NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Psy na ulicy wiedzą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W polityce brytyjskiej jest kilka bardzo oczywistych faktów, o których nikt chyba nie mówi.Joanna Cherry stwierdzono w jej przypadku udane sądu, że „psy na ulicy wie”, że prawdziwym powodem, że Boris Johnson prorogued parlamentu było niedopuszczenie do parlamentu z konieczności skutecznej powiedzieć o wynikach Brexit. Dokumenty, które rząd zmuszony był przedstawić sądom szkockim, okazały się ponad wszelką wątpliwość, która była rzeczywiście motywem Johnsona.

Znalezione obrazy dla zapytania brexit zdjecia

Dlaczego więc mamy wierzyć, że to, co wiedziałeś i ja wiedziałem, co wiedziała Joanna Cherry, co wiedzieli same psy na ulicy, nie była znana Królowej?

Czy naprawdę wierzymy, że Królowa została „wprowadzona w błąd” i że ona i jej dworzanie byli jedynymi ludźmi w całym kraju, którzy tak naprawdę wierzyli, że Johnson chciał tylko najdłuższego prorogacji od 89 lat, aby przygotować naprawdę dobre przemówienie Królowej?

Czy naprawdę powinniśmy wierzyć, że Królowa nie zauważyła, że Brexit był na kluczowym etapie i jaki wpływ miałaby prorogacja na głos parlamentu w tym procesie?

Jest to oczywiście kompletny i kompletny nonsens.

Królowa ma lepsze źródła informacji niż ktokolwiek z nas i dokładnie wiedziała, co się dzieje.

Nie została „wprowadzona w błąd” przez Borisa Johnsona, była jego sprzymierzeńcem we wspólnym celu.

Absolutnie zrozumiała zarówno kontekst, jak i efekt prorogacji.

Cały ten kompletny nonsens o „okłamaniu” i „wprowadzeniu w błąd” Królowej jest częścią tego dziwnego mitu o ostatecznej dobroci władzy, który jest powracającym tematem w ludzkich społeczeństwach.

Chłopi zginęli pod knutem podczas budowy kolei transsyberyjskiej, myśląc „gdyby tylko wiedział o tym dobry car”.

Królowa nie jest naiwną postacią Chrystusa, jak niewinność przyjęta przez Borisa Johnsona, jest ultra zamożną kobietą o bardzo konserwatywnych poglądach w kręgu społecznym zdominowanym przez ludzi bardzo bogatych i reakcyjnych.

Aby powtórzyć to, co wielokrotnie tłumaczyłem, królowa mianowała Borisa Johnsona w pierwszej kolejności, gdy było oczywistym, że nie jest w stanie rządzić większością parlamentarną.

Ta początkowa zbrodnia (i używam tego słowa celowo) spotęgowała decyzja prorogu w parlamencie, aby nie mogła rządzić bez większości premiera.

W zdrowym świecie powinniśmy wydostawać się z widelców.

Zamiast tego ludzie wypowiadają się na temat wprowadzającej w błąd biednej Królowej.

Kolejnym faktem, który jest prosty jak pikestaff, jest to, że Tom Watson stara się przeprowadzić wybory.

Jedną z niewielu prawdziwych rzeczy, które Boris Johnson powiedział w swoim nokautowym występie na ostatnim posiedzeniu Parlamentu, było to, że niektórzy na ławkach Partii Pracy obawiali się, że Partia Pracy wygra następne wybory.

Nie popełnijcie błędu, Torysi mają kłopoty.

Muszą zgromadzić miliony głosów w północno-angielskich okręgach wyborczych Partii Pracy, zanim faktycznie zaczną wygrywać, i odrzucili istniejące liberalne poparcie Torysów w Londynie i południowej Anglii, aby osiągnąć ten cel.

Pierwsza Przeszłość jest bardzo kapryśna, a gdy wiodąca partia spadnie do 35%, wyniki stają się kapryśne, nawet jeśli jest przyzwoita liczba.

Koncentracja regionalna jest w rzeczywistości przewagą w FPTP iw efekcie Torysom grozi zbyt duże wyłudzenie wsparcia w całej Anglii.

Z pewnością będą one ograniczone do maksymalnie dwóch miejsc w Szkocji.

Będą ponieść duże straty dla Partii Pracy i Libii w Londynie i na południowym zachodzie.

Wszystko to trwa, zanim przejdziemy do okresu kampanii i zdolności Jeremy’ego Corbyna do zestalenia głosowania Partii Pracy.

Tak więc z rządem prorogacyjnym, porażkami parlamentarnymi, przegranymi sprawami sądowymi i dokumentami Yellowhammer, Boris Johnnson szukał lepkiej ziemi.

Partia Pracy wreszcie osiągnęła pozornie realne stanowisko w sprawie Brexitu:

wybory powszechne, po których nastąpiło drugie referendum w UE z opcjami realnej umowy i pozostania.

Jeremy Corbyn, któremu udało się pomóc w budowaniu konsensusu opozycji w sprawie taktyk parlamentarnych, od pewnego czasu szukał swojej najsilniejszej pozycji.

W tym kluczowym momencie wejdź do Toma Watsona z całkowicie nieuzasadnioną interwencją przed konferencją poświęconą branżom kreatywnym, którą ciągnął za wszystko, co było warte, przez maszynę reklamową Blairite.

Zostało to przekazane wszystkim mediom, szczególnie gdy Tom Watson wcielił się w Jeremy’ego Corbyna, a relacje medialne od ściany do ściany były transmitowane na żywo w głównych kanałach informacyjnych.

To, co Watson miał do powiedzenia, było po prostu powtórzeniem artykułu Tony’ego Blaira w Evening Standard sprzed trzech dni; że przed wyborami powszechnymi powinno odbyć się referendum w UE.

Jaki był sens tej interwencji Watsona?

Pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że prawdziwym punktem nie był oczywisty cel określony w przemówieniu.

Tom Watson doskonale wie, że przed wyborami powszechnymi nie ma szans na nowe referendum w UE.

Obecny parlament nigdy się na to nie zgodzi. Wyrzuceni buntownicy z Tory prawie wszyscy wspierali majową umowę i prawie wszyscy wyraźnie wykluczyli drugie referendum.

Co najmniej 30 posłów Partii Pracy, kierowanych przez takie osoby jak Stephen Kinnock, John Mann i Caroline Flint, nie zgodzi się na to. DUP nigdy się nie zgodzi.

Jest to kompletny non-starter.

Dlaczego więc Watson miałby to dostarczyć?

I nie tylko dostarczasz go cicho jako materiał do przemyślenia, ale dostarczasz go ze wszystkimi medialnymi hullabaloo, które można ewentualnie zebrać?

Odpowiedź jest dość prosta.

Na rozkaz Blaira Watson zrobił po prostu obrażenia Corbyna.

W czasie, gdy rząd miał poważne kłopoty, kiedy Corbyn właśnie przemówił na konferencji TUC, by oklaskiwać ostatecznie spójną pozycją Brexitu, celem Watsona było po prostu zniszczenie Corbyna.

Watson próbował zniszczyć Corbyna na dwa sposoby.

Zadać mu obrażenia, stawiając bardziej ekstremalną pozycję Remainera, która może postawić klin między Corbynem a nowym rozszerzonym członkostwem w Partii Pracy.

I żeby zranić Corbyna, informując o rozłamach Pracy, usuwając ciepło Torysów i ograniczając pozycję Labour w sondażach, tak jak wyglądało to na poprawę.

Ponieważ jedyną rzeczą, której Blairyci najbardziej nie znoszą, jest perspektywa zwycięstwa Partii Pracy i rządu Corbyna, wdrażanie względnie lewicowej polityki, która może okazać się popularna i spowodować prawdziwą zmianę w dyskursie politycznym w Anglii i Walii.

Bo to byłaby klątwa śmierci dla Blairytów i ich sponsorów korporacyjnych.

Tak jak mamy wierzyć, że Królowa jest naiwnym niewinnym niewinnym planem Johnsona, nie powinniśmy zauważać, że Tom Watson stara się zaszkodzić Partii Pracy i upewnić się, że Corbyn nie dojdzie do władzy.

Żyjemy w czasach, gdy media i klasa polityczna żyją w świecie uprzejmego udawania; świat, w którym osoby postronne, takie jak ja, mają obowiązek wskazywać rzeczywiste rażące fakty, niezależnie od tego, czy ludzie słuchają, czy nie.

zrodlo:https://www.craigmurray.org.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: