DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum av live

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Najnowsze:Obszar 51 wydarzeń w większości pokojowych; tysiące na pustyni Nevada

HIKO, Nev. (AP) – Wydarzenia z udziałem tysięcy Ziemian, którzy odpowiedzieli na internetowe brzęczenie o zaproszeniu do „Strefy burzowej 51” na pustyni Nevada, były w większości uroczyste, z tłumami licznymi w liczbie tysięcy i nielicznymi aresztowaniami, podali urzędnicy.

Trzy kolejne osoby zostały aresztowane w piątek w odległej niegdyś tajnej bazie wojskowej, powiedział szeryf hrabstwa Lincoln, Kerry Lee, doprowadzając do piątki od czwartku oskarżonych o przestępców podczas wydarzeń i festiwali „Alienstock” i „Area 51 Basecamp” w małych pustynnych miasteczkach Rachel i Hiko.

Zgłoszono kilka drobnych obrażeń, a jeden mężczyzna był leczony z powodu odwodnienia przez festiwalowych medyków w Rachel przed powrotem na imprezę.

Podczas gdy kosmici w kostiumach byli zjawiskiem powszechnym, jarzącym się, a czasem przezabawnym, nikt nie doniósł o istnieniu istot pozaziemskich lub UFO.

„Wszyscy mają tutaj poczucie wspólnoty” – powiedział John Derryberry, który jechał ze swoją dziewczyną Sarah Shore z Nashville w Tennessee.

„Zaczęło się od żartu, a teraz ludzie się poznają” – powiedziała 23-letnia Tracy Ferguson z Sioux Falls w Południowej Dakocie. Powiedział, że Internet podsunął mu pomysł, aby pojechać do Nevady ze swoją dziewczyną, 19-letnią Jade Gore z Worthington w stanie Minnesota.

Lee powiedział, że mężczyzna, który zgłosił zaginięcie w piątek rano po udaniu się w czwartek z obozowiska festiwalowego w Hiko w kierunku bramy Strefy 51, został uznany za bezpieczny w piątek wieczorem. Szczegóły nie zostały natychmiast podane do wiadomości publicznej, ale jego zniknięcie nie było uważane za porwanie.

Prawie 100 osób udało się o trzeciej nad ranem w piątek do najbardziej znanej „tylnej bramy” legendarnej byłej ściśle tajnej bazy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, niedaleko niewielkiego miasteczka Rachel, a kolejne 40 osób utrudniło trudniejszą podróż do mniej znanej Lee powiedział, że brama w Dolinie Tikaboo.

Około 300 osób pojechało w ciągu dnia do bramy Tikaboo, a kolejne 800 osób pokonało w ciągu dnia zakurzoną 8-milową (13-kilometrową) drogę do bramy Rachel, powiedział Lee.

Jedna z nich, kobieta po sześćdziesiątce z Kalifornii, została aresztowana po tym, jak wyjaśniła zastępcom szeryfa, jej mężowi i wszystkim wokół niej, że zamierza wkroczyć bez względu na wszystko.

„Po prostu chciała to zrobić” – powiedział szeryf, który był w tym czasie przy bramie Rachel.

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak oficerowie bezpieczeństwa wojskowego znaleźli ich w górach na obrzeżach bazy gdzieś między dwiema bramami, powiedział Lee. Władze próbowały ustalić, jak wyciągnąć swój pojazd z nierównego terenu.

Bramy są oznaczone jasnymi reflektorami, czujnymi kamerami, a przy bramie Rachel przysadzisty budynek bunkra z zaciemnionymi oknami – wszystko otoczone drutem kolczastym.

Szeryf w sąsiednim hrabstwie Nye poinformował, że około 40 osób rozproszyło się po „ostrzeżeniach” od oficerów około 3 rano w piątek przy bramie bazy niedaleko wyraźnie zielonego „Centrum 51 Alien Center” około 90 minut jazdy na zachód od Las Vegas.

Matty Roberts, 20-latek z Bakersfield w Kalifornii, który wywołał fenomen Area 51 późnym wieczorem na Facebooku w czerwcu, a następnie zerwał z Connie West, właścicielką Little A’Le’Inn, nad produkcją imprezy Rachel czwartkowe wydarzenie wieczorem w klubie w centrum Las Vegas – również pod nazwą „Alienstock”.

„Area 51 Basecamp” zawierał muzykę, głośniki i filmy w piątek i sobotę w Alien Research Center w Hiko. Właściciel firmy George Harris powiedział, że spodziewa się tłumu w liczbie 5000, ale Lee powiedział, że publiczność i pobliscy obozowicze liczą setki.

25-letni Cyril Soudant z Lille we Francji powiedział przy bramie Rachel, że jest rozczarowany, że nie widzi więcej ludzi.

Soudant nagrał wideo dla swojego kanału na YouTube i powiedział, że poczeka do piątkowej nocy, aby dokonać ostatecznej oceny tego doświadczenia.

„Wszyscy wiemy, że nie możemy przekroczyć bramy” – powiedział Soudant. „Ale jeśli dziś wieczorem się spotkamy, posłuchamy muzyki, napijemy się piwa, byłby to sukces”.

 

zrodlo:apnews.com

%d bloggers like this: