DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Jakubiak na antenie TVP Info szkalował Konfederację. Winnicki: Będzie proces w trybie wyborczym

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Co prawda dla ogólnopolskiego komitetu wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość na antenie TVP Info czasu i miejsca nie ma, ale posła Jakubiaka z nic nie znaczącą Federacją dla Rzeczypospolitej już jest. Szczególnie, gdy trzeba popytać o wspomnianą Konfederację bez pytania jej członków o jakiekolwiek zdanie.

Jakubiak w programie „Kwadrans Polityczny” w TVP został zapytany, czy SLD, PO i PSL będą w stanie utworzyć rząd koalicyjny, jeśli PiS nie uzyska większości w Sejmie.

– I Konfederacją. Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić. Z tego co wiem, zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS – powiedział Jakubiak.

– Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi – kontynuował Jakubiak.

KwadransPolityczny@KwadransPolit

Konfederacja jest w stanie utworzyć wspólny rząd z Platformą. Dla interesu się wszystko zrobi – @jakubiak_marek przewodniczący @FederacjaR do @KZiemiec |

Osadzony film

Na Twitterze jedna z internautek napisała, że „nie wierzy, że to powiedział”. Na to on odparł, że „są już dogadani”.

Basia@barbaraszot

Nie wierzę, że Pan to powiedział.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

Są już dogadani 🙂

Szef Ruchu Narodowego i lider Konfederacji Robert Winnicki zapowiedział pozew w trybie wyborczym. – Będzie proces w trybie wyborczym za dzisiejsze słowa i wpisy @jakubiak_marek, który widać sądzi ludzi po sobie (interesy z Palikotem). Sprawdzamy jeszcze czy @PatrykJaki,któremu na koniec kadencji zebrało się na udawanie narodowca w kampanii, też się przypadkiem nie kwalifikuje – napisał na Twitterze Winnicki.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Będzie proces w trybie wyborczym za dzisiejsze słowa i wpisy @jakubiak_marek, który widać sądzi ludzi po sobie (interesy z Palikotem).

Sprawdzamy jeszcze czy @PatrykJaki,któremu na koniec kadencji zebrało się na udawanie narodowca w kampanii, też się przypadkiem nie kwalifikuje.

Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: