NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-27892 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Policjant prowadził nielegalną plantację marihuany

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Screenshot_11.jpg

Na gorącym uczynku został przyłapany policjant z Jastrzębia-Zdrój. Policjanci otrzymali zgłoszenie, iż na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie marihuana oraz konopia indyjska. Na miejscu okazało się, że dom należy do jednego z ich kolegów po fachu. Podejrzanego zatrzymano wraz z kolegą.

Policjanci z komendy miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji może być hodowana nielegalnie konopia indyjska. Po przybyciu na miejsce okazało się, że oprócz niej hodowana jest również marihuana oraz znaleziono kilkaset sztuk amunicji.

Na miejscu zatrzymano osoby powiązane z nielegalną działalnością. Wśród aresztowanych znalazł się policjant z Jastrzębia-Zdrój. Prokuratura informuje, że jeden zajmował się plantacją marihuany, drugi natomiast wprowadzał produkt na czarny rynek.

Jak informuje Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdrój, wobec zatrzymanego policjanta zostały wszczęte procedury postępowania dyscyplinarnego oraz zwolnienia ze służby. Aresztowany policjant służył 16 lat w jednostce.

DoRzeczy  media.n

One thought on “Policjant prowadził nielegalną plantację marihuany

  1. Nie rozumiem, przecież konopie i marihuana to to samo. A w tekście jest napisane że policjant hodował ( rośliny się uprawia) konopie i marihuanę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: