŁAŚCIWIE BRZMIĄCY WPIS ZGODNY Z STANEM FAKTYCZNYM.
===============================================================

DOTYCHCZAS PROCESY O ODZYSKANIE MIENIA PRZEZ OBYWATELI OBCYCH PĄŃSTW POSIADAJĄCYCH RÓWNIEŻ OBYWATELSTWO POLSKIE – BYŁY CZASOCHŁONNE PONIEWAŻ 1 NIEMIEC SKARŻYŁ POLSKE O 1 MAJĄTEK POZOSTAWIONY –
TERAZ SIE TO ZMIENI 1 MECENAS BEDZIE REPREZENTOWAŁ MINIMUM 10 A MAXIMU POWIEDZMY 2000 ROSZCZENIOWCÓW W 1 PROCESIE……..
EKSMISJE BEDĄ MOGŁY SIE ODBYWAĆ CAŁYMI ULICAMI W JEDNYM CZASIE …..

 Edit profile

DAWNY JACK CALEIB Y.T ADMINISTRATOR

I DODATEK CIEKAWOSTKA TEN OBSZAR OZNACZONY NA MAPIE EUROPY TO OBSZAR EGZEKWOWANIE WYŁUDZEŃ O NAZWIE ACT 447 ………… POLSKA IDZIE NA 1 OGIEŃ JAK PADNIE TO Z RESZTĄ PÓJDZIE JUŻ GŁADKO

mapa-europy

I COŚ JESZCZE WAM PRZYPOMNĘ BO JA PAMIĘTAM CO KIEDY NAPISAŁEM I NA JAKI TEMAT A WY NIE KONIECZNIE PAMIĘTACIE CO KIEDY I NA JAKI TEMAT CZYTALIŚCIE -być może wynika to z tego że jesli człowiek coś pisze to bardziej to pamięta niż to co przeczytał ….

ZATEM PRZYPOMNĘ WAM JESZCZE JAK WYGLĄDAŁA TYPOWA EKSMISJA ZA CZASÓW PO/PSL

sprawa dotyczyła zaległości czynszowej w wysokości około 15 000 zł …… jak myślicie jak was potraktują nowi własciciele waszych mieszkań z mocy namaszczenia PIS  i uwłaszczenia się na was zgodnie z act 447 ???

CHYBA GORZEJ NIŻ NA FILMIE ………

I przypomnę również mój wpis …….. może to was przygotuje na następstwa wygranych wyborów przez SP. PO/PIS …..

EKSMISJE POLSKICH RODZIN PRZY OKRZYKACH WYNOCHA POLSKIE BRUDNE ŚWINIE !!

GRUDZIEŃ 30, 2012

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: