Wstrząsający reportaż.

Były minister finansów, a obecnie szef Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś, miał zarabiać na podnajmowaniu swojej krakowskiej kamienicy. Jak się okazuje w kamienicy działa „pensjonat”, który wynajmuje „pokoje na godziny”. Biznesem w wynajmowanej od Banasia kamienicy kierować mają ludzie związani z gangiem sutenerów. Sprawę ujawnili dziennikarze „Superwizjera”. Czy również tutaj rejestrowano klientów?

[Obejrzyj reportaż na stronie Superwizjera]

SUPERWIZJER TVN@SUPERWIZJER_TVN

Dlaczego na pytania o swój majątek nowy prezes @NIKgovPL reaguje ucieczką? Zapraszamy na @SUPERWIZJER_TVN już za chwilę w @tvn24 .

Osadzony film

Co bardziej szokujące, o sprawie wiedziało CBA, które badało oświadczenie majątkowe Banasia. Jednak podwładni Mariusza Kamińskiego, ani sam minister koordynator nie zatrzymali nominacji Banasia na szefa NIK.

SUPERWIZJER TVN@SUPERWIZJER_TVN

Czy prezes @NIKgovPL, Marian Banaś umieścił w swym oświadczeniu majątkowym wszystkie wymagane prawem informacje? Zapraszamy na @SUPERWIZJER_TVN dziś o 20:00 w @tvn24 . @PK_GOV_PL @NIKgovPL @KAS_GOV_PL @MSGOV_PL @MFGOV_PL @CBAgovPL @ABW_GOV_PL

Osadzony film

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika SUPERWIZJER TVN

Teraz jako szef NIK ma odpowiadać za raport w sprawie afery samolotowej Marka Kuchcińskiego. To od Banasia zależy czy zostanie wszczęte śledztwo w sprawie byłego marszałka Sejmu. Według zeznań byłego funkcjonariusza CBA Kuchciński miał korzystać z usług nieletniej prostytutki na podkarpaciu.

Wideo Wyborcza.pl@WideoWyborcza

Tajemnicze spotkanie prezesa NIK z szefem klubu PiS i Markiem Kuchcińskim
Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz!@MarekKuchcinski @RyszardTerlecki @NIKgovPL

Osadzony film

Źródło: Superwizjer / Gazeta Wyborcza