KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Korwin-Mikke zatrzymany na lotnisku w Londynie! Międlar: „Przecieram wam szlaki” [WIDEO]

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Janusz Korwin-Mikke został zatrzymany na londyńskim lotnisku. W opublikowanym wpisie wskazuje jasno, że zatrzymali go dwaj agenci żydowscy. Co ciekawe, w 2017 roku Jacek Międlar, gdy jako pierwszy Polak został zatrzymany z pobudek politycznych na brytyjskim lotnisku, mówił dokładnie o tym samym, a dzisiaj mówi: „Przecieram szlaki”.

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu – jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!) ale – przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokladnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!! Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ – i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN… – opisuje Janusz Korwin-Mikke we wpisie na Facebooku. Przez pół godziny czterech facetów przeglądało mój skromny bagaż – a trzech tajniaków mnie przesłuchiwało. Co sie porobiło w tej Anglii! Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych.

Tymczasem w roku 2017 Jacek Międlar, jako pierwszy Polak zatrzymany z pobudek politycznych i oskarżony o „chrześcijański ekstremizm” tak opisywał sprawę: Dziwne uczucie gdy na londyńskim lotnisku, zamiast Brytyjczyków, witają cię żydowscy agenci z brytyjskimi paszportami. Tego doświadczyłem 25 lutego 2017, lecąc na wydarzenia w Telford i Londynie. Wrogowie boją się umocnienia międzynarodowych relacji nacjonalistów. Myśleli, że zatrzymując mnie i nie wpuszczając do kraju, zastopują nabierający coraz większego rozpędu proces odbudowy chrześcijańskiej Europy i odebrania państw narodowych z rąk budowniczych ateistycznego porządku świata. Nasi oponenci strzelili sobie w kolano, tym samym demaskując swoje nienawistne oblicze. 

SZCZEGÓŁY I CAŁY TEKST – TUTAJ

Jeszcze w 2017 roku wielu nie dawało wiary zeznaniom Jacka Międlara. Mainstream próbował go wyśmiać, a niektórzy nabierali wody w usta. Dziś okazuje się, że wszystko co opowiadał Międlar to szczera prawda, którą potwierdzają kolejni zatrzymywani publicyści i działacze: Ziemkiewicz, Kowalski, Korwin-Mikke, Sumliński… Kto następny i kiedy Polacy przejrzą na oczy?
Więcej w nagraniu:

jacekmiedlar

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: