NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 WYDANIE SPECJALNE !! + GOŚĆ23 września 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„Obrzezanie ograniczy kobiecą rozpustę”. Przywódca kaukaskich muzułmanów szokuje

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Ismail Berdijew, przewodniczący Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Płn. uważa, że najlepszą metodą ograniczenia „wybujałej kobiecej seksualności” jest okaleczenie narządów płciowych. Opinią podzielił się z rosyjską agencją Interfax.

Ismail Berdijew otrzymał od Władimira Putina Order Honoru (fot. Kremlin.ru)

 

Lekarz oskarżony o obrzezanie kobiety. Pierwszy taki proces na Wyspach Brytyjskich

32-lekarz z londyńskiego szpitala stanął przed sądem za dopuszczenie się zabiegu obrzezania u 24-letniej pacjentki. Rytuał praktykowany ze względów…

Podobny obraz

Fundacja „Praktyka prawna” opublikowała raport poświęcony praktyce obrzezania kobiet w rosyjskim Dagestanie. Wynika z niego, że w wysokogórskich wsiach nadal okalecza się 12-letnie dziewczynki.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

Zdaniem duchownego islam nie nakazuje takich praktyk wobec kobiet, ale – jak stwierdził – przydałyby się one do obniżenia seksualności kobiet. – Trzeba wszystkie kobiety obrzezać, żeby nie było rozpusty na świecie, żeby zmniejszyła się seksualność – stwierdził mufti.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

– Kobietę Najwyższy stworzył do tego, by rodziła dzieci i je wychowywała, a to obrzezanie nie ma z tym żadnego związku. Od tego kobiety nie przestają rodzić. A tak rozpusty byłoby mniej – wyjaśnił Berdijew.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

Krwawy rytuał

Rocznie nawet 140 milionów dziewcząt i kobiet na świecie jest poddawanych zabiegom, które mogą prowadzić do infekcji i długotrwałego ostrego bólu.

Podobny obraz

Mufti potem zaczął się nieco wycofywać ze swoich słów. Dowodził, że nie wzywał do obrzezania wszystkich kobiet, a jedynie wskazał jak należy sobie poradzić z problemem „rozpusty”. Obrzezanie kobiet jest uznawane przez wiele środowisk i organizacji za bardziej drastyczne niż obrzezanie mężczyzn i ma być pogwałceniem praw człowieka. W niektórych kulturach jest nawet wręcz specjalnie aktem mającym sprawić ból, co ma dawać dodatkowy efekt „oczyszczający”.

zrodlo:tvp.info

zdjecia z internetu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: