DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Merkel: Niemcy muszą podjąć dialog na temat praw z Chinami

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

BERLIN (AP) – niemiecka kanclerz Angela Merkel mówi, że jej kraj musi zaangażować się w dialog z Chinami, w tym w kwestiach takich jak prawa człowieka.

images1

Bez tytułu 3

Premier Chin Li Keqiang przemawia podczas konferencji prasowej pod koniec spotkania z kanclerz Niemiec Angelą Merkel, która wyjechała w Wielkiej Sali Ludowej w Pekinie w piątek 6 września 2019 r. (Andrea Verdelli / Pool Zdjęcie przez AP)

Rozmawiając z prawodawcami podczas corocznej debaty budżetowej Parlamentu w środę, Merkel powiedziała, że Chiny „rosną odpowiedzialność za światowy porządek wielostronny”.

Merkel powiedziała, że podczas swojej wizyty w Chinach w zeszłym tygodniu zauważyła znaczenie poszanowania praw człowieka, dodając: „to prawda również w odniesieniu do Hongkongu”.

Pekin zgromił Niemcy we wtorek za umożliwienie wybitnemu działaczowi z Hongkongu Joshua Wongowi odwiedzenia Berlina, gdzie spotkał się na prywatnej funkcji z ministrem spraw zagranicznych Heiko Maasem i ma się odbyć konferencję prasową w środę.

Merkel podkreśliła, że Niemcy wierzą w zasadę „jeden kraj, dwa systemy” dla Chin i Hongkongu.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: