NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Analiza: twarda polityka Trumpa stanowi wyzwanie dla Demokratów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – W 2016 roku Donald Trump przeleciał przez barierki amerykańskiej polityki. W swojej próbie ponownego wyboru jest gotowy wysadzić ich w powietrze.

Tym razem pomaga mu siła prezydentury, jej niezrównany megafon i zasoby. A jego ostatnia prowokacja – nakłanianie zagranicznego przywódcy do zbadania rywala demokratycznego Joe Bidena – sugeruje, że nie widzi problemu z wykorzystaniem swojego biura do osobistych interesów politycznych.

Jego działania zapowiadają bezwzględną kampanię 2020, niezależnie od tego, kogo Demokraci wybiorą na swoich kandydatów w nadchodzących miesiącach. Jeśli lekcja zwycięstwa Trumpa w 2016 roku polegała na tym, że głęboko osobiste ataki i niedokładne insynuacje są ścieżką do zwycięstwa, jego podręcznik na 2020 rok wydaje się zawierać więcej tego samego.

Demokraci są bardziej otwarci na skuteczność tych taktyk, ale nadal głęboko niepewni co do najlepszego podejścia – i najlepszego kandydata – do ich stępienia. Walcz z Trumpem i ryzykuj, prowadząc kampanię na jego warunkach i podnosząc swoje bezpodstawne ataki. Zignoruj ​​go i pozwól, by jego argumenty przeniknęły bez kontroli przez konserwatywny ekosystem medialny.

Demokraci przyznają, że jest niezwykle skuteczny w dyktowaniu warunków debaty politycznej i odsuwaniu przeciwników na bok.

„Największą umiejętnością polityczną Donalda Trumpa jest umiejętność wciągania ludzi w jego wir potworności, gdzie spędzasz cały dzień każdego dnia, odpowiadając na oburzenie Trumpa i broniąc się przed absurdalnymi, bezpodstawnymi oskarżeniami” – powiedział Dan Pfeiffer, kampania Obamy i Biały Dom doradca.

Właśnie tam Biden znajduje się w tej chwili, odpowiadając na pytania dotyczące pracy jego syna Huntera w ukraińskiej firmie gazowniczej, podczas gdy jego ojciec kierował amerykańskimi wysiłkami dyplomatycznymi, aby pomóc nowopowstałemu rządowi tego kraju. Żaden mężczyzna nie ma dowodów na nadużycia, a Hunter Biden nie pracuje już w firmie. Jednak Joe Biden nadal spędził weekend na kampanii w Iowa, rozmyślając nad pytaniami na ten temat i zachęcając dziennikarzy do ponownego skupienia uwagi na Trumpie.

„Zadawaj właściwe pytania”, ryknął zapytany przez dziennikarza, ile razy rozmawiał z synem o swoich zagranicznych interesach.

Oczywiście, apel Trumpa do prezydenta Ukrainy może ostatecznie stworzyć problemy polityczne dla prezydenta. Sprawa ta jest częścią skargi zgłaszającej nieprawidłowości, którą administracja odmawia Kongresowi, powołując się na przywilej prezydencki. Demokratowie kongresowi, których Biały Dom już utrudniał w licznych dochodzeniach, są oburzeni, a wielu członków ponownie wzywa do impeachmentu.

Przedstawiciel Kalifornii Adam Schiff, przewodniczący komitetu wywiadu, który do tej pory opierał się próbom oskarżenia, powiedział w niedzielę, że działania Trumpa „mogły bardzo dobrze przekroczyć Rubikon”.

Trump i jego sojusznicy spędzili miesiące, przygotowując grunt pod pytania dotyczące Bidena i jego syna, doskonale zdając sobie sprawę, że były wiceprezydent stworzyłby potężnego przeciwnika w wyborach powszechnych, podając swoje więzi z wyborcami klasy robotniczej, którzy porzucili Demokratów dla Trumpa w 2016 r. Rudy Giuliani, osobisty prawnik Trumpa, publicznie przyznał się do przedstawienia ukraińskich polityków w sprawie dochodzenia w sprawie Bidens.

Podobno Trump wielokrotnie prosił prezydenta Ukrainy o pomoc w tym wysiłku. Jego prośba o pomoc zagranicznego lidera w wyborach w 2020 r. Nadeszła w rozmowie telefonicznej z 25 lipca – dzień po tym, jak zeznanie specjalnego doradcy Roberta Muellera w Kongresie skutecznie stłumiło demokratyczne nadzieje na utrudnienie Trumpowi ingerencji w rosyjskie wybory w kampanii 2016.

Śledztwo Muellera niewiele zrobiło, aby odwieść Trumpa od niewłaściwości przyjęcia pomocy wyborczej od obcego rządu. Na początku tego roku powiedział w wywiadzie dla ABC News, że gdyby inny kraj miał negatywne informacje na temat rywala politycznego, nie miałby problemu z zaakceptowaniem go.

„Myślę, że możesz chcieć słuchać, nie ma nic złego w słuchaniu” – powiedział Trump w czerwcowym wywiadzie. „Gdyby ktoś zadzwonił z kraju, Norwegii (i powiedział)„ mamy informacje o twoim przeciwniku ”- och, myślę, że chciałbym to usłyszeć”.

Po objawieniach, które Trump zdawał się stosować do tych słów w rozmowie z prezydentem Ukrainy, kandydaci na prezydenta Demokratów nazwali jego zachowanie niedemokratycznym.

„To coś więcej niż śmiech i płacz” – powiedział Pete Buttigieg, nadzieja Białego Domu i burmistrz South Bend w stanie Indiana. „To zdrada Stanów Zjednoczonych”.

Kalifornijski senator Kamala Harris powiedział The Associated Press, że działania Trumpa są „niewybaczalne i stanowią akt przeciwko ludności Stanów Zjednoczonych”.

Ale Harris, który uderzył w Biden podczas ostatnich debat, również subtelnie odzwierciedlał sposoby, w jakie oskarżenia Trumpa mogą zacząć się chwytać, bez względu na to, jak dokładne są.

Zapytany przez AP, czy w jakikolwiek sposób rzutuje to na „kampanię lub jego postać wiceprezydenta Bidena”, Harris odmówił komentarza.

„Pozostawię to ekspertom. Nie mam na ten temat komentarza – powiedziała.

_

Autor tekstu, Thomas Beaumont z Des Moines, Iowa, przyczynił się do powstania tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: