KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Poseł, który leżał na ławie z Izbie Gmin: „To był błąd”

The following two tabs change content below.

Jacob Rees-Mogg z Partii Konserwatywnej, który podczas kluczowej debaty ws. Brexitu rozłożył się na ławie w brytyjskim parlamencie, przyznał, że popełnił błąd – informuje ‚Daily Mail’.

Fotografia polityka, który znajdował się w pozycji półleżącej, a chwilami nawet leżącej, szybko obiegła media społecznościowe. Scena z brytyjskiego parlamentu stała się inspiracją dla internautów do tworzenia licznych przeróbek z posłem w roli głównej.

Poseł, który leżał na ławie z Izbie Gmin: "To był błąd"Na polityka spadła fala krytyki. (Fot. politicshome.com/screenshot)

Do sytuacji doszło przed decydującym głosowaniem, po którym opozycja przejęła kontrolę nad porządkiem obrad Izby Gmin. W związku z tym część brytyjskich polityków zarzuciła „odprężonemu” posłowi „arogancję, brak szacunku i pogardę dla parlamentu”.

Na „pogardliwą” mowę ciała parlamentarzysty zareagowali też internauci. „Usiądź normalnie, człowieku! Przewodzisz Izbie Gmin. To przednia ławka, a nie leżak. Okaż cholerny szacunek” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Powstało wiele memów z posłem w roli głównej. (Fot. Twitter/@bencullis)

Mimo że zdarzenie miało miejsce na początku września br., to sam zainteresowany postanowił odnieść się do niego dopiero w ostatnich dniach.

Jacob Rees-Mogg tłumaczył w rozmowie z „Daily Mail”, że przyjął pozycją leżącą, bo chciał „nawiązać w ten sposób do starożytnej tradycji”, kiedy to posłowie opierali stopy na stole.

„Przyznaję, że popełniłem błąd” – zaznaczył, dodając, że chwilowy komfort i wygoda nie były warte „odwracania uwagi od tego, co się działo” w brytyjskim parlamencie.

 

 

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: