NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-29724 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Korwin-Mikke zatrzymany na lotnisku w Londynie! Międlar: „Przecieram wam szlaki” [WIDEO]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Janusz Korwin-Mikke został zatrzymany na londyńskim lotnisku. W opublikowanym wpisie wskazuje jasno, że zatrzymali go dwaj agenci żydowscy. Co ciekawe, w 2017 roku Jacek Międlar, gdy jako pierwszy Polak został zatrzymany z pobudek politycznych na brytyjskim lotnisku, mówił dokładnie o tym samym, a dzisiaj mówi: „Przecieram szlaki”.

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu – jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!) ale – przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokladnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!! Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ – i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN… – opisuje Janusz Korwin-Mikke we wpisie na Facebooku. Przez pół godziny czterech facetów przeglądało mój skromny bagaż – a trzech tajniaków mnie przesłuchiwało. Co sie porobiło w tej Anglii! Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych.

Tymczasem w roku 2017 Jacek Międlar, jako pierwszy Polak zatrzymany z pobudek politycznych i oskarżony o „chrześcijański ekstremizm” tak opisywał sprawę: Dziwne uczucie gdy na londyńskim lotnisku, zamiast Brytyjczyków, witają cię żydowscy agenci z brytyjskimi paszportami. Tego doświadczyłem 25 lutego 2017, lecąc na wydarzenia w Telford i Londynie. Wrogowie boją się umocnienia międzynarodowych relacji nacjonalistów. Myśleli, że zatrzymując mnie i nie wpuszczając do kraju, zastopują nabierający coraz większego rozpędu proces odbudowy chrześcijańskiej Europy i odebrania państw narodowych z rąk budowniczych ateistycznego porządku świata. Nasi oponenci strzelili sobie w kolano, tym samym demaskując swoje nienawistne oblicze. 

SZCZEGÓŁY I CAŁY TEKST – TUTAJ

Jeszcze w 2017 roku wielu nie dawało wiary zeznaniom Jacka Międlara. Mainstream próbował go wyśmiać, a niektórzy nabierali wody w usta. Dziś okazuje się, że wszystko co opowiadał Międlar to szczera prawda, którą potwierdzają kolejni zatrzymywani publicyści i działacze: Ziemkiewicz, Kowalski, Korwin-Mikke, Sumliński… Kto następny i kiedy Polacy przejrzą na oczy?
Więcej w nagraniu:

jacekmiedlar

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: