TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1437485 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

XXI WIEK – NATURALNE INSTYNKTY SAMCÓW WYGASAJĄ … GDZIE TE CHŁOPY !! MATERIAŁ 18 + !!!

https://reakcjonista.neon24.pl/post/150739,zadam-slubu-z-lala

Danuta Rinn śpiewała „Gdzie te chłopy?”. Teraz już wiadomo – siedzą w domu z pompkami w dłoniach. A tyle ładnych dziewczyn jest na świecie i niektóre nawet nie są z gumy.

realistyczna-sex-lalka-tpe-ko_17411

No i stało się –  zakochałem się po uszy. Moja wybranka ma piękne imię Lala, a nazwisko Gumowa. Po prostu GUMOWA LALA.
Jest wręcz ideałem kobiety. Przede wszystkim nie gada – no, gwoli prawdy – czasami wydaje jęki podobne do wrzasków mojego wuja Leona, kiedy dostał za późnego Gomułki  pod GS-em butelką od piwa w łeb. Ponieważ wujek nie prowadził się po chrześćjańsku, to można w zasadzie przyjąć że LALA wydaje ryki z piekła rodem. Ale zawsze można ją wyłączyć, a w wersjach droższych nawet tak zaprogramować, żeby nie tylko prawiła nam same miłe dla ucha świnstewka ale nawet w wersji hard może nam recytować KONSTYTUCJĘ.  Jeżeli oczywiście jesteśmy perwersami.
Pan, który polecał mi najdroższy egzemplarz chwalił, że moją wybrankę nie trzeba często dmuchać (naiwny myślałem, że po to ją się kupuje) bo dmucha się sama. No cóż – lala masturbatorka! ale kto nie ma wad niech rzuci kamieniem. Tylko nie  w LALĘ bo mi zwiędnie niczym balon, kobita po botoksach lub inna rafineria trafiona przez drona.
I tu przechodzimy do najważniejszych atrybutów LALI czyli do jej powłoki cielesnej. Powłoka w tym przypadku to dobre określenie  ale wolę nie wiedzieć z czego ona jest.
P1110322
Mam nadzieję, że jest chociaż ekologiczna i nie trzeba będzie do niej dopłacać, jak do plastikowych worków w supermarketach. Jedno jest pewne: to jest nasza LALA na miarę nowych czasów, ze wszelkimi niewieścimi atrybutami, a nie na przykład córka sąsiada, która po bliższej znajomości okazuje się być synem sąsiada lub (co gorsza) aktywistką KOD-u. Najważniejsze, że nie jest podobna do sprzedawcy, który pamięta chyba wspomnianego wuja Leona spod GS-u.
To jednak są wszystko nieistotne szczegóły. Na utrzymanie LALI nie wykładamy żadnych pieniędzy oprócz jednorazowego wydatku przy zakupie. No, nie jest tanio – za to pompka gratis. Ale ile pieniędzy musielibyśmy wydać zapraszając realną dziewczynę do kina, na kawę, na jointa lub (Hospody pomyłuj) na kwiatki dla mamusi, flaszkę dla tatusia i nomen omen lalkę dla młodszej siostry. A nasza LALA nie ma rodziców, a jej rodzeństwo  spokojnie czeka w sklepie na adopcję.
Ale co ze ślubem? Moja Lady Elastic (tak będę ją pieszczotliwie nazywał) nie może być panienką. Co by ludzie powiedzieli! Na całe szczęście mamy teraz różne wesołe organizacje i około 60 płci. Z pewnością coś wymyślą, zajmą się moją sprawą i to z piórkiem w d…
No, to teraz nie muszę już wychodzić z domu. Przecież wszędzie czai się straszliwy smog i globalne coś tam. Zakupy przyniesie dron, wszystko załatwię przez internet. Łącznie z własnym pochówkiem. Zresztą, jeżeli wierzyć mediom – komuś trzeba przecież wierzyć – koniec świata jest prognozowany średnio 14 dni na tydzień więc i z tym nie będzie problemu. Nowy wspaniały świat jest zaiste wspaniały 🙂 Żyć i nie umierać i byle dociągnąć do 40-tki.
PS
Danuta Rinn śpiewała „Gdzie te chłopy?”. Teraz wiadomo – siedzą w domu z pompkami w dłoniach. A tyle ładnych dziewczyn jest na świecie i niektóre nawet nie są z gumy.
Fot. własne.
Krampus
================
WIĘCEJ NA TEN TEMA TU W LINKU PONIŻEJ

2 thoughts on “XXI WIEK – NATURALNE INSTYNKTY SAMCÓW WYGASAJĄ … GDZIE TE CHŁOPY !! MATERIAŁ 18 + !!!

  1. No nie wygaszają tylko poprostu kobiety staly się zbyt wybredne i nawet gościu dobrze wyglądający z kasą może mieć na tym polu problemy. A co mówić jak ktoś nie ma kasy ani wyglądu 🙂 feminizm totalnie rozłożył społeczeństwo. Faceci chcą ale nie mogą ot co !

    1. bo Pań jest mało reszta to prostytutki i do tego pomylone
      niestety pisdusie tego nie wiedzą i uganiają się za burdelem bo niemieckie media nie powiedziały im tego ale jest dużo jak urozmaicić ruchanie i stąd te postawy bo taka/taki muszą się postępacko dostosować

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: