M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

Sensacyjne doniesienia ws. Wisły Kraków. „Za klubowe pieniądze kupowano narkotyki”

miejsce-na-reklame.

Cztery osoby zostały zatrzymane w związku z wyprowadzaniem pieniędzy z Wisły Kraków. Zatrzymania przeprowadzono na zlecenie prokuratury regionalnej w Poznaniu. Wśród zatrzymanych jest była prezes klubu Marzena S. Po zatrzymaniu, na jaw wychodzą szokujące ustalenia, według których za pieniądze pochodzące z budżetu Wisły Kraków kupowano narkotyki.

Marzena S., była prezes Wisły Kraków została zatrzymana. Sprawa dotyczy wyprowadzania pieniędzy z kasy klubu – poinformowały RMF FM oraz Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy TVN24. Razem z nią zatrzymane zostały trzy osoby: Anna M.-Z. (żona gangstera „Zielaka), Robert S. i Tadeusz C. Wszyscy brali udział w wyprowadzaniu pieniędzy z krakowskiego klubu.

Za klubowe pieniądze kupowano narkotyki

Wspomniany Jadczak, na antenie TVN24 zdradził, jak wyglądała „działalność” czterech zatrzymanych osób. – Musieli działkować się z bandytami. 90 tys. zł było dzielone na cztery osoby. Do tego dochodzili „Misiek” i „Zielak”. Z klubowych pieniędzy kupowano narkotyki, które ekipa sprzedawała dalej. Wisła Kraków była punktem przerzutowo-dystrybucyjnym narkotyków – zdradził.

Pieniądze nie szły tylko na narkotyki, ale trafiały także na prywatne konta wspomnianych osób. Anna M.-Z. miała wyłudzić aż 800 tys. zł. – Pani Anna M.-Z. oficjalnie jest znana w Krakowie jako bardzo dobra położona i pielęgniarka. Pieniądze czerpała stąd, że z jej firmą zajmującą się usługami pielęgniarsko-położniczymi umowę podpisała Wisła Kraków – powiedział Jadczak.

gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: