TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Najnowsze:Volkswagen zapłaci do Australii do 87 milionów dolarów za skandal

CANBERRA, Australia (AP) – Volkswagen zgodził się zapłacić do 127 milionów dolarów australijskich (87 milionów dolarów) na ugodę w australijskiej sprawie zbiorowej wynikającej ze skandalu dotyczącego emisji oleju napędowego w 2015 r., Powiedział niemiecki producent samochodów i prawnik w poniedziałek.

PropellerAds

Samochody wystawowe są zaparkowane w salonie Volkswagena w Sydney, w poniedziałek, 16 września 2019 r. Volkswagen zgodził się zapłacić do 127 milionów dolarów australijskich (87 milionów dolarów) na rozliczenie australijskiej akcji klasowej wynikającej ze skandalu dotyczącego emisji oleju napędowego w 2015 r. Automaker i prawnik powiedział w poniedziałek. (AP Photo / Rick Rycroft)

Ugoda została ogłoszona w sądzie federalnym w Sydney przez kancelarię Maurice Blackburn i nie została jeszcze zatwierdzona przez sędziego.

Jak powiedział główny prawnik firmy, Julian Schimmel, Volkswagen zapłaci od 87 milionów do 127 milionów AU, w zależności od tego, ilu właścicieli dotkniętych nim 100 000 samochodów Volkswagen, Audi i Skoda sprzedawanych w Australii przyłączy się do pozwu zbiorowego.

Volkswagen oświadczył w oświadczeniu, że nie przyznał się do ugody. Volkswagen zgodził się również pokryć koszty prawne powodów, które nie zostały jeszcze oszacowane.

Volkswagen zapłacił 30 miliardów euro (33,5 miliarda dolarów) na grzywny i ugody cywilne na całym świecie po tym, jak ujawniono, że największy na świecie producent samochodów po Toyocie zainstalował oprogramowanie w pojazdach z silnikiem Diesla, aby oszukać testy emisji.

Samochód serwisowy jest zaparkowany w salonie Volkswagena w Sydney, w poniedziałek, 16 września 2019 r. Volkswagen zgodził się zapłacić do 127 milionów dolarów australijskich (87 milionów dolarów), aby rozstrzygnąć australijską akcję klasową wynikającą ze skandalu dotyczącego emisji oleju napędowego w 2015 r. Niemiecki producent samochodów i prawnik powiedział w poniedziałek. (AP Photo / Rick Rycroft)

Volkswagen ogłosił w maju, że przeznaczył 1 miliard euro (1,1 miliarda dolarów) na ryzyko prawne związane ze skandalem związanym z olejem napędowym.

Powód Alister Dalton, właściciel Volkswagena, powiedział, że osiągnięto dobre porozumienie „Myślę, że wszyscy powinni być zadowoleni z tego, jak wszystko się potoczyło i jaki jest wynik”, powiedział Dalton dziennikarzom.

Robyn Richardson, inny powód, który jest właścicielem Audi, powiedział, że jej ulżyło. „To była długa droga. To była kręta droga. Odnotowano szczyty i spadki pod względem pracy i wymagań wobec zespołu prawnego ”- powiedział Richardson.

Samochody wystawowe są zaparkowane w salonie Volkswagena w Sydney, w poniedziałek, 16 września 2019 r. Volkswagen zgodził się zapłacić do 127 milionów dolarów australijskich (87 milionów dolarów) na rozliczenie australijskiej akcji klasowej wynikającej ze skandalu dotyczącego emisji oleju napędowego w 2015 r. Automaker i prawnik powiedział w poniedziałek. (AP Photo / Rick Rycroft)

Volkswagen powiedział, że wkrótce zostanie sfinalizowana kolejna ugoda z Australijską Komisją ds. Konkurencji i Konsumentów, organem nadzoru prawa konkurencji i handlu. Szczegóły tej ugody pozostają poufne.

„Volkswagen uważa te rozliczenia za kolejny krok w kierunku przezwyciężenia problemu oleju napędowego”, oświadczył.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: