NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

2,5 tys. prawicowych radykałów walczy w Donbasie. Po obu stronach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Konflikt w Donbasie nie przestaje przyciągać sympatyków skrajnej prawicy, żądnych udziału w bezpośrednim starciu z wrogami. Analitycy szacują, że w szeregach obydwu stron znajduje się obecnie do 2,5 tys. radykałów, głównie młodych ludzi związanych z ugrupowaniami neonazistowskimi i ultranacjonalistycznymi, którzy swoje doświadczenia mogą zechcieć wykorzystać w ojczyźnie.

W lipcu ogólnoeuropejską sensacją była wiadomość o rozbiciu przez włoską policję magazynu z bronią, którą miejscowi neonaziści zamierzali sprzedać „włoskiemu prorządowemu [tj. proukraińskiemu] bojownikowi w Donbasie”. Jednak wśród analityków zajmujących się politycznym radykalizmem i napływem zewnętrznych ochotników do Donbasu informacja ta nie wzbudziła specjalnego zdziwienia.

– Na podstawie rozmów z ochotnikami można wyróżnić kilka powodów, dla których przyjechali na Ukrainę. Część poprzez media, internet i propagandowe przekazy zobaczyła w tym konflikcie odwzorowanie jakiejś bliskiej im ideologicznej wojny. Ci walczący dla separatystów bronią Rosji stojącej na straży tradycyjnych wartości przed zachodnim liberalizmem. Z kolei ochotnicy po stronie Ukrainy bronią białej Europy przed najeźdźcami z Azji – podsumowuje Adrien Nonjon, historyk z Narodowego Instytutu Języków i Kultur Orientalnych (INALCO) w Paryżu, w rozmowie z Plusem Minusem.

Część zwolenników wyższości białej rasy i obrońców tradycjonalistycznej Europy walczących po stronie ukraińskiej opowiada, że do przyjazdu do Donbasu namówili ich ideowi pobratymcy z samej Ukrainy. Spotkania „informacyjne” ukraińska C19 (Sicz), Azow, Prawy Sektor organizowały m.in. na Litwie, Estonii i krajach skandynawskich, organizacje te mają również kontakty w Niemczech, Chorwacji, Wielkiej Brytanii.

Dość typowa jest tutaj historia 43-letniego neonazisty ze Szwecji, Mikaela Skillta, dla którego udział w konflikcie na Ukrainie był „szansą na odegranie roli w historii”. Mężczyzna walczył w szeregach batalionu Azow we wszystkich najsłynniejszych bitwach gorącej fazy wojny na Donbasie. Ostatecznie po powrocie do kraju odżegnał się od dawnych ekstremistycznych poglądów, chociaż nadal jest dumny z tego, co robił w latach 2014-2015.

Również donieccy i ługańscy separatyści nie mieli problemów z pozyskiwaniem przez internet ochotników, których porwała wizja konserwatywnej, prawosławnej Rosji walczącej ze „zgniłym Zachodem”. W tej samej Szwecji, do której wrócił Skillt, w 2017 r. grupa neonazistów usiłowała przeprowadzić zamach na ośrodek dla uchodźców w Goteborgu. Policja ustaliła, że mieli kontakty ze skrajnymi nacjonalistami rosyjskimi i pod ich okiem uczyli się konstruować bomby oraz posługiwać się bronią.

Zachodnie rządy powoli zaczynają dostrzegać problem – wcześniej martwiły się głównie o powroty uczestników wojny w Syrii, która również przyciągała żądnych przygód i odegrania roli w historii sfrustrowanych członków muzułmańskich społeczności zachodniej Europy. Kompleksowe strategie „wychodzenia z terroryzmu” opracowują jednak co najwyżej organizacje pozarządowe, jak norweska Exit Norway. Zwykle te, które współtworzą sami nawróceni radykałowie, i z programem działania skierowanym tylko do tych bojówkarzy, którzy sami przestają widzieć sens w tym, co dotąd robili.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: