NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niesamowite przyznanie się Prezydenta Macrona

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Nie wiem, czy podobno chińska klątwa rzeczywiście pochodzi z Chin, ale czy tak, czy nie, z pewnością jesteśmy przeklęci życiem w naprawdę interesujących czasach: Iran wygrał pierwszą fazę „bitwy czołgistów” przeciwko anglo-syjonistom, Putin zaoferował sprzedać Trumpowi rosyjskie pociski hipersoniczne (Putin ostatnio często trolluje zachodnich przywódców), podczas gdy Aleksander Łukaszenko podjął ekstremalne środki, by całkowicie zamknąć granicę między Ukrainą a Białorusią z powodu ogromnego napływu broni i nacjonalistycznych ekstremistów z Ukraina. Jak sam to określił: „jeśli broń wpadnie w ręce zwykłych ludzi, a zwłaszcza ludzi myślących nacjonalistycznie, poczekaj na terroryzm”.

Znalezione obrazy dla zapytania macron zdjecia

Oczywiście ma on całkowitą rację. Istnieje jednak słodka ironia, lub jeśli nazywacie to karmą, jeśli wolicie, ale dla Ukronazi, którzy obiecali swoim ludziom bezwizowy wjazd do UE (tylko na turystykę i jeśli macie pieniądze do wydania, ale nadal…) , a jednak 5 lat po tym obscenicznym eksperymencie tworzenia wściekłej rusofobicznej Ukrainy i 100 dni (lub mniej więcej) prezydentury Zelenskiego, mamy najbliższego i najbardziej wspierającego sąsiada Ukrainy, zmuszonego do całkowitego zamknięcia granicy z powodu naprawdę fenomenalnej toksyczności Społeczeństwo ukraińskie! Ale z drugiej strony Ukraina to taki koszyk, że możemy liczyć na „najciekawsze” rzeczy (w sensie chińskiej klątwy, oczywiście), które się tam dzieją.

[Pasek boczny: co ciekawe, jednym z ludzi, których Ukraińcy zrezygnowali w tej wymianie, był Włodzimierz Tsemach, pochodzący z Donbasu, który został porwany przez Ukie SBU na Noworosji (nasi szlachetni „Europejczycy” nie sprzeciwiali się takim metodom!) I zadeklarowali „gwiezdny świadek” przeciwko Rosji w śledztwie (pseudo-) MH-17.

Jeszcze bardziej żałosne jest to, że Holendrzy najwyraźniej w pełni poparli ten ładunek crapoli. Na koniec, dla dobrego śmiechu, sprawdź, jak słynny Bellincat przedstawił Tsemakha. I nagle wszyscy wydają się „zapomnieć” tego „gwiezdnego świadka”, a teraz Ukies wysłali go do Rosji. Niesamowite, jak szybko rzeczy gubią się w zbiorowej zachodniej dziurze pamięci…]

W tej chwili wydaje się, że toczy się wojna między bardziej zdrowymi psychicznie elementami administracji Zelenskiego i różnymi nacjonalistycznymi ekstremistami w SBU, oddziałami śmierci, a nawet regularnymi siłami zbrojnymi. Widzimy zatem, że zachodzą te pozornie sprzeczne wydarzenia: pod ręką Ukraina ostatecznie zgodziła się na wymianę więźniów z Rosją (bolesna dla Rosji, ponieważ Rosja handlowała głównie prawdziwymi przestępcami, w tym co najmniej dwoma bona fide terrorystami Ukie, przeciwko tym, co w większości jest cywilni zakładnicy, ale Putin zdecydował – słusznie myślę – że uwolnienie rosyjskich nacjonalistów z więzień Ukie było w tym przypadku ważniejsze), podczas gdy z drugiej strony siły zbrojne Ukronazi zwiększyły ostrzał, nawet z haubicami 152 mm, które wystrzeliwują pociski wybuchowe o wysokiej masie 50 kg , przeciwko Donbasowi. Cokolwiek by nie było, ta zamiana więźniów, bez względu na to, jak jednostronna i niesprawiedliwa, jest pozytywnym wydarzeniem, które może oznaczać początek pragmatycznego i mniej ideologicznego nastawienia w Kijowie.

Po tej wymianie mogą być pewne bardzo ostrożne początki odrobiny optymizmu, ale wydaje się, że wielkie rzeczy są zaplanowane na spotkanie Grupy Normandii (NG), prawdopodobnie we Francji. Do tej pory Rosjanie jasno stwierdzili, że nie spotkają się tylko na piekło spotkania, i że jedyną okolicznością, w której Rosjanie zgodzą się na spotkanie NG, jest szansa na uzyskanie znaczących wyników, które, przetłumaczony z rosyjskiego języka dyplomatycznego oznacza po prostu „jeśli / kiedy Kijów przestanie kamieniować i sabotować wszystko”. W szczególności Rosjanie domagają się, aby Zelenskii zobowiązał się na piśmie do tak zwanej „formuły Steinmeiera” i wycofać siły ukraińskie z linii kontaktu. Czy to się stanie? Może. Wkrótce się dowiemy.

Ale najbardziej niesamowitym wydarzeniem ostatnich tygodni było absolutnie zadziwiające przemówienie prezydenta Francji Emmanuela Macrona wygłoszone przed zgromadzeniem ambasadorów. Nie mogłem znaleźć pełnego przemówienia przetłumaczonego na angielski (być może gdzieś go przegapiłem), więc opublikuję najważniejsze fragmenty w języku francuskim i sam je przetłumaczę. Jeśli znajdę pełne, oficjalne tłumaczenie, opublikuję je w tej kolumnie JAK NAJSZYBCIEJ. Na razie jest to link do pełnego transkrypcji mowy w języku francuskim:

https://www.elysee.fr/emmanuel-macron/2019/08/27/discours-du-president-de-la-republique-a-la-conference-des-ambassadeurs-1

Zacznijmy od najbardziej niesamowitych fragmentów, podkreślonych przeze mnie: (przepraszam za długi cytat, ale tak naprawdę każde słowo się liczy!)

Międzynarodowy program kulturalny zainspirowany historią. Jest to wielki świat, który jest jednym z najbardziej znanych miejsc w historii świata. C’est d’abord to transformacja, rekompozycja géopolitique et stratégique. Nous sommes sans doute en train de vivre la fin de l’hégémonie occidentale sur le monde. Nous nous étions habitués à un ordre international qui depuis le 18ème siècle reposait sur une hégémonie occidentale, vraisemblablement française au 18ème siècle, par l’inspiration des Lumières; sans doute britannique au 19ème grâce à la révolution industrielle et raisonnablement américaine au 20ème grâce aux 2 grands conflits et à la domination eeconomique et politique de cette puissance. Les wybiera odmieniec. Et elles sont profondément bousculées par les erreurs des Occidentaux dans pewne kryzys, par les choix aussi américains depuis plusieurs années et qui no pas pas starter avec cette administration isis qui condisent to revisiter pewne implikacje od conflits au Proche et Moyen-Orient , i repozytorium une stratégie profonde, diplomatique et military, et parfois eléléments de solidarité dont nous pensions qu’ils étaient des niematerialne pour l’éternité méme si neous avions constitué ensemble dans des moment géopolitiques qui pourt auourtduuudu. Et puis c’est aussi l’émergence de nouvelles puissances dont nous avons sans doute longtemps sous-szacé l’impact. La Chine au premier rang mais également la stratégie russe menée, il faut bien le dire, depuis quelques années avec plus de succès. Jee reviendrai. L’Inde qui émerge, ces nouvelles économies qui deviennent aussi des puissances pas seulement économiques mais politiques and qui se pensent comme certains ont pu l’écrire, comme de véritables États civilizations et qui viennent non quitrere dulement l’ordre économique mais qui viennent aussi repenser l’ordre politique et l’imaginaire politique qui va avec, avec beaucoup de force et beaucoup plus d’inspiration que nous n’en avons. Odnośnie Indii, Rosji i Chin. Elles ontne inspiration politique beaucoup plus forte que les Européens aujourd’hui. Elles pensent le monde avec une vraie logique, une vraie filozofia, un imagineire que nous avons un peu perdu

Oto moje nieformalne tłumaczenie tych słów:

1) „wielki wstrząs, który niewątpliwie ma miejsce po raz pierwszy w naszej historii w niemal każdej dziedzinie i o głęboko historycznej skali”

Tutaj Macron przygotowuje grunt pod kilka naprawdę doniosłych obserwacji: to, co zostanie omówione dalej, będzie nie tylko ważnym wydarzeniem, ale także wydarzeniem bez precedensu w historii (francuskim lub europejskim). Co więcej, to, co zostanie omówione dalej, wpływa na „prawie każdą dziedzinę” i ma ogromne implikacje historyczne.

2) „Niewątpliwie doświadczamy końca zachodniej hegemonii nad światem”

Kiedy to przeczytałem, moją pierwszą i raczej infantylną reakcją było wykrzyknięcie „naprawdę ?! Nie żartujesz ?! Kto by pomyślał !? W końcu niektórzy z nas mówili to przez długi, długi czas, ale nieważne. Ważne jest to, że nawet marionetka Rotszylda, taka jak Macron, musiała w końcu wypowiedzieć te słowa. Owszem, pewnie czuł się tak szczęśliwy jak Kapitan Titanica, kiedy musiał (w końcu!) Zarządzić ogólną ewakuację tego przypuszczalnie niezatapialnego statku, ale mimo to – zrobił to. Odtąd pojęcie końca zachodniej hegemonii na planecie nie jest już relegowane w stosunku do tego, co przywódcy Imperium i ich machina propagandowa lubią nazywać „skrajnymi ekstremistami”, a teraz w pełni weszli do (rzekomo) „szanowanego” dyskurs publiczny „głównego nurtu”. To ogromne zwycięstwo dla nas wszystkich, którzy od lat mówią te same rzeczy.

3) „przez błędy Zachodu w niektórych kryzysach, przez wybory dokonywane przez Amerykanów od kilku lat”

Tutaj znowu mam ochotę na jakąś drobną gratulację i chcę powiedzieć „Też ci to powiedziałem!”, Ale to naprawdę byłoby infantylne, prawda? Ale tak, chociaż wewnętrzne sprzeczności ogólnie zachodniego materializmu, a szczególnie anglo-syjonistycznego kapitalizmu, nadrabiają zaległości w Zachodnim Świecie i chociaż ostateczny katastrofalny kryzys był nieunikniony, prawdą jest również, że zachodni przywódcy w większości zrobili to sami; przynajmniej dramatycznie przyspieszyły te procesy. W tym kontekście wyróżniłbym następujących polityków za nominację do medalu za wyjątkową służbę w zniszczeniu zachodniej hegemonii na naszej długo cierpiącej planecie: oczywiście Donald Trump i Barak Obama, ale także François Hollande i Emmanuel Macron (tak, on też, nawet jeśli teraz zmieni melodię!), Angela Merkel, oczywiście, a na koniec każdy premier Wielkiej Brytanii od Margaret Thatcher (może ze specjalnym wyróżnieniem dla Teresy May). Kto wie, może w końcu wszyscy byli agentami KGB / GRU / SVR? (tylko żartuje'!)

4) „pojawienie się nowych potęg, których wpływu prawdopodobnie nie doceniliśmy od dawna. Chiny przodują, ale także strategia rosyjska, która, trzeba powiedzieć, była skuteczniej realizowana w ostatnich latach ”

Dalej, to nie tylko Chiny. Również Rosja jest znaczącym konkurentem, i tym samym bardzo udanym, stąd przyznanie, że pomimo wszystkich wysiłków anglo-syjonistycznych elit nie tylko Imperium nie udało się złamać Rosji, ale Rosja bardzo skutecznie pokonała Zachód starania. Zainteresowanym bardzo polecam ten artykuł Jona Helleviga na temat prawdziwego stanu rosyjskiej gospodarki. Wreszcie pod względem wojskowym Rosja osiągnęła więcej niż parytet. W rzeczywistości argumentowałbym, że przynajmniej pod względem jakości rosyjskie siły zbrojne wyprzedzają kilka kluczowych technologii (pociski naddźwiękowe, obrona powietrzna, wojna elektroniczna itp.), Nawet jeśli wciąż pozostaje w tyle w innych technologiach (głównie naprawdę przestarzałych rzeczach, takich jak lotniskowce). Ale najważniejsze jest polityczne zwycięstwo Rosji: pięć lat po Euromajdanie i wyzwoleniu Krymu z nazistowskiego jarzma USA są znacznie bardziej odizolowane od Rosji. To naprawdę komiczne!

5) „prawdziwe„ państwa cywilizacyjne ”, które teraz przybywają nie tylko, aby wstrząsnąć naszym ładem międzynarodowym”

Mówiłem o wyjątkowym i bardzo wyraźnym „rosyjskim królestwie cywilizacyjnym” w wielu moich pismach i cieszę się, że Macron używa prawie tych samych słów. Oczywiście Macron miał na myśli nie tylko Rosję, ale także Indie i Chiny. Mimo to, i chociaż naród rosyjski jest znacznie młodszy niż Chiny, a tym bardziej Indie, 1000 lat rosyjskiej cywilizacji zasługuje na to, by znaleźć się obok tych dwóch innych gigantów historii świata. I absolutnie pewne jest to, że Chiny i Indie nigdy nie byłyby w stanie zbudować nowego ładu międzynarodowego bez Rosji, przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości. Pomimo wszystkich bardzo realnych postępów poczynionych ostatnio przez chińskie siły zbrojne (i, w mniejszym stopniu, także indyjskie), Rosja nadal pozostaje znacznie silniejszą potęgą militarną niż Chiny. Tym, czym są Rosja, Chiny i Indie, jest to, że wszystkie one były wcześniejszymi imperiami, które poddały się imperializmowi i które wiedzą, że aspirują tylko do bycia potężnymi, ale mimo to „normalnymi” narodami. Tylko ze względu na swoją wielkość i położenie geograficzne są to kraje „nie do pokonania”, które przedstawiają odrębny model rozwoju i chcą wielobiegunowego porządku międzynarodowego, który pozwoliłby im bezpiecznie osiągnąć swoje cele. Innymi słowy, Macron rozumie, że przyszły porządek międzynarodowy będzie podyktowany przez Chiny, Rosję i Indie, a nie przez jakąkolwiek kombinację mocarstw zachodnich. Doprawdy, naprawdę!

6) „Spójrz na Indie, Rosję i Chiny. Mają znacznie silniejszą inspirację polityczną niż dziś Europejczycy. Myślą o naszej planecie z prawdziwą logiką, prawdziwą filozofią, wyobraźnią, którą trochę straciliśmy ”.

Jest to „podstawowe wyzwanie BRICS” dla Imperium: Chiny i Rosja ustanowiły już coś, co Chińczycy nazywają „Kompleksowym strategicznym partnerstwem koordynacji na nową erę”. Jeśli mogą teraz rozszerzyć ten rodzaj nieformalnego, ale niezwykle głębokiego partnerstwa (uważam to za „symbiotyczne”) na Indie, to BRICS będzie miał ogromną przyszłość (szczególnie po tym, jak Brazylijczycy oddadzą but Bolsonaro i jego amerykańskim patronom ). Jeśli to się nie powiedzie i Indie zdecydują się pozostać poza tym wyjątkowym związkiem, SCO stanie się główną grą w mieście. I tak, Macron jest na miejscu: Chiny, a zwłaszcza Rosja mają zasadniczo inny światopogląd i, w przeciwieństwie do zachodniego, ich cele mają „znacznie silniejsze cele polityczne” (Macron użył słowa „aspiracje”), „prawdziwą filozofię i wyobraźnia ”, którą stracił Zachód, i to nie tylko„ trochę ”, ale, jak twierdzę, całkowicie. Ale tak czy inaczej, i po raz pierwszy od 1000 lat, przyszłość naszej planety nie zostanie rozstrzygnięta nigdzie na Zachodzie, nie w Europie (starej czy „nowej”), ale w Azji, głównie przez Rosjan Chiński sojusz. Jak wyjaśniłem tutaj, imperium anglo-syjonistyczne jest prawdopodobnie ostatnim w historii, zdecydowanie ostatnim zachodnim.

Teraz nie powinniśmy tu być naiwni, Macron nie znalazł nagle religii, nie wyrósł sumienia ani nie stał się ekspertem w stosunkach międzynarodowych. Jest oczywiście cyniczny powód, dla którego zmienia melodię. W rzeczywistości istnieje kilka takich powodów. Po pierwsze, wydaje się, że bromance włączania i wyłączania między Macronem a Trumpem się skończyły. Po drugie, cała Europa znajduje się w fazie swobodnego upadku pod względem społecznym, gospodarczym i, oczywiście, politycznym. A przy całkowitej szaleńczej władzy w Londynie, która zajmuje się Brexitem i pozornie niekończącą się agonią polityczną Angeli Merkel, logiczne jest, aby francuska głowa państwa podjęła próbę wkroczenia. Ponadto, chociaż zawsze mówiłem, że Rosja nie jest część Europy pod względem kulturalnym i duchowym Rosja jest w dużej mierze częścią Europy pod względem geograficznym, gospodarczym i politycznym i po prostu nie ma żadnego możliwego wyobrażenia sojuszu państw europejskich, który mógłby ocalić Europę przed obecną sytuacją bez rosyjskiej pomocy. Czy ci się to podoba, czy nie, niezależnie od tego, czy polityk lub komentator X, Y lub Z zdaje sobie z tego sprawę, czy nie. Macron prawdopodobnie zorientował się, że tak zwani „Europejczycy ze Wschodu” to nic innego, jak tanie prostytutki robiące wszystko, czego chce wuj Shmuel, Niemcy upadają pod ciężką „genialną” polityką imigracyjną Merkel, podczas gdy Wielka Brytania pod rządami BoJo jest zajęta próbowaniem – zniszczyć przynajmniej tak szybko jak USA pod rządami Trumpa. Macron ma rację. Po zjednoczeniu Rosja i Francja mogłyby zbudować znacznie bezpieczniejszą Europę niż ta, którą dzisiaj powoli i boleśnie umieramy na naszych oczach. Ale myli się również, jeśli myśli, że Rosja może zostać „ponownie zaproszona” z powrotem do anglo-syjonistycznej strefy wpływów. W tym kontekście odpowiedź Putina na pytanie, czy Rosja jest gotowa wrócić do G8, jest bardzo wymowna: najpierw powiedział, że jeśli G7 chce wrócić do Rosji, Putin byłby z tego zadowolony, ale dodał także, że G7 / 8 jest bezużyteczne bez, tak, zgadliście, Chin i Indii.

Ciekawe będzie, czy obecna G7 kiedykolwiek zgodzi się na mutację w nową G10, która uczyniłaby Rosję, Chiny i Indie najpotężniejszym blokiem (lub grupą wyborczą) tego nowego forum. Osobiście bardzo w to wątpię, ale potem stają się zdesperowani, a słowa Macrona wydają się wskazywać, że ta opcja jest przynajmniej dyskutowana za zamkniętymi drzwiami. Szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, jak szybko G7 staje się zupełnie nieistotny, oczekuję, że będzie on stopniowo wycofywany i zastępowany przez (obiektywnie o wiele bardziej odpowiedni) G20.

Wreszcie, Trump stara się przywrócić Rosję do G8, które są bardzo przejrzyście powiązane z obecną wojną handlową i geostrategiczną konkurencją między USA i Chinami. Oferta jest bezużyteczna dla Rosji, podobnie jak powrót do PACE, ale Rosja nie chce niepotrzebnie obrażać nikogo i dlatego Putin nie publicznie odrzucił Trumpa lub bezpośrednio odmówił przyjazdu do Miami: zamiast tego zaakceptował ogólną koncepcję, ale zaoferował lepszy sposób na obejście tego. Typowy Putin.

Wniosek: Macron czyta napis na ścianie

Bez względu na motywy polityczne, które mówi, Macron nie jest idiotą, podobnie jak jego doradcy. Nie jest to również kwestia „jednorazowa”. Francuzi oznaczali każde słowo, które wypowiedział Macron, i zwracają uwagę wszystkich (w tym Ukraińców, USA, UE i Rosjan, oczywiście). W rzeczywistości Macron zaprosił już Putina do wzięcia udziału w spotkaniu w Normandii w Paryżu w najbliższej przyszłości. Jeśli to spotkanie w końcu się odbędzie, będzie to oznaczać, że organizatorzy dali Putinowi gwarancje, że nie będzie to zwykła kaffeeklatsch i że w końcu zostaną osiągnięte poważne wyniki. To z kolei oznacza, że ​​ktoś – prawdopodobnie Francuzi – będzie miał nieprzyjemne zadanie powiedzenia Ukraińcom, że partia się skończyła, i że teraz muszą zebrać swój akt i rozpocząć wdrażanie porozumień mińskich, coś, co Zelenskii może lub może nie próbuj tego zrobić, ale których prawdziwi ukroniści z bronią nigdy nie zaakceptują. Tak więc, jeśli Zachód naprawdę poważnie myśli o zmuszeniu Kijowa do przestrzegania porozumień norek, to Zachód musi w końcu zrezygnować z samobójczej rusofobicznej histerii i zasadniczo zmienić ton w sprawie Ukrainy. Zaproszenie Putina do Paryża, aby powtórzyć mu, że Rosja (która nie jest nawet stroną porozumień mińskich) „musi zrobić więcej” ma zero sensu. Dlatego wszystkie pozostałe strony będą musiały pogodzić się z rzeczywistością przed zaproszeniem Putina. Najwyraźniej dzieje się tak w Paryżu. Jeśli chodzi o Trumpa, zaproponował mediację (jeśli zostanie o to poproszony) między Rosją a Ukrainą.

Niezwykle interesujące będzie zobaczenie, czy rzeczywiście odbędzie się to spotkanie w Normandii i jaką rolę, jeśli w ogóle, odegrają Trump i USA. Dowiemy się wtedy, czy objawienie Macrona było tylko jednorazowym przypadkiem, czy nie.

Saker

PS: ostatnia plotka z Ukrainy: zwolennicy Zelenskii mówią, że Poroszenko przygotowuje zamach stanu przeciwko Zelenskii i że przygotowuje specjalną siłę ukraińskich zabójców, aby wykonać ten zamach. Nie wiem o prawdziwym zamachu stanu, ale już zablokowali Radę. Nigdy nie jest nudno… 🙂

 

zrodlo:thesaker.is

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: