NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 WYDANIE SPECJALNE !! + GOŚĆ23 września 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

OBRZYDLIWY ZAROST RABINÓW I IMAMÓW

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Co jest brudniejsze: męski zarost czy psia sierść?

Jak wynika z badań męski zarost jest bardziej nasycony bakteriami chorobotwórczymi dla ludzi niż najbrudniejsza część sierści psa.

Na potrzeby badań opublikowanych w czasopiśmie „European Radiology” badacze przeanalizowali próbki skóry i śliny od 18 brodatych mężczyzn (w wieku od 18 do 76 lat) oraz próbki futra i śliny od 30 psów w kilku europejskich krajach.

Badano nie tylko liczbę patogenów znajdujących się we włosach i sierści badanych, ale również i to, czy są one niebezpieczne dla zdrowia.

Na powierzchni każdej badanej męskiej brody znaleziono dużą ilość drobnoustrojów. W przypadku psów odnotowano to u 23 na 30. Warto dodać, że w męskich brodach częściej znajdowano niebezpieczne patogeny. Odkryto je u 7 mężczyzn i tylko u 4 psów.

Brody męskie nie tylko zawierały znacznie więcej potencjalnie zakaźnych drobnoustrojów niż sierść psów, ale mężczyźni pozostawili skanery bardziej zanieczyszczone niż zwierzęta.

Jednak, jak przekonują badacze, wszystko zależy od posiadacza brody i jego dbałości o higienę. Noszenie zarostu nie jest niehigieniczne, jeżeli zarost jest zadbany i często myty.

Naukowcy przyznają, że badanie trzeba powtórzyć na większej liczbie ochotników.

Badanie zostało przeprowadzone, żeby sprawdzić, czy zwierzęta i ludzie mogą korzystać z tych samych urządzeń do rezonansu magnetycznego (MRI). Jednak naukowcy nie otrzymali jasnej odpowiedzi na to pytanie. Dlaczego? Mimo, że mężczyźni zostawiali na skanerze więcej zanieczyszczeń, okazuje się, że do czyszczenia skanera po użytkowaniu przez zwierzę przykładano się bardziej.

Opracowanie:

Źródło:

RMF24

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: