TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

Ministerstwo Zdrowia nie publikuje danych o zadłużeniu szpitali. Pierwsza taka sytuacja od 2003 r.

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Od 2003 roku Ministerstwo Zdrowia publikuje dane o zadłużeniu całkowitym oraz wymagalnym polskich szpitalu. W tym roku jednak resort nie opublikował takich informacji. „Obawiam się, że zadłużenie szpitali rośnie” – mówiła prof. Alicja Chybicka, członek sejmowej Komisji Zdrowia w rozmowie z TVN.

O tym, że kondycja polskich szpitali nie jest najlepsza wiemy nie od dziś. Jak jednak w szczegółach wyglądają ich finanse oraz zadłużenie? Nie wiadomo. Dane o długach placówek medycznych w naszym kraju publikowano od 2003 roku. Przez 16 lat sytuacja ta nie ulegała zmianie. Aż do teraz. W 2019 r. informacji o zadłużeniu placówek, które zwyczajowo przekazywano w czerwcu lub lipcu, ministerstwo po prostu nie opublikowało.

– Te dane, nowe, za pierwszy kwartał, nie pojawiły się ani w czerwcu, ani w lipcu, ani w sierpniu. Więc poprosiłam ministerstwo o odpowiedź, kiedy będą. I okazuje się, że na razie nic nie wskazuje na to, że mają w ogóle być opublikowane – skomentowała Aleksandra Kurowska z portalu Politykazdrowotna.com w rozmowie z TVN.

Wiadomo jedynie, że pod koniec zeszłego roku długi szpitali były najwyższe w historii i wynosiły 12,8 mld złotych. – Zobowiązania wymagalne (zobowiązania bezsporne, którym minął już termin płatności minął – red.) wynosiły z kolei 1,6 mld – czytamy na stronie politykazdrowotna.com. Portal podaje także, że według Ministerstwa Zdrowia, problem z publikacją danych ma związek z faktem, iż  mogą on jeszcze „podlegać korektom”, a ostatnia ma zostać dokonana „wraz ze sprawozdaniem za III kwartał”. – Czyli do wyborów pozostaną pewnie tajne – podsumowuje autorka artykułu.

Służba zdrowia najważniejsza dla Polaków

Tymczasem z sondażu IBRIS przeprowadzonego dla Rzeczpospolitej wynika, że służba zdrowia jest dla Polaków najważniejszym tematem w obecnej kampanii przed wyborami parlamentarnymi. Zdaniem badanych najpilniejszą kwestią jest rozwiązanie trudnej sytuacji w ochronie zdrowia wskazało – takiego zdania jest 78 proc. ankietowanych. Klimat jako istotną sprawę w programach wymieniło 64 proc., a drożejącej żywności, 57 proc.

gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: