TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Najnowsze:Ukrywanie karaoke to nowa metoda protestu w Hongkongu

HONG KONG (AP) – Tysiące mieszkańców Hongkongu sprzeciwiło się protestom karaoke w centrach handlowych w ostatnim akcie oporu na częściowo autonomicznym terytorium Chin.

PropellerAds

Lokalni mieszkańcy śpiewają piosenkę przewodnią napisaną przez protestujących „Glory be to thee” w centrum handlowym w Hongkongu, w środę, 11 września 2019 r. Dyrektor generalny Hongkongu Carrie Lam zapewniła zagranicznych inwestorów w środę, że azjatyckie centrum finansowe może odbić się od miesięcy protestuje, mimo że nie ma oznak, że zamieszki ustąpią. (AP Photo / Vincent Yu)

Aktywiści i zwykli obywatele śpiewali „Chwałę Hongkongowi” w kilku centrach handlowych w środę wieczorem, pomimo wytchnienia podczas ostatnich miesięcy protestów wzywających do reform demokratycznych.

Piosenka została napisana anonimowo i została przyjęta jako hymn protestujących. Teksty odzwierciedlają przysięgę protestujących, że nie poddadzą się, pomimo rządowej koncesji na wykonanie ustawy o ekstradycji, która wywołała lato niepokoju.

Na New Town Plaza w dzielnicy Sha Tin około 2000 osób rozpościerało się na kilku piętrach skandowanych haseł, po czym wybuchło pieśnią w emocjonalnej scenie, niektórzy płakali, a wielu unosi ręce w powietrzu. W tłumie znalazły się rodziny z małymi dziećmi, studenci i seniorzy, wielu z nich nie nosiło masek, jak protestujący.

Ruchliwe centrum handlowe jest połączone ze stacją metra, gdzie policja wystrzeliła gaz łzawiący w niedzielę po tym, jak protestujący zdewastowali stację.

Lokalne media pokazały, że śpiew odbywa się w co najmniej czterech innych centrach handlowych, a także w niektórych miejscach, w tym poza stacją metra. „South China Morning Post” powiedział, że uczestnicy odpowiedzieli na rozmowy online, aby zebrać się i zaśpiewać. Policja była nieobecna, a zgromadzenia rozproszyły się pokojowo.

Piosenka pojawiła się na prawie każdym proteście od zeszłego tygodnia, w tym podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata we wtorek z Iranem, gdzie fani piłki nożnej z Hongkongu wygwizdali hymn narodowy Chin przed rozpoczęciem.

Protestujący poszerzyli swoje żądania, aby uwzględnić wezwania do bezpośrednich wyborów dla przywódców miasta i odpowiedzialność policji. Wielu postrzegało ustawę o ekstradycji, która wysłałaby podejrzanych przestępców do Chin na proces, jako rażący przykład erozji autonomii miasta od czasu powrotu byłej kolonii brytyjskiej do Chin w 1997 r.

W ten weekend planowane są kolejne protesty, które zbiegną się w czasie z obchodami Festiwalu Środkowej Jesieni, w tym z innym ważnym wiecem w centrum Hongkongu.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: