TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

„Obrzezanie ograniczy kobiecą rozpustę”. Przywódca kaukaskich muzułmanów szokuje

Ismail Berdijew, przewodniczący Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Płn. uważa, że najlepszą metodą ograniczenia „wybujałej kobiecej seksualności” jest okaleczenie narządów płciowych. Opinią podzielił się z rosyjską agencją Interfax.

PropellerAds

Ismail Berdijew otrzymał od Władimira Putina Order Honoru (fot. Kremlin.ru)

 

Lekarz oskarżony o obrzezanie kobiety. Pierwszy taki proces na Wyspach Brytyjskich

32-lekarz z londyńskiego szpitala stanął przed sądem za dopuszczenie się zabiegu obrzezania u 24-letniej pacjentki. Rytuał praktykowany ze względów…

Podobny obraz

Fundacja „Praktyka prawna” opublikowała raport poświęcony praktyce obrzezania kobiet w rosyjskim Dagestanie. Wynika z niego, że w wysokogórskich wsiach nadal okalecza się 12-letnie dziewczynki.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

Zdaniem duchownego islam nie nakazuje takich praktyk wobec kobiet, ale – jak stwierdził – przydałyby się one do obniżenia seksualności kobiet. – Trzeba wszystkie kobiety obrzezać, żeby nie było rozpusty na świecie, żeby zmniejszyła się seksualność – stwierdził mufti.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

– Kobietę Najwyższy stworzył do tego, by rodziła dzieci i je wychowywała, a to obrzezanie nie ma z tym żadnego związku. Od tego kobiety nie przestają rodzić. A tak rozpusty byłoby mniej – wyjaśnił Berdijew.

Znalezione obrazy dla zapytania obrzezanie kobiet zdjecia

Krwawy rytuał

Rocznie nawet 140 milionów dziewcząt i kobiet na świecie jest poddawanych zabiegom, które mogą prowadzić do infekcji i długotrwałego ostrego bólu.

Podobny obraz

Mufti potem zaczął się nieco wycofywać ze swoich słów. Dowodził, że nie wzywał do obrzezania wszystkich kobiet, a jedynie wskazał jak należy sobie poradzić z problemem „rozpusty”. Obrzezanie kobiet jest uznawane przez wiele środowisk i organizacji za bardziej drastyczne niż obrzezanie mężczyzn i ma być pogwałceniem praw człowieka. W niektórych kulturach jest nawet wręcz specjalnie aktem mającym sprawić ból, co ma dawać dodatkowy efekt „oczyszczający”.

zrodlo:tvp.info

zdjecia z internetu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: