„Jest coś paradoksalnego w tym, że partia rządząca miesiącami wzywała KO do pokazania programu. Po czym sama nie jest w stanie zaprezentować światu swojego.” – napisał Konrad Piasecki po rozmowie z Jackiem Sasinem w RMF FM. Jedno z pytań dotyczyło właśnie programu PiS na wybory i przyszłości Polski.

Jacek Sasin jest jednym z najbliższych współpracowników Kaczyńskiego. Odpowiedział, że programu jeszcze nie ma. Oznacza to, że w PiS panuje kompletny chaos. Jeśli na kilka tygodni przed wyborami nie ma programu, to partia rządząca ma bardzo duży problem a przedstawiane pomysły są kompletnie nieprzemyślane i niespójne a nawet ze sobą sprzeczne.

Tak było ze słynnym już uderzeniem w przedsiębiorców. Pomysł z podwyższeniem podatków i ZUS w związku ze zwiększeniem płacy minimalnej zaszokowało małe firmy w całej Polsce. Nawet dotychczasowi zwolennicy PiS odwracają się od tej partii, bo tego nie wytrzyma żaden mały biznes.

Brak programu, co oficjalnie przyznał Sasin, jak najgorzej wróży stabilności naszego kraju.

Konrad_Piasecki@KonradPiasecki

Jest coś paradoksalnego w tym, że partia rządząca miesiącami wzywała KO do pokazania programu. Po czym sama nie jest w stanie zaprezentować światu swojego.

Wiesław TURSKI@turwie2

Dojna zmiana atakowała KO o program.Dzisiaj Piasecki zapytał Sasina o ich program.Kuriozalna odpowiedz „ jeszcze nie ma , ale już jest prawie skrystalizowany i na dniach poznamy”.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Wiesław TURSKI
Twiter