DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Daniel Kawczynski prosi polski rząd o zablokowanie przedłużenia terminu Brexitu

Poseł Daniel Kawczynski zwrócił się do polskiego rządu z prośbą o zawetowanie brytyjskich prób przedłużenia terminu wyjścia Wielkiej z Unii Europejskiej – donosi ‚Shropshire Star’.

„Parlamentarzyści przeciwni Brexitowi szukają każdej możliwości, by zaszkodzić Borisowi Johnsonowi w okresie poprzedzającym posiedzenie Rady Europejskiej 17 października. Próbują sprzeciwić się woli narodu” – przyznał w wypowiedzi dla „Shropshire Star” Daniel Kawczynski – poseł o polskim pochodzeniu, będący członkiem Partii Konserwatystów.

Daniel Kawczynski prosi polski rząd o zablokowanie przedłużenia terminu BrexituDaniel Kawczynski urodził się w Polsce, ale g

Poseł przyznał także, że parlamentarzyści „próbują utrudniać zadanie premierowi Johnsonowi” i oskarżył ich o próbę „wytrącenia stołka spod nóg negocjatora, gdy walczy on o Wielką Brytanię”.

Kawczynski poinformował, że był w stałym kontakcie zarówno z polskim prezydentem Andrzejem Dudą, jak i premierem Mateuszem Morawieckim. Zwrócił się do polskich polityków z prośbą o pomoc.

„Każdy kraj zrzeszony w UE ma prawo zawetować prośbę UK o przedłużenie realizacji Artykułu 50. Polska jest postrzegana jako nadzieja na udaremnienie planów tych, którzy chcą pokrzyżować poczynania brytyjskiego premiera” – dodał Kawczynski, który – podobnie jak premier Johnson – chce, aby dzień 31 października był ostateczną datą Brexitu.

Kawczyński wzmożył działania z chwilą, gdy parlament przegłosował decyzję o zwrócenie się do Parlamentu Europejskiego z prośbą o przedłużenie terminu opuszczenia Wspólnoty w wyniku braku wypracowanej umowy opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

Boris Johnson przyznał, że „zrobi wszystko, co jest zgodne z konstytucją, aby Wielka Brytania opuściła

 

 

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: