NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 JACK CALEIB - 30 LAT UPODLENIA NARODU - MUNDUROWE ELITY POLAKÓW -FAGASAMI I LOKAJAMI NA POSYŁKI WROGÓW NARODU ZGROZA !!!20 września 2019
4 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

CYPR: SILNE EKSPLOZJE W POBLIŻU SIECI POPULARNYCH HOTELI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Turystów przebywających w kompleksie wypoczynkowym Acapulco Resort na Cyprze zbudziła w nocy seria eksplozji. Siła wybuchów była tak duża, że popękały szyby w hotelowych pokojach. Przyczyną zdarzenia był pożar pobliskiego składu amunicji. W hotelu przebywało wiele osób, w tym turyści z Polski – podaje Polsat News.

Do zdarzenia doszło około godziny drugiej w nocy w składzie amunicji mieszczącym się w strefie wojskowej. Ta z kolei leży w pobliżu hoteli i domków turystycznych znajdujących się w Acapulco Resort. Jak relacjonowali polscy turyści przebywający w hotelu, obudziły ich potężne wystrzały, po których nastąpiły eksplozje – pisze Polsat News. Siła wybuchów stłukła szyby w oknach pokojów. Na korytarzach ośrodka leżały wyrwane z futryn drzwi.

Osoby przebywające w hotelu miały problem z ewakuacją z budynku, gdyż duża część ścian od strony, po której dochodziło do wybuchów, wykonana była ze szkła. Turyści znaleźli schronienie w pokojach w drugiej części ośrodka. Według relacji świadków, w recepcji hotelu zawalił się sufit – podaje Polsat News.

Po godzinie od eksplozji turyści zostali ewakuowani na plażę. W zdarzeniu kilka osób zostało rannych, m.in. 5-letnie dziecko z Polski, które miało niegroźną ranę na głowie spowodowaną przez rozbite szkło.

INTERIA.PL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: