NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Spojrzenie na zagraniczne bazy wojskowe w Zatoce Perskiej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gdy nowe patrole morskie prowadzone przez USA w Zatoce Perskiej podnoszą stawkę z Iranem, a umowa nuklearna w Teheranie załamuje się, trwające napięcia ponownie zwróciły uwagę na zagraniczne bazy wojskowe w regionie.

PLIK – Zdjęcie z pliku z 21 września 1987 r. Pokazuje miny na pokładzie irańskiego statku Iran Ajr, które są kontrolowane przez grupę pokładową z USS Lasalle w Zatoce Perskiej. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych próbuje stworzyć nową koalicję narodów, aby przeciwdziałać temu, co postrzega jako odnowione zagrożenie morskie ze strony Iranu. Tymczasem Iran znajduje się w kącie i jest gotowy na ewentualny konflikt. Jest gotowa w piątek, 6 września 2019 r., Aby dalej łamać warunki umowy nuklearnej z mocarstwami światowymi w 2015 r. (AP Photo / Mark Duncan, plik)

Oto spojrzenie na obecność USA i innych w regionie:

AFGANISTAN:

USA stacjonowały w Afganistanie około 14 000 żołnierzy, wspierając najdłuższą wojnę Ameryki. Około 8 000 innych pochodzi z sił NATO.

PLIK – na zdjęciu z pliku z 3 czerwca 2019 r. Pilot rozmawia z członkiem załogi myśliwcem F / A-18 na pokładzie lotniskowca USS Abraham Lincoln na Morzu Arabskim. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych próbuje stworzyć nową koalicję narodów, aby przeciwdziałać temu, co postrzega jako odnowione zagrożenie morskie ze strony Iranu. Tymczasem Iran znajduje się w kącie i jest gotowy na ewentualny konflikt. Jest gotowa w piątek, 6 września 2019 r., Aby dalej łamać warunki umowy nuklearnej z mocarstwami światowymi w 2015 r. (AP Photo / Jon Gambrell, plik)

BAHRAJN

Piąta Flota Marynarki Wojennej USA, która nadzoruje region, ma siedzibę w Bahrajnie, wyspiarskim kraju u wybrzeży Arabii Saudyjskiej, w którym mieszka ponad 7000 amerykańskich żołnierzy. Baza lotnicza Sheikh Isa na wyspie gości także amerykańskie myśliwce, samoloty inwigilacyjne i centrum operacji sił specjalnych USA. USA uważają tę wyspę za „głównego sojusznika spoza NATO”. Tymczasem Wielka Brytania właśnie otworzyła swoją pierwszą bazę wojskową na wschód od Kanału Sueskiego od 1971 r. W Bahrajnie.

PLIK – na zdjęciu z 13 czerwca 2019 r. Tankowiec pali się w Zatoce Omańskiej. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych próbuje stworzyć nową koalicję narodów, aby przeciwdziałać temu, co postrzega jako odnowione zagrożenie morskie ze strony Iranu. Tymczasem Iran znajduje się w kącie i jest gotowy na ewentualny konflikt. Jest gotowa w piątek, 6 września 2019 r., Aby dalej łamać warunki umowy nuklearnej z mocarstwami światowymi w 2015 r. (AP Photo / ISNA, plik)

IRAK

USA mają około 5000 żołnierzy w Iraku po wojnie z grupą państwa islamskiego.

KUWEJT

Malutki, bogaty w ropę naród gości ponad 13 000 żołnierzy amerykańskich i przednią kwaterę główną armii amerykańskiej. Utrzymuje także siły i sprzęt w dwóch bazach lotniczych i bazie morskiej w kraju. Na międzynarodowym lotnisku w Kuwejcie znajduje się również największy regionalny punkt logistyki lotniczej armii USA. Stacjonuje tam około 2200 amerykańskich odpornych na miny pojazdów taktycznych. USA uważa również Kuwejt za „głównego sojusznika spoza NATO”.

OMAN

Kilkaset amerykańskich pracowników wojskowych ma siedzibę w Omanie. Sułtanat zezwala również na amerykańskie przeloty wojskowe i wizyty w portach. Pozwala również USA na przygotowywanie amunicji w tym kraju. Ameryka podpisała w tym roku nową umowę o dostępie do portu z Omanem. Wielka Brytania podpisała umowę na budowę nowej bazy morskiej w tym kraju.

PLIK – Na zdjęciu z pliku z 21 lipca 2019 r. Motorówka irańskiej Gwardii Rewolucyjnej porusza się wokół tankowca banderą brytyjską Stena Impero, który został przejęty przez Straż, w irańskim porcie Bandar Abbas. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych próbuje stworzyć nową koalicję narodów, aby przeciwdziałać temu, co postrzega jako odnowione zagrożenie morskie ze strony Iranu. Tymczasem Iran znajduje się w kącie i jest gotowy na ewentualny konflikt. Jest gotowa w piątek, 6 września 2019 r., Aby dalej łamać warunki umowy nuklearnej z mocarstwami światowymi w 2015 r. (Hasan Shirvani / Mizan News Agency przez AP, plik)

Katar

Przednia kwatera główna dowództwa wojskowego USA znajduje się w rozległej bazie lotniczej Al Udeid w Katarze, w której przebywa do 13 000 żołnierzy amerykańskich. Katar planuje dalszą rozbudowę bazy, w której Stany Zjednoczone zajęły pozycję bombowców B-52 zdolnych do broni jądrowej, gdy wzrosły napięcia z Iranem. Turcja ma również własną bazę wojskową w tym kraju, ku rozczarowaniu Arabii Saudyjskiej, która postrzega Ankarę jako regionalnego rywala o wpływy.

ARABIA SAUDYJSKA

Stany Zjednoczone wyciągnęły wojska z Arabii Saudyjskiej po atakach terrorystycznych z 11 września i inwazji na Irak w 2003 r. Przywódca Al-Kaidy Osama bin Laden długo krytykował obecność tam sił amerykańskich. Tego lata urzędnicy USA poinformowali, że samoloty myśliwskie, pociski obrony powietrznej i prawdopodobnie ponad 500 amerykańskich żołnierzy powróci do bazy lotniczej Prince Sultan w Rijadzie z powodu napięć z Iranem. Żołnierze operacji specjalnych USA również podobno pomagali siłom saudyjskim wzdłuż granicy z rozdartym wojną Jemenem.

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Dubajski port Jebel Ali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest największym portem dla marynarki wojennej USA poza Ameryką. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich przebywa 5000 wojskowych Stanów Zjednoczonych, wielu w bazie lotniczej Al Dhafra w Abu Zabi, gdzie stacjonują amerykańskie drony i zaawansowane myśliwce odrzutowe F-35. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych utrzymuje również małą bazę w Fudżajra nad Zatoką Omańską. Francja utrzymuje również własną bazę marynarki wojennej w Abu Zabi, stolicy Emiratów.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: