INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Byli dyplomaci wzywają Trumpa do wywarcia nacisku na Polskę na praworządność

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

WARSZAWA, Polska (AP) – Dziesiątki byłych polskich ambasadorów mówią prezydentowi Donaldowi Trumpowi, że polska demokracja jest zagrożona i wzywają go do wywierania nacisku na populistyczny rząd tego kraju podczas kolejnej wizyty w celu poszanowania praw człowieka i zaprzestania łamania konstytucji.

PLIK – w tym pliku zdjęcia z czwartku, 6 lipca 2017 r. Prezydent USA Donald Trump przemawia przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego w Warszawie. Dziesiątki byłych polskich ambasadorów mówią Trumpowi, że polska demokracja jest zagrożona, w liście otwartym opublikowanym we wtorek 27 sierpnia 2019 r., Przed wizytą prezydenta USA na uroczystościach w najbliższą sobotę w Warszawie z okazji 80. rocznicy wybuchu wojny światowej II. (AP Photo / Petr David Josek, FILE)

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Pan. Prezydencie, przybywasz do kraju, w którym praworządność nie jest już przestrzegana – napisała Konferencja Ambasadorów Rzeczypospolitej Polskiej w liście otwartym opublikowanym na jej stronie internetowej pod koniec poniedziałku.

Trump weźmie udział w uroczystościach w Warszawie w sobotę z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, która rozpoczęła się inwazją nazistowskich Niemiec na Polskę 1 września 1939 r. W wydarzeniu weźmie także udział ponad 40 innych światowych przywódców.

Będzie to druga wizyta Trumpa w Polsce, gdzie nacjonalistyczny prawicowy rząd, który podziela jego antyimigranckie poglądy, powitał go entuzjastycznie w 2017 roku. Następnie Trump wygłosił przemówienie, w którym chwalił Polskę jako obrońcę cywilizacji zachodniej, nie wspominając o demokracji ani często wyrażanych obawach przez Unię Europejską, że młoda demokracja zbacza z kursu.

W tym czasie rząd dążył do ograniczenia niezawisłości sądów, co przyspieszyło po wizycie Trumpa. Jego wizyta przychodzi teraz jako partia rządząca, Prawo i Sprawiedliwość, oraz potężny kościół katolicki w kraju przedstawiają gejów i lesbijki jako zagrożenie dla polskiego społeczeństwa i rodzin.

To wydaje się być kampanią wyborczą przed wyborami parlamentarnymi 13 października, aby zaapelować do konserwatywnego serca w kraju, w którym wiele osób trzyma się swoich tradycyjnych wartości katolickich.

Byli ambasadorzy piszą, że „proces lekceważenia i naginania naszej konstytucji wzmaga się od kilku lat”.

„Podział władzy jest demontowany, a niezależne sądownictwo niszczone. Prawa człowieka są ograniczone, a narastające represje wobec przeciwników politycznych i różnych mniejszości, czy to etnicznych, religijnych czy seksualnych, są nie tylko tolerowane przez rząd, ale nawet przez niego inspirowane ”.

Mówią Trumpowi: „Twój potężny głos wzywający do tolerancji i wzajemnego szacunku, a także do przestrzegania przepisów Konstytucji i innych przepisów, może mieć znaczenie historyczne”.

Partia rządząca wielokrotnie zaprzeczała oskarżeniom o pogwałcenie demokracji, zauważając, że doszła do władzy w wolnych wyborach i wciąż cieszy się aprobatą wielu Polaków. Jest to zdecydowanie najbardziej popularna partia w kraju, której akceptację częściowo tłumaczy hojna polityka społeczna dla rodzin i rolników.

Konferencja Ambasadorów składa się z 41 byłych ambasadorów, których dotyczy fakt, że obecny rząd niszczy demokrację i szkodzi pozycji kraju na arenie światowej. Powstał w 2017 roku, dwa lata po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, a część jego członków została zwolniona przez partię.

 

zrodlo:apnews.com

%d bloggers like this: