KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Najnowsze: Muzyka zaczyna się na imprezie w mieście Nevada w pobliżu obszaru 51

The following two tabs change content below.

HIKO, Nev. (AP) – Najnowsze wydarzenia na temat „Strefy burzy 51” w dwóch małych miasteczkach Nevada w pobliżu niegdyś tajnego wojskowego miejsca badań (zawsze lokalnie):

Ludzie wchodzą i wychodzą z Alien Research Center w Hiko w stanie Nevada. Nikt nie wie, czego się spodziewać, ale wiele osób przygotowuje się do „Storm Area 51” w środę, 18 września 2019 r., Na pustyni Nevada. Sąsiedzi, wybrani urzędnicy i eksperci twierdzą, że szaleństwo wywołane żartem internetowym zapraszającym ludzi do „zobaczenia ich obcych” może stać się znacznikiem kulturowym, niewypałem lub czymś pośrednim. (AP Photo / John Locher)

21:50

Kontrole dźwięku odbijały się echem na odległej scenie głównej, gdy Daniel Martinez wirował i tańczył na zakurzonych, prowizorycznych terenach festiwalowych w Rachel, mieście Nevada najbliżej tajnej bazy wojskowej Area 51.

Jego muzą był dudniący rytm z satelity, który wpompował rytm techno w chłodny noc pustyni w czwartek.

Muzyka zapoczątkowała wydarzenia, które według urzędników przyciągnęły około 1500 osób do dwóch małych pustynnych miasteczek. Wydarzenia są planowane do niedzieli.

31-letni sprzedawca kart kolekcjonerskich powiedział, że pojechał ponad sześć godzin z Pomona w Kalifornii, aby złapać wydarzenie zainspirowane oszustwem internetowym wzywającym ludzi do „Strefy burzy 51”.

Martinez powiedział, że wie, że post był żartem, ale wiedział także, że ludzie się pojawią.

Nazwał to „zarazą, ale w dobry sposób. Z pozytywnością. ”

____

18:15

Odrzutowce wojskowe ryknęły nad niebieskim niebem Nevady, gdy Rusty Satterwhite z Twin Falls w Idaho rozmawiał ze swoim nowym sąsiadem kempingowym, Chuckiem Bench z White City w stanie Oregon.

Bench, 72-letni weteran amerykańskich sił powietrznych z czasów wojny w Wietnamie, powiedział, że przyjechał na wydarzenie „Alienstock” w Rachel, aby znaleźć sens w życiu.

Może to ponad te wzgórza, śmiał się Satterwhite, 45-letni inżynier automatyki.

Obaj znaleźli wolne miejsce w federalnym Bureau of Land Management po drugiej stronie State Highway 375 od Little A’Le’Inn – w zasięgu wzroku, w zasięgu wzroku, gdy muzyka zaczyna się po zmroku.

Żaden z nich nie powiedział, że nie ma zamiaru biegać w kierunku żadnej bramy do niegdyś tajnej bazy wojskowej Area 51 gdzieś nad malowniczymi górami.

Po usłyszeniu, że Federalna Administracja Lotnicza zamknęła przestrzeń powietrzną w tym obszarze, Satterwhite powiedział, że utrzyma zdalnie sterowany samolot dronowy na ziemi.

Przyniósł także swoją kamerę GoPro, powiedział.

18:05

Michael Creber machał ruchem do przodu na podjeździe od pozaziemskiej autostrady Nevady przed motelem i kawiarnią Little A’Le’Inn w małej Rachel.

Powiedział, że jeśli przybędzie statek kosmiczny, miał nadzieję, że zostanie poproszony o kierowanie.

53-latek z Bend w stanie Oregon powiedział, że został zaproszony do udziału w festiwalu „Alienstock” prowadzonym przez właściciela motelu Connie West, dla osób reagujących na oszustwo internetowe dotyczące niegdyś tajnej bazy wojskowej Area 51.

„Byłoby miło, gdyby pojawiło się UFO”, powiedział Creber, kiwając głową popularnej legendzie, że oprócz testów amerykańskich sił powietrznych, Area 51 zawiera rządowe badania kosmitów. „Ale nie wstrzymuję oddechu”.

Od czwartku po południu setki odwiedzających przybywających do małych miasteczek Rachel i Hiko (HI’-koh) około dwóch godzin jazdy na pustynię Nevada z Las Vegas to Ziemianie, a nie istoty pozaziemskie.

15:10

Dosłownie przygotowuje się scenę dla przybyszów z Ziemi, którzy zaczynają schodzić na pustynię Nevady, by wziąć udział w wydarzeniach związanych z „Strefą burzy 51”, które są oszukańcze.

Alon Burton i jego zespół Wily Savage zmagali się w czwartek z plandeką nad drewnianą ramą pokrywającą scenę w pobliżu motelu w niewielkim miasteczku Rachel. Burton mówi, że zespoły będą grać do północy.

Setki przybyły na pustynię po tym, jak post na Facebooku zapraszający ludzi do „zobaczenia ich obcych” zyskał szeroką uwagę i dał początek festiwalom w tym tygodniu.

Tajemnica Strefy 51 od dawna podsyca fascynację UFO i teoriami spiskowymi. Wojsko ostrzegło ludzi, aby nie zbliżali się do chronionego terenu.

Motel jest zarezerwowany, a na terenie obiektu obowiązują opłaty za kemping. Kilkadziesiąt obozowiczów w ciężarówkach i przyczepach wytyczało wolne miejsce na pobliskich terenach federalnych.

12:01

Nikt nie wie, czego się spodziewać, ale ludzie przygotowują się do „Strefy burzy 51” na odległej pustyni Nevada.

Odwiedzający przybywający do małych miasteczek Rachel i Hiko (HI’-koh) w pobliżu niegdyś tajnego wojskowego miejsca badań pochodzą z Ziemi, a nie z kosmosu.

Tajemnica Strefy 51 podsyca fascynację UFO i teoriami spiskowymi. Internetowy żart zapraszający ludzi do „zobaczenia ich obcych” wywołał w tym tygodniu festiwale.

Wojsko ostrzegło ludzi, aby nie zbliżali się do chronionego terenu.

Sąsiedzi, wybrani urzędnicy i eksperci twierdzą, że szaleństwo może stać się wyznacznikiem kultury, niewypałem lub czymś pośrednim.

Wydarzenia obejmują „Base 51 Basecamp” w Hiko z muzyką, głośnikami i filmami oraz pojedynkami na festiwalach „Alienstock”. Jeden to czwartek do niedzieli w Rachel, a drugi to czwartek w Las Vegas

 

zrodlo:apnews.com

One thought on “Najnowsze: Muzyka zaczyna się na imprezie w mieście Nevada w pobliżu obszaru 51

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: