DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Najnowsze:W stanowczym nagany ONZ odrzuca przysięgę aneksji przywódcy Izraela

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JEROZOLIMA (AP) – Rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ twierdzi, że przysięga izraelskiego przywódcy na aneksję Doliny Jordanu byłaby „poważnym naruszeniem prawa międzynarodowego”.

images1

Bez tytułu 3

Szczególnie silny napomnienie ze strony organu światowego następuje po chórze krytyki przeciwko premierowi Izraela Benjaminowi Netanjahu za obietnicę aneksji tego obszaru, jeśli wygra reelekcję w przyszłym tygodniu.

W oświadczeniu rzecznik Stephane Dujarric powiedział również, że przysięga będzie „druzgocąca” dla możliwości pokoju z Palestyńczykami.

Oświadczenie ONZ pojawia się po tym, jak Arabia Saudyjska, mocarstwo regionalne, które w ostatnich latach zbliżyło się do Izraela, potępiło ten ruch.

Rosyjskie MSZ podobno wysadziło także krok przed spotkaniem Netanjahu i rosyjskiego prezydenta Władimira Putina w czwartek.

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: