Roksana Oraniec/fot. Instagram roksana.oraniec/Facebook Roksana Oraniec
Roksana Oraniec/fot. Instagram roksana.oraniec/Facebook Roksana Oraniec

Roksana Oraniec, wicemiss świata, startuje z list Konfederacji w okręgu kieleckim. Zajmuje 10 miejsce na liście. Niedawno pojawiła się nawet w TVP, choć w zupełnie innym, niż wyborczym, kontekście.

Na sprawę zwrócił uwagę Paweł Wyrzykowski z Konfederacji. – Wicemiss świata startuje z Konfederacji i ja się o tym dopiero teraz dowiaduję? – napisał na Twitterze Wyrzykowski.

22-letnia wicemiss świata startuje w okręgu nr 33 (Kielce) z 10-ej pozycji na liście. Nie należy do żadnej partii politycznej, lecz wybrała listę prawicowej Konfederacji.

– Wiem jak reprezentować swój Kraj – napisała na Facebooku udostępniając nagranie z jej udziałem w programie „Pytanie na Śniadanie”. Jak widać, nie tylko wie, jak reprezentować kraj, ale też jak przełamać milczenie mediów rządowych na temat jedynego prawicowego ugrupowana wśród pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

W maju Roksana Oraniec zdobyła trzecie miejsce w konkursie Miss Landscapes International 2019. Znajduje się też w dziesiątce najpiękniejszych kobiet w wyborach Miss Polski 2018. W 2017 roku została pierwszą Wicemiss SuperTalent of the World.

Paweł Wyrzykowski@WyrzykowskiP

Wicemiss świata startuje z Konfederacji i ja się o tym dopiero teraz dowiaduję???

Zobacz obraz na Twitterze

Źródła: instagram.com/twitter.com/facebook.com/wnp.pl/nczas.com