DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Najnowsze:Organizatorzy odkładają wydarzenie WTA w Hongkongu z powodu protestów

HONG KONG (AP) – Turniej tenisowy Hong Kong Open został przełożony na czas nieokreślony w piątek z powodu powszechnych protestów w regionie.

Turniej miał się odbyć w dniach 5-13 października na twardych kortach w Victoria Park. Organizatorzy turnieju powiedzieli, że wydarzenie zostanie odłożone „w świetle obecnej sytuacji”, ale nie podali nowej daty.

Lato protestów wstrząsnęło tym regionem, prowadzonym przez kampanie przeciwko proponowanej ustawie o ekstradycji, która pozwoliłaby podejść podejrzanych z Hongkongu do Chin na proces.

„W świetle obecnej sytuacji Stowarzyszenie Tenisowe w Hongkongu i WTA ogłaszają odroczenie turnieju tenisowego w Hongkongu w 2019 r.” – oświadczyli organizatorzy w oświadczeniu. „Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard wydarzenia dla wszystkich uczestników, graczy i fanów w szczególności.

„Jednak po szeroko zakrojonych dyskusjach z naszymi kluczowymi interesariuszami doszliśmy do wniosku, że późniejszy przebieg turnieju można zapewnić lepiej.”

Zapakowany kalendarz tenisa może to uniemożliwić.

Jeśli turniej zostanie opóźniony o ponad tydzień, zderzy się on z dwoma wydarzeniami na koniec sezonu, Elite Trophy i Finałami WTA. Wkrótce potem finał Pucharu Fedu między Francją a Australią.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: