M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Globalne ocieplenie skapitulowało. Nadciąga ZIMA TRZYDZIESTOLECIA. Meteorolodzy są przerażeni [PROGNOZA POGODY]

miejsce-na-reklame.

Nadciąga Zima Trzydziestolecia. W Wielkiej Brytanii metrolodzy są w panice, ostrzegają przed falą mrozu większą niż śmiertelna „Bestią ze Wschodu” z 2018 roku.

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PixabayZdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Z Syberii nadciąga potężna fala mrozu i chłodu, przez to zima we wschodniej Europie – od wschodniej Polski przez Ukrainę, Białoruś i Rosję, ma być ekstremalnie mroźna.

Portal AccuWeather przewiduje, że zima 2019/2020 w Polsce będzie się mocno różnić ze względu na region naszego kraju – mieszkańcy wschodniej Polski muszą się przygotować na mróz i śnieg.

Co więcej metrolodzy z portalu AccuWeather mówią o „atakach syberyjskiego mrozu” na Europę wschodnią i Wielką Brytanię.

Informacje o zimowej „apokalipsie” potwierdza zespół ekspertów ds. Klimatu z University College London. Przewidują oni, że zamarznięte arktyczne powietrze może spłynąć do Wielkiej Brytanii i Europy.

Twierdzą oni, że tak zwana „Bestia ze Wschodu”, zimna fala powietrza, oficjalnie nazwana „Antycyclone Hartmut”, która spustoszyła Wielką Brytanię i zabiła 17 osób w 2018 roku, może się powtórzyć również w tym roku.

Co więcej, według brytyjskich metrologów w tym roku prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Czekają nas obfite opady śniegu i mróz. Jak widać póki co globalne ocieplenie skapitulowało.

 

zrodlo:nczas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: