NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowość Żart PM z Fake Country Spotyka się z Trumpem, Silent On Assange

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Scott Morrison, nowatorski żart premier z wyimaginowanego narodu Australii, spotkał się dziś ze swoim szefem Donaldem Trumpem, nie wspominając o ponadnarodowym spisku rządu amerykańskiego mającym na celu uwięzienie obywatela Australii za ujawnienie amerykańskich zbrodni wojennych.

Dwaj gubernatorzy cesarscy publicznie dyskutowali o możliwości towarzyszenia Australii przez USA w wojnie z Iranem, a także o wojnie handlowej USA z Chinami i skandalu brownface premiera Justina Trudeau, ale nie ma wzmianki o Julian Assange, założyciel WikiLeaks .

To wszystko nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że Australia jest piwniczką w Waszyngtonie. Teraz niewiele więcej niż aktywa wojskowe / wywiadowcze USA, Australia konsekwentnie dostosowuje się do Waszyngtonu we wszystkich kwestiach dotyczących polityki zagranicznej i nie jest niczym więcej niż suwerennym, niezależnym narodem niż Alaska czy Hawaje. Jak sam Assange powiedział krótko przed tym, jak został uciszony, a następnie uwięziony: „Uwielbiam mój kraj urodzenia, Australię, ale jako stan nie istnieje”.

„Gdyby Assange został uwięziony przez chińskie, rosyjskie lub irańskie reżimy, reakcja bez wątpienia byłaby zupełnie inna”, zauważyła niedawno strona internetowa socjalistów światowych w sprawie milczenia australijskiego rządu na Assange. „Ministrowie twierdzili, że robili pilne przedstawicielstwa dyplomatyczne i pobożnie mówili o swoich obowiązkach wobec obywateli Australii niesprawiedliwie uwięzionych za granicą. Takie oświadczenia zostały złożone przez wiodących ministrów australijskiego rządu w ciągu ostatniego tygodnia, po tym jak ujawniono, że trzech obywateli Australii jest więzionych w Iranie pod zarzutem szpiegostwa – te same zarzuty, na które napotyka Assange. Morrison i jego koledzy protestowali także przeciwko uwięzieniu chińskiego dysydenta i obywatela Australii Yang Hengjun przez reżim pekiński. ”
Pani Christine Assange
@AssangeMrs
Ponieważ premiera Australii wygrywa i je kolacja przez #Trump,

wydaje się
cierpienie australijskiego dziennikarza Juliana Assange’a jest wyłączone z menu! # FreeAsssngeNOW # NoUSExtradition # BringAssangeHome https://www.wsws.org/en/articles/2019/09/20/assa-s20.html…
Julian Assange: Wielki niekwestionowany jako australijski lider wina i obiady z Trumpem
Gdyby Assange został uwięziony przez reżim chiński, rosyjski lub irański, reakcja rządu australijskiego bez wątpienia byłaby inna.

wsws.org
564
12:56 – 21 września 2019 r
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
Mówi o tym 414 osób
W świecie, w którym plutokratyczna kontrola narracji sprawia, że ​​niezwykle trudno jest stworzyć klarowny obraz tego, co naprawdę się dzieje, prześladowania Juliana Assange’a są bardzo jasne. Na przykład zabił martwy pogląd, że uwięzienie i torturowanie dysydenckich dziennikarzy za mówienie prawdy jest czymś, co robią tylko wrogowie scentralizowanego w USA sojuszu władzy, a także opowieść, że żyjemy w społeczeństwie, które jest zainteresowane promocja wolności i demokracji. Ale być może najbardziej pouczającym aspektem sprawy Assange’a jest rozbicie iluzji, że żyjemy w świecie oddzielnych, suwerennych narodów.

Absolutnie nie ma sensu, aby rząd Australii stał w obronie, ponieważ jeden z jego własnych jest uwięziony i torturowany za prowadzenie dziennikarstwa, gdy rzuca się w obronie swoich obywateli przed innymi rządami, chyba że myślisz o Australii jako części jednego imperium scentralizowanego w USA, w takim przypadku ma to sens.

Absolutnie nie ma sensu, aby Wielka Brytania wydała 16 milionów funtów na patrolowanie ekwadorskiej ambasady w celu wyegzekwowania fałszywej i drobnej kaucji, dopóki nie wyciągnie go z kopania i krzyczenia w koordynacji z rządem Ekwadoru w związku z zakończeniem jego azylu politycznego, chyba że pomyśl o Wielkiej Brytanii jako o części jednego imperium scentralizowanego w USA, w którym to przypadku ma to sens.

Absolutnie nie ma sensu, aby Szwecja gwałtownie odstąpiła od wszystkich swoich standardowych protokołów prawnych dotyczących wszystkiego, od zeznań, przesłuchań, czerwonych zawiadomień InterPol po postępowanie ekstradycyjne w sprawie całkowicie nieudowodnionych i spartych dziurami zarzutów dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego, chyba że myślisz o Szwecji jako części jedno imperium scentralizowane w USA, w którym to przypadku ma to sens.

Nie ma sensu, aby Ekwador nagle zaczął zachowywać się tak, jakby był poważnie zaniepokojony higieną kotów i jeżdżeniem na deskorolce, z bardzo poważnych powodów, dla których dał to azylowi politycznemu Assange w pierwszej kolejności, chyba że myślisz o Ekwadorze jako części jednego imperium scentralizowanego w USA. , w którym to przypadku ma to sens.

Nie ma sensu, aby Ekwador nagle zaczął zachowywać się tak, jakby był poważnie zaniepokojony higieną kotów i jeżdżeniem na deskorolce, z bardzo poważnych powodów, dla których dał to azylowi politycznemu Assange w pierwszej kolejności, chyba że myślisz o Ekwadorze jako części jednego imperium scentralizowanego w USA. , w którym to przypadku ma to sens.

Jeśli pomyślisz o Australii, Ameryce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Ekwadorze jako oddzielnych, suwerennych narodach, to wygląda to na bardzo dziwny zbieg okoliczności, że wszyscy realizowaliby plany dokładnie w tym samym czasie, tak jak to się stało w rezultacie Assange został zamknięty w izolatce w oczekiwaniu na ekstradycję w USA. Jeśli jednak myślisz o nich wszystkich jako o pojedynczym bycie, to wcale nie wygląda to na przypadek: wygląda jak jedno imperium więziące dziennikarza za ujawnianie niewygodnych prawd.

W ten sam sposób, w jaki niewidzialna, nieuznana natura współczesnej międzynarodowej oligarchii powstrzymuje ludzi przed uświadomieniem sobie, że wciąż żyją w czasach, w których skutecznie rządzą nimi królowie, niewidzialna natura imperium scentralizowanego w USA powstrzymuje ludzi od uświadomienia sobie, że nie żyjcie w prawdziwych narodach, które w ogóle mają suwerenność.

Defend Assange Campaign@DefendAssange

I love my birth country Australia but as a state it doesn’t exist. Here is why it had its prime-minister denounce me, moved to cancel my passport, secretly passed data on me to US intelligence and has never made representations on my behalf. It is owned by US+UK corporations.

View image on TwitterView image on Twitter

Defend Assange Campaign@DefendAssange

Before WWII Australia was dominated by the UK–of which it was a colony. After the war it subordinated itself U.S. hegemony. A brief attempt at an independent Australian foreign policy in 1975 resulted in a US+UK backed constitutional coup: https://www.theguardian.com/commentisfree/2014/oct/23/gough-whitlam-1975-coup-ended-australian-independence .

The British-American coup that ended Australian independence | John Pilger

John Pilger: In 1975 prime minister Gough Whitlam, who has died this week, dared to try to assert his country’s autonomy. The CIA and MI6 made sure he paid the price

theguardian.com

597 people are talking about this

Stany Zjednoczone są świetne pod wieloma względami, a jedną z najbardziej błyskotliwych jest outsourcing. USA zlecają na zewnątrz wszystkie swoje najbrzydsze aspekty, aby lokalny elektorat nie musiał na nie patrzeć; zleca na zewnątrz niewolnictwo, zleca tortury, zleca podżeganie do wojska i, jak widzimy w przypadku Juliana Assange’a, zleca na zewnątrz celę więźniów politycznych.

I nie popełnijcie błędu, Assange jest zdecydowanie więźniem politycznym w USA. Jest to teraz prawdą w przypadku każdej możliwej interpretacji sytuacji, biorąc pod uwagę, że jego uwięzienie za zarzuty o zwolnienie za kaucją dobiegnie końca i teraz przejdzie do jego po prostu pozostania zamkniętym w więzieniu Belmarsh w oczekiwaniu na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych. Brytyjski sąd orzekł w zeszłym tygodniu, że Assange musi pozostać zamknięty na czas nieokreślony pomimo wygaśnięcia kary za przekroczenie kaucji, ponieważ ma on „historię ucieczki”, co jest bardzo nieuczciwym sposobem kształtowania legalnego i uznanego na arenie międzynarodowej prawa do ubiegania się o azyl polityczny.

„Assange jest teraz, wyraźnie i bez argumentów, więźniem politycznym”, niedawno były ambasador Wielkiej Brytanii Craig Murray napisał o sprawie Assange’a. „Nie ma go w więzieniu za skakanie za kaucją.

Nie ma go w więzieniu za zarzuty seksualne. Jest w więzieniu za publikowanie oficjalnych tajemnic i za nic innego. Wielka Brytania ma teraz najbardziej znanego więźnia politycznego na świecie i nie ma racjonalnych podstaw, aby temu zaprzeczyć.

Dziękuje za przeczytanie! Najlepszym sposobem na obejście cenzorów internetowych i upewnienie się, że widzisz to, co publikuję, jest zapisanie się na listę mailingową mojej witryny, która otrzyma powiadomienie e-mail o wszystkich publikowanych przeze mnie treściach.

Moja praca jest w całości obsługiwana przez czytelników, więc jeśli podobał ci się ten kawałek, rozważ podzielenie się nim, polubienie mnie na Facebooku, obserwowanie moich wygłupów na Twitterze, sprawdzenie mojego podcastu na Youtube, Soundcloud, podcastach Apple lub Spotify, wrzucenie pieniędzy na mój kapelusz na Patreon lub Paypal, zakup niektórych słodkich towarów, zakup nowej książki Rogue Nation:

Psychonautical Adventures With Caitlin Johnstone lub mojej poprzedniej książki Woke: A Field Guide for Utopia Preppers. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jestem, gdzie jestem i co próbuję zrobić z tą platformą, kliknij tutaj. Wszyscy, z wyjątkiem platform rasistowskich, mają moje pozwolenie na ponowne opublikowanie lub wykorzystanie dowolnej części tej pracy (lub czegokolwiek innego, co napisałem) w dowolny sposób, który im się podoba.

 

 

zrodlo://caitlinjohnstone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: