NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Jeśli prawda”… Tucker Carlson może zostać zwolniony… „Jeśli prawda”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Morony na MSLSD, mam na myśli MSNBC, po raz kolejny rozpowszechniły więcej kłamstw na temat historii, która istniała tylko w umyśle jednego z ich tak zwanych „reporterów”.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga ameryki zdjecia

Jeden z wariatów, którzy uciekli z azylu, znalazł się przed kamerą wyrzucającą bzdury o tym, że prezydent Trump zdobywa fundusze od… poczekaj na to… Prezydent Rosji Władimir Putin.

Tak, nie możesz tego wymyślić. „Jeśli to prawda” powtórzył na przedniej stronie kłamstwa, a następnie na tylnej stronie kłamstwa został wyrzucony na żywo 27 sierpnia 2019 r. Na MSNBC.

Ci ludzie nie wstydzą się i nie mogą zrozumieć, dlaczego ludzie tacy jak ja miażdżą ich w Every.

Pojedynczy. Skręcać. Popełniamy błędy, jednak nigdy nie będziemy „zgłaszać” czegoś, co zaczyna się od słów „jeśli to prawda”.

Gdy ktoś zaczyna wypowiedzieć tymi dwoma słowami, jedyną akceptowalną odpowiedzią powinien być * kaszel * BS * kaszel *.

W innych nieistotnych wiadomościach:

Obecny drugi największy przegrany w polityce amerykańskiej, być może pierwszy, który był zainteresowany wyłącznie gromadzeniem władzy dla siebie, doszedł do tego, że musiał „zrezygnować” z kampanii prezydenckiej w 2020 roku.

Kristen Gillibrand, która właściwie nie brała udziału w wyścigu, gdy tylko opuściła Youngstown, Oh w lipcu, ogłosiła to oficjalnie 28 sierpnia 2019 r.

Znalezione obrazy dla zapytania Kirsten Gillibrand zdjecia

Teraz może wczołgać się z powrotem do swojej dziury i, miejmy nadzieję, ludzie w jej dzielnicy znajdą ich do republikańskiej lub populistycznej urny wyborczej w nadchodzącym wyścigu Senatu i zagłosuj na tego obleśnego, brudnego globalistę, który chce być poza biurem.

Ta kobieta jest tak oderwana od rzeczywistości, że opublikowała wymianę między sobą a młodą kobietą w Ohio.

Przypuszczam, że Gillibrand myślał, że to pomoże jej sprawie.

Szybkie spojrzenie na komentarze pod filmem – z nieistniejącymi 606 odsłonami dzisiaj przedstawia prawdziwy obraz tego, co ludzie myślą o tej kobiecie.

Mój kanał YouTube został zablokowany w cieniu na sześć sposobów do niedzieli i mogę uzyskać 606 wyświetleń i nie ubiegam się o prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Dzisiaj w Youngstown, Ohio, kobieta zapytała:

„Jest to obszar, który we wszystkich demografiach był przygnębiony z powodu utraty przemysłu i kryzysu opioidowego.

Co masz do powiedzenia ludziom w tym obszarze na temat tak zwanego białego przywileju? ”Źródło:

Tucker Carlson w końcu wrócił do biura i wrócił do fal radiowych po „nieobecności” w poniedziałek i wtorek. To podsyca spekulacje, że jest w drodze do wyjścia. Nie ma znaczenia, że ​​publiczność pójdzie za nim, jeśli to możliwe, do jego następnego przedsięwzięcia.

Otwarcie, jak zawsze, było pełne uderzenia po uderzeniu w twarz satanistycznego globalisty.

Nielegalni skoczkowie graniczni w tym kraju i popełniane przez nich poważne przestępstwa zepchną ludzi na drugą stronę. Właśnie tego chcą się spodziewać satanistyczni globaliści. Celem „miast-sanktuariów” jest pchanie brutalną zbrodnią do gardła, dopóki nie odpychamy się, a następnie przestępcze korporacyjne media wyślą swoje szczekające psy i pomalują ludzi jako kolejnego rasistowskiego, nazistowskiego, białą supremację, która usuwa swoją frustrację z powodu jakaś bezsilna, cnotliwa osoba koloru. Nieważne, że nielegalny przestępca, który kilkakrotnie zgwałcił 11-letnią dziewczynę, sfilmował ją swoim telefonem komórkowym, może odejść, ponieważ są cnotliwymi, nielegalnymi kawałkami szumowiny.

Oglądaj cały program szybko, 28 sierpnia 2019 r., Ponieważ YT poprawiło możliwość znikania tych filmów w bardzo krótkim czasie. (Usunięte w mniej niż 18 godzin – nowy rekord !!)
Pełny pokaz

Tucker: Gillibrand był najgorszym kandydatem na świecie

Fitton: Najwyższy czas, aby DOJ oskarżyło McCabe’a

 

zrodlo:https://thedailycoin.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: