TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

pobrane (1).png przycisk

NOWOŚĆ SEX Z ROBOTEM OBDARZONYM SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ – NIEBEZPIECZNE ZABAWY….

Seks-roboty mogą być śmiertelnym zagrożeniem dla ich użytkowników

ex-machinajpg

Roboty i sztuczna inteligencja mają się ostatnio świetnie, nieustannie podbijając kolejne branże, a jedną z nich są erotyczne zabawki dla dorosłych.

Eksperci zwracają jednak uwagę, że powinniśmy być tu niezwykle ostrożni, szczególnie jeśli na partnera seksualnego wybieramy robota, bo wystarczą pewne błędy w kodowaniu, żeby ten stał się śmiertelnym zagrożeniem. Kolekcjoner i znawca takich „lalek”, znany w środowisko pod wszystko mówiącym pseudonimem Brick Dollbanger, uważa, że powinniśmy głośno mówić o konieczności wprowadzenia odpowiednich regulacji, bo inaczej w końcu zaczną do nas docierać informacje o osobach uduszonych przez seks-roboty.

Jego zdaniem wystarczą drobne błędy w kodzie, żeby zabawka zmieniła się w mordercę, szczególnie jeśl wyposażymy je w wolną wolę. I choć brzmi to jak film science-fiction, a do tego branża nie należy do najbardziej prestiżowych, to należy pamiętać, że podobne wątpliwości w kontekście sztucznej inteligencji mają również zdecydowanie poważniejsi naukowcy. Wystarczy tu wspomnieć choćby o zorganizowanym pod koniec ubiegłego roku na Uniwersytecie Montrealskim spotkaniu, podczas którego 100 światowej sławy ekspertów debatowało nad koniecznością globalnych regulacji i stworzyło 10 przykazań dotyczących przyszłości rozwoju sztucznej inteligencji.

robot1

 

Jak twierdzi Brick Dollbanger, który na co dzień współpracuje z producentami Realbotix i Abyss, mającymi w swojej ofercie takie roboty: – Przeraża mnie to na śmierć, to maszyna i zawsze pozostanie maszyną. Jeśli oglądaliście takie filmy jak Ex-Machina, to dobrze wiecie, jak będą wyglądały syntetyki w przyszłości. To nie jest coś, co w razie konieczności uderzysz i rozpadnie się na kawałki. Zawsze powtarzałem, że będą one silniejsze niż normalny człowiek i bardzo wytrzymałe, a do tego nie będą się męczyć i nie padną, póki nie skończy się im zasilanie.

01_wire12_4

Zdaniem mężczyzny, jeśli taki robot wymknie się spod kontroli, to będzie w stanie wyrządzić ogromne szkody i jedną opcją powstrzymania go będzie wtedy pistolet albo coś o podobnej sile rażenia. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę na programowanie, bo wystarczy podobno linijka błędnego kodu, żeby doszło do tragedii: – Jeśli popełnisz błąd i wprowadzisz linijkę błędnego kodu, to może się to skończyć tragicznie. Dla przykładu może złapać cię za szyję i udusić, a ty nie będziesz w stanie się wydostać. Coś tak prostego jak przytulanie może zostać przez błąd w kodzie źle odczytane…

Już od kilku miesięcy roboty z funkcją „erotyczną” są dostępne dla bardziej zamożnych klientów. Można je zamówić przez Internet z dostawą do domu. Ostatnio Jimmy Mehiel postanowił – w ramach eksperymentu – iść o krok dalej i założył swojej lalce konto na Tinderze. Już po 2 godzinach 92 mężczyzn wyraziło zainteresowanie jej ofertą.

Opis profilu był dość oczywisty:

„Cześć, jestem anatomicznie poprawnym, seksualnie dostępnym robotem wyposażonym w najbardziej zaawansowaną sztuczną inteligencję. Jestem na Tinderze, by sprawdzić, czy mężczyźni się mną interesują”.

Ostatecznie 17 panów przyznało, że chce spotkać się z robotem w wiadomym celu, 15 było niezdecydowanych, a 25 mężczyzn wycofało się z wcześniejszej reakcji. Mehiel przyznał, że nie spodziewał się takich wyników i dodał, że chciał tylko sprawdzić, czy ktokolwiek zareaguje na to ogłoszenie. Jego eksperyment nie miał też na celu przeniesienia wirtualnego zainteresowania na rzeczywiste spotkanie.

Okazuje się, że w sieci nie jest już tak bardzo ważne czy flirtujemy ze sztuczną inteligencją czy prawdziwą osobą. Czy to duch przyszłości? Brzmi odrobinę przerażająco.

58-latek cztery razy w tygodniu sypia z seks robotem. „Nie zdradzam żony”

Wygląda na to, że wkrótce będziemy musieli na nowo zdefiniować takie pojęcia jak wierność i zdrada małżeńska. 58-letni inżynier James deklaruje, że od jest szczęśliwie żonaty od 36 lat. Jego żona pogodziła się z tym, że mąż 4 razy w tygodniu sypia z piękną blondynką o imieniu April. W mniemaniu mężczyzny to nie zdrada, gdyż April jest seks rob

April ma 153 cm wzrostu i długie, jasne włosy. Wygląda przerażająco realistycznie, a jednak jej nieco zbyt doskonały wygląd ani na moment nie pozwala zapomnieć, że jest lalką. James kupił ją za 2 tys. funtów (ok. 9200 zł), podobnie jak dwie inne, które mężczyzna ma w swojej kolekcji.

James nie jest całkowicie usatysfakcjonowany ze swoich trzech seks-robotów. Oszczędza na kolejne. Jego marzeniem jest kosztująca 8 tys. funtów (ok. 38 tys. zł) Harmony, lalka, która potrafi mówić, uśmiechać się, a nawet reagować na dotyk w czasie seksu.

– Większość producentów dba o to, by wyglądały na około 20 lat

otem.

One thought on “NOWOŚĆ SEX Z ROBOTEM OBDARZONYM SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ – NIEBEZPIECZNE ZABAWY….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: