KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Policjant prowadził nielegalną plantację marihuany

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_11.jpg

Na gorącym uczynku został przyłapany policjant z Jastrzębia-Zdrój. Policjanci otrzymali zgłoszenie, iż na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie marihuana oraz konopia indyjska. Na miejscu okazało się, że dom należy do jednego z ich kolegów po fachu. Podejrzanego zatrzymano wraz z kolegą.

Policjanci z komendy miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie konopia indyjska. Po przybyciu na miejsce okazało się, że oprócz niej hodowana jest również marihuana oraz znaleziono kilkaset sztuk amunicji.

Na miejscu zatrzymano osoby powiązane z nielegalną działalnością. Wśród aresztowanych znalazł się policjant z Jastrzębia-Zdrój. Prokuratura informuje, że jeden zajmował się plantacją marihuany, drugi natomiast wprowadzał produkt na czarny rynek.

Jak informuje Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrój, wobec zatrzymanego policjanta zostały wszczęte procedury postępowania dyscyplinarnego oraz zwolnienia ze służby. Aresztowany policjant służył 16 lat w jednostce.

DoRzeczy  media.n

One thought on “Policjant prowadził nielegalną plantację marihuany

  1. Nie rozumiem, przecież konopie i marihuana to to samo. A w tekście jest napisane że policjant hodował ( rośliny się uprawia) konopie i marihuanę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: