NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 JACK CALEIB - 30 LAT UPODLENIA NARODU - MUNDUROWE ELITY POLAKÓW -FAGASAMI I LOKAJAMI NA POSYŁKI WROGÓW NARODU ZGROZA !!!20 września 2019
4 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Najnowsze:W stanowczym nagany ONZ odrzuca przysięgę aneksji przywódcy Izraela

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JEROZOLIMA (AP) – Rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ twierdzi, że przysięga izraelskiego przywódcy na aneksję Doliny Jordanu byłaby „poważnym naruszeniem prawa międzynarodowego”.

Szczególnie silny napomnienie ze strony organu światowego następuje po chórze krytyki przeciwko premierowi Izraela Benjaminowi Netanjahu za obietnicę aneksji tego obszaru, jeśli wygra reelekcję w przyszłym tygodniu.

W oświadczeniu rzecznik Stephane Dujarric powiedział również, że przysięga będzie „druzgocąca” dla możliwości pokoju z Palestyńczykami.

Oświadczenie ONZ pojawia się po tym, jak Arabia Saudyjska, mocarstwo regionalne, które w ostatnich latach zbliżyło się do Izraela, potępiło ten ruch.

Rosyjskie MSZ podobno wysadziło także krok przed spotkaniem Netanjahu i rosyjskiego prezydenta Władimira Putina w czwartek.

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: