TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

CYPR: SILNE EKSPLOZJE W POBLIŻU SIECI POPULARNYCH HOTELI

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Turystów przebywających w kompleksie wypoczynkowym Acapulco Resort na Cyprze zbudziła w nocy seria eksplozji. Siła wybuchów była tak duża, że popękały szyby w hotelowych pokojach. Przyczyną zdarzenia był pożar pobliskiego składu amunicji. W hotelu przebywało wiele osób, w tym turyści z Polski – podaje Polsat News.

Do zdarzenia doszło około godziny drugiej w nocy w składzie amunicji mieszczącym się w strefie wojskowej. Ta z kolei leży w pobliżu hoteli i domków turystycznych znajdujących się w Acapulco Resort. Jak relacjonowali polscy turyści przebywający w hotelu, obudziły ich potężne wystrzały, po których nastąpiły eksplozje – pisze Polsat News. Siła wybuchów stłukła szyby w oknach pokojów. Na korytarzach ośrodka leżały wyrwane z futryn drzwi.

Osoby przebywające w hotelu miały problem z ewakuacją z budynku, gdyż duża część ścian od strony, po której dochodziło do wybuchów, wykonana była ze szkła. Turyści znaleźli schronienie w pokojach w drugiej części ośrodka. Według relacji świadków, w recepcji hotelu zawalił się sufit – podaje Polsat News.

Po godzinie od eksplozji turyści zostali ewakuowani na plażę. W zdarzeniu kilka osób zostało rannych, m.in. 5-letnie dziecko z Polski, które miało niegroźną ranę na głowie spowodowaną przez rozbite szkło.

INTERIA.PL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: