NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-29898 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

UWAGA, UWAGA, UWAGA! Tymczasowa Rada Stanu – koniecznie wysłuchaj VIDEO !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przesłanie z dnia 11 września 2019r. a pod filmikiem dalszy ciąg działań: Zadania do natychmiastowego wykonania przez każdego świadomego Polaka który chce ratować Ojczyznę!

BARDZO PILNE! PODAJ DALEJ!

Zadania do natychmiastowego wykonania przez każdego świadomego Polaka który chce ratować Ojczyznę!

Zadanie nr 1

Wyszukanie najlepszych w Polsce prawników za znajomością Prawa Naturalnego, Prawa rzymskiego oraz obecnie stosowanego w Polsce prawa talmudyczno-protestanckiego. Wymagania co do prawników: muszą być rdzennymi Polakami, Patriotami Polskimi, katolikami, muszą chcieć pracować za darmo. Bardzo proszę wszystkich o aktywne zaangażowanie się i proponowanie takim ludziom wejścia w taką grupę roboczą Tymczasowej Rady Stanu w celu przygotowania trzech ustaw: Przygotowanie pakietu reform i ustaw do wdrożenia działając bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji z 1997r..

W pierwszej kolejności Zmiana Kodeksu Wyborczego (przygotowałam osobiście projekt wstępny takiego Kodeksu Wyborczego), następnie dokonanie poprawki do Konstytucji z 1997r. Art.8 par.1 który brzmi:  „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej” a powinien brzmieć:  „Konstytucja jest najwyższym prawem stanowionym Rzeczypospolitej Polskiej” oraz uznanie Prawa Naturalnego za obowiązujące w polskim systemie prawnym.

Powyższe ustawy wdrożone umożliwą przeprowadzenie w pełni demokratycznych wyborów oraz umożliwią wdrożenie w polskim systemie prawnym wzorców z prawa rzymskiego w oparciu  o ustawę naturalną. Czego konsekwencją będzie naprawa polskiego sądownictwa i systemu prawnego. Przywrócimy tym sposobem Polakom ich naturalne Prawa Człowieka i Obywatela, przywrócimy Polakom godność człowieka oraz powrócimy do sprawiedliwości.

Link do projektu Kodeksu Wyborczego tu: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/05/kodeks-wyborczy-projekt-autor-teresa-garland/

Proszę przesyłać mi kontakty TYLKO do takich osób które wyraziły chęć uczestnictwa w tym projekcie, abym mogła ich zaprosić jak już będę miała salę by mogli podjąć pracę nad przygotowaniem w/w ustaw.

Zadanie nr 2

Wyszukanie bezpłatnej Sali na spotkania z ekspertami-prawnikami. Moim marzeniem byłoby zorganizowanie takiego sztabu eksperckiego prawników na Wawelu, który jest naszym narodowym symbolem polskich rządów. Jeśli ktoś ma odpowiednie „wejścia” aby taki sztab tam usadowić to byłaby to już przyszła namiastka polskich rządów w polskim królewskim mieście Krakowie. Jednak jeśli takiej możliwości nie będzie to proszę o szukanie jakiejkolwiek salki na spotkania eksperckie, za darmo, najlepiej w Krakowie. Jak najszybciej –  sprawa BARDZO PILNA!

Proszę o kontakt telefoniczny ze mną w tej sprawie: 697357009

Teresa Garland

Tymczasowa Rada Stanu

Tymczasowa Rada Stanu – Przesłanie i pliki do pobrania – info w artykule – link poniżej:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/13/tymczasowa-rada-stanu-przeslanie-i-pliki-do-pobrania/

TYMCZASOWA RADA STANU – WSTĘPNY PLAN DZIAŁANIA info w artykule – link poniżej:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/12/tymczasowa-rada-stanu-wstepny-plan-dzialania/

Tymczasowa Rada Stanu AD2019 – Kraków 14-15 IX 2019r. ZAPROSZENIE do współdziałania

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/11/tymczasowa-rada-stanu-ad2019-krakow-14-15-ix-2019r-zaproszenie-do-wspoldzialania/

W Krakowie w dniu 14 oraz 15 IX 2019r będę przyjmować osoby chętne do współtworzenia Tymczasowej Rady Stanu.

14 IX 2019r. Kraków, Rynek Główny pod Pomnikiem Adama Mickiewicza, od godziny 14.00 do godziny 16.00

15 IX 2019r. Kraków, Rynek Główny pod Pomnikiem Adama Mickiewicza, od godziny 15.00 do godziny 17.00

Wstępne cele:

1.Przygotowanie pakietu reform i ustaw do wdrożenia działając bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji z 1997r.. W pierwszej kolejności Zmiana Kodeksu Wyborczego, następnie dokonanie poprawki w do Konstytucji z 1997r. Art.8 par.1 który brzmi:  „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej” a powinien brzmieć:  „Konstytucja jest najwyższym prawem stanowionym Rzeczypospolitej Polskiej” oraz uznanie Prawa Naturalnego za obowiązujące w polskim systemie prawnym.

2.Przygotowanie oraz koordynowanie bezpiecznej i pokojowej operacji przejęcia władzy od tajnych służb i przekazania jej Narodowi Polskiemu.

Teresa Garland

Screenshot_2.jpg

3 thoughts on “UWAGA, UWAGA, UWAGA! Tymczasowa Rada Stanu – koniecznie wysłuchaj VIDEO !!!

  1. Już samo to, że trzeba być katolem to absolutnie dezaktywuje tę inicjatywę. Bo jak można cokolwiek stworzyć nowego i dobrego dla Polski, do spółki z naszym największym wrogiem i zaborcą? To dzięki krk jesteśmy rozgrywani jak dzieci. CZAS TO W KOŃCU ZROZUMIEĆ!!! I czas NAJWYŻSZY to zmienić.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: