DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Jakubiak na antenie TVP Info szkalował Konfederację. Winnicki: Będzie proces w trybie wyborczym

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Co prawda dla ogólnopolskiego komitetu wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość na antenie TVP Info czasu i miejsca nie ma, ale posła Jakubiaka z nic nie znaczącą Federacją dla Rzeczypospolitej już jest. Szczególnie, gdy trzeba popytać o wspomnianą Konfederację bez pytania jej członków o jakiekolwiek zdanie.

Jakubiak w programie „Kwadrans Polityczny” w TVP został zapytany, czy SLD, PO i PSL będą w stanie utworzyć rząd koalicyjny, jeśli PiS nie uzyska większości w Sejmie.

– I Konfederacją. Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić. Z tego co wiem, zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS – powiedział Jakubiak.

– Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi – kontynuował Jakubiak.

KwadransPolityczny@KwadransPolit

Konfederacja jest w stanie utworzyć wspólny rząd z Platformą. Dla interesu się wszystko zrobi – @jakubiak_marek przewodniczący @FederacjaR do @KZiemiec |

Osadzony film

Na Twitterze jedna z internautek napisała, że „nie wierzy, że to powiedział”. Na to on odparł, że „są już dogadani”.

Basia@barbaraszot

Nie wierzę, że Pan to powiedział.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

Są już dogadani 🙂

Szef Ruchu Narodowego i lider Konfederacji Robert Winnicki zapowiedział pozew w trybie wyborczym. – Będzie proces w trybie wyborczym za dzisiejsze słowa i wpisy @jakubiak_marek, który widać sądzi ludzi po sobie (interesy z Palikotem). Sprawdzamy jeszcze czy @PatrykJaki,któremu na koniec kadencji zebrało się na udawanie narodowca w kampanii, też się przypadkiem nie kwalifikuje – napisał na Twitterze Winnicki.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Będzie proces w trybie wyborczym za dzisiejsze słowa i wpisy @jakubiak_marek, który widać sądzi ludzi po sobie (interesy z Palikotem).

Sprawdzamy jeszcze czy @PatrykJaki,któremu na koniec kadencji zebrało się na udawanie narodowca w kampanii, też się przypadkiem nie kwalifikuje.

Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: