NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izrael dokonał ataku na saudyjskie pola naftowe Bob Moriarty Archiwa 16 września 2019 r

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jak dobrze wie każdy miłośnik kryminałów lub seriali, obserwując przestępstwo, musisz najpierw zadać sobie pytanie: „Kto korzysta”. Łacina to Cui Bono. Dla kogo jest to korzyść?

Znalezione obrazy dla zapytania flaga izraela zdjecia

W sobotę 14 września ktoś wystrzelił rakiety lub wysłał uzbrojone drony przeciwko saudyjskim zakładom naftowym, zmniejszając światową produkcję ropy o 5%, a produkcję saudyjską o 50%. Oblężona grupa Houthi podczas wojny przez Arabię ​​Saudyjską w Jemenie szybko przyznała się do ataku.

Podczas gdy Huti używali wcześniej uzbrojonych dronów w trybie ataku przeciwko Saudyjczykom, loty te były użądleniami pszczół w porównaniu z wyrafinowaniem i szerokością sukcesu w ostatnim ataku.

BBC nazywa ostatnie wydarzenia „zupełnie innym rzędem wielkości”. Było siedemnaście różnych punktów wpływu na placówkę Abqaiq. Który obdarty słabo uzbrojony wróg mógłby przeprowadzić na przykład niezwykle złożony atak?

Od niedawnej śmierci Johna Boltona po długiej przeszłości z wyprzedzeniem, obecny atak Donalda Trumpa, Chihuahua, Mike Pompeo, natychmiast nalegał, by za atakiem stał Iran.

Ale jakie korzyści czerpie Iran, rozpoczynając III wojnę światową? Czy są tak cholernie głupi, że wymachują czerwoną flagą przed uzbrojonym nuklearnie USA, nuklearnym Izraelem i Arabią Saudyjską, kierowanymi przez płatek śniegu, który uważa, że ​​morderstwo z zimną krwią jest w sam raz, gdy jego uczucia są zranione.

Izrael grozi Iranowi zniszczeniem od co najmniej 1982 r. Publikacją Planu Yinon. Dokument wyróżnia się szczerością wobec syjonistycznego planu zniszczenia Bliskiego Wschodu. „Każdy rodzaj konfrontacji między Arabami okazałby się korzystny dla Izraela przynajmniej w krótkim okresie”, zasugerował Yinon.

Każdy, kto wierzy w ostatnią operację Izraela pod fałszywą flagą, nie ma na celu wywołania konfliktu na Bliskim Wschodzie między arabskimi sąsiadami albo nie potrafi czytać, albo nie może myśleć. To zagrożenie jest drukowane, aby świat mógł je odczytać przez trzydzieści siedem lat.

Dla tych, którzy nie dostali go na pierwszy rzut oka, w większości dwu narodowi neokoni napisali dokument dla Benjamina Netanyahu w 1996 roku autorstwa Richarda Perle’a zatytułowany „Clean Break”.

Zimnokrwistą naturę dokumentu można docenić jedynie z perspektywy czasu, przypominając ostatnie wydarzenia historyczne, które spowodowały śmierć milionów niewinnych ludzi i największy problem uchodźców od końca II wojny światowej przez złe działania Izraela opowiadające się za stanem ciągłego konfliktu.

„Zamiast dążyć do„ wszechstronnego pokoju ”z całym światem arabskim, Izrael powinien współpracować z Jordanią i Turcją, aby„ powstrzymać, zdestabilizować i wycofać ”te podmioty, które są zagrożeniem dla wszystkich trzech”.

Izraelowi udało się nakłonić USA do wydawania krwi swoich dzieci i złota ze skarbca przez większą część dziewiętnastu lat, przeprowadzając „wycofanie”. Wszystko to na korzyść Izraela.

Niezadowoleni z zimnokrwistego charakteru swoich planów, Neocons wydali kolejny dokument przedstawiający stanowisko przed wydarzeniami z 911 roku, które nazwali „Odbudową obrony Ameryki”.

Do tego czasu ci sami, w większości dwu narodowi syjoniści, nazwali swój konserwatywny think tank, The Project for the New American Century. Gdyby ktokolwiek zdał sobie sprawę, że organizacja prawdopodobnie powinna podlegać Prawdzie w przepisach dotyczących reklamy, think tank byłby bardziej precyzyjnie określany jako Projekt dla Nowego Stulecia Izraela, ponieważ nie miał nic wspólnego z Ameryką i wszystkim z Izraelem.

W jeszcze innym niezwykle przesiąkniętym krwią komentarzu autor stwierdził: „Co więcej, proces transformacji, nawet jeśli przyniesie rewolucyjne zmiany, prawdopodobnie będzie długi, bez jakiegoś katastrofalnego i katalizującego wydarzenia – jak nowy Pearl Harbor”.

Pamiętasz atak na Pearl Harbor w grudniu 1941 r.? Był to niespodziewany atak na bazę marynarki wojennej na Hawajach, który nie był żadną niespodzianką i doprowadził do śmierci prawie 3000 amerykańskich żołnierzy i wciągnął USA w II wojnę światową.

Czy zatem słusznie byłoby zasugerować, że 911 było „katastroficznym i katalizującym wydarzeniem”, którego grupa PNIC tak bardzo pragnęła mieć miejsce?

W końcu przynajmniej Izrael wiedział o tym wszystko. Wysłali zespół szpiegów Mossadu, aby „udokumentowali to wydarzenie”. Ponownie prawie 3000 Amerykanów zginęło w wyniku serii wojskowych przygód, które doprowadziłyby do bankructwa USA i spowodowały śmierć milionów ludzi na Bliskim Wschodzie.

Ale w ciągu trzech lat i trzynastu lat nauczyłem się, że najprostsza odpowiedź jest prawie na pewno najdokładniejsza. Izrael nie musi przekonywać USA do zniszczenia Iranu w ich imieniu. Stany Zjednoczone są w niezgłoszonym stanie wojny z Iranem od dziesięcioleci. Wszystko na korzyść Izraela.

Istnieje lepsza i mniej złożona odpowiedź. Ma to związek z wyborami w dniu 17 września 2019 r. Jeśli Benjamin Netanyahu wygra kolejną kadencję, może dłużej pozostać w więzieniu za korupcję.

Czy Netaniahu schyliby się do przodu, przeprowadzając wybory, nakazując IDF przeprowadzenie ataku rakietowego / dronem na jego dobro

 

zrodlo:http://321gold.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: