NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 WYDANIE SPECJALNE !! + GOŚĆ23 września 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Podejrzany o zabójstwo polskie zabity przez policję poza Berlinem

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

BERLIN (AP) – niemiecka policja zastrzeliła mężczyznę, który uciekł z Polski po rzekomym zabiciu tamtejszej kobiety, kiedy nacisnął na nich broń po tym, jak zatrzymali jego samochód na autostradzie pod Berlinem, władze poinformowały w czwartek.

W tę środę, 11 września 2019 r. Policjanci fotograficzni zabezpieczają miejsce zbrodni w Hellersdorfie pod Berlinem w Niemczech. Niemiecka policja twierdzi, że zastrzelili mężczyznę, który uciekł z Polski po rzekomym zabiciu kobiety, gdy naciągnął na nich broń po tym, jak zatrzymali jego samochód na autostradzie pod Berlinem. (Christopher Harms / dpa przez AP)

Policja brandenburska powiedziała The Associated Press, że 25-letni Polak został zabity w środę po południu, po tym, jak zatrzymali swojego mazda sedana z polskimi płytami, gdy próbował dostać się do obwodnicy A10 wokół niemieckiej stolicy.

Tablice rejestracyjne samochodu pasowały do tablic policyjnych w sąsiedniej Polsce, która wydała mu biuletyn punktowy po tym, jak rzekomo zastrzelił 26-letnią Ukrainkę w pralni samoobsługowej, ostrzegając go, że jest uzbrojony i niebezpieczny, rzecznik policji Torsten Herbst powiedział.

Gdy dwóch oficerów zbliżyło się do samochodu, podejrzany, którego nazwiska nie ujawniono, wycelował pistolet w dwóch oficerów i odmówił wielu poleceń odłożenia broni, powiedział Herbst.

Powiedział, że oficerowie strzelili do niego wiele razy, zabijając go.

Herbst powiedział, że mężczyzna został wstępnie zidentyfikowany jako podejrzany poszukiwany przez polskie władze za zabójstwo w Gorzowie, około 130 kilometrów (80 mil) od miejsca, w którym został ostatecznie znaleziony w Niemczech.

Oczekuje się, że niemieccy prokuratorzy wkrótce przejmą śledztwo, co jest rutynowe w strzelaninach policyjnych.

zrodlo:apnews.com

One thought on “Podejrzany o zabójstwo polskie zabity przez policję poza Berlinem

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: