NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Operacja Mockingbird: Ty również jesteś BIAŁY?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Zwykle nie dotykam tego rodzaju bezsensownych śmieci po prostu dlatego, że pod koniec dnia nie ma absolutnie żadnego celu poza tworzeniem podziału. To jest jedyny cel artykułu, który znalazłem dziś rano, gdy szczęśliwie przeskakuję szlak, próbując znaleźć coś wartościowego, aby poinformować Cię, że szukają prawdziwych wiadomości, przydatnych informacji i pomysłów, aby lepiej chronić swoją rodzinę. Ten nonsens jest daleko poza granicami i wymagał mojej uwagi.Znalezione obrazy dla zapytania rasy ludzkie zdjecia

 

Żeby było jasne – jest to „usługa publiczna”, dzięki której każdy, kto ma dwie komórki mózgowe, może przekonać się na własne oczy, jak bardzo propaganda stała się tematem białego ludobójstwa, białej winy i tego, jak nauka ma zerową wartość, gdy w grę wchodzą uczucia. Ponieważ uczucia są zaangażowane w każdy aspekt życia, cóż, właśnie tutaj widzisz problem. Argument, jaki ta osoba czyni, jest zbyt blady i nie boi się zrzucić bomby „F” lub dwóch w szerzeniu tej iluzji rzeczywistości.

Ta osoba, samozwańcza dziwaczka, wygodnie pomija fakt, że czarno-brązowi ludzie, głównie muzułmanie na Bliskim Wschodzie iw Afryce, po dziś dzień utrzymują białych jako niewolników, a teraz istnieje rynek niewolników na otwartym powietrzu. Libia. Muzułmanie trzymali niewolników, czarnych, brązowych i białych, o wiele dłużej niż 200 lat, zanim istnieli w Stanach Zjednoczonych. Ale nieważne, te nieznośne fakty, mamy do czynienia z uczuciami.

Czy kiedykolwiek widziałeś piramidy w Egipcie, albo zdjęcie, albo mieszkasz osobiście? Znasz piramidy w Egipcie, tak, piramidy, które podobno zostały zbudowane z niewolniczą pracą. Ci niewolnicy nie byli uwięzieni przez białych ludzi, ale przez ciemnoskórych ludzi, którzy zniewolili innych ciemnoskórych ludzi – tysiące na tysiące. Jaki kolor skóry ma odpowiedni kolor? Jakiego rodzaju argumentów można wysunąć na temat rasy, gdy wszystkie argumenty są rasistowskie? „No cóż, biali ludzie są źli, a brązowi ludzie są dobrzy”. Jest całkowicie, absolutnie w 100% rasistowski w każdym kształcie, formie i wymowie. Gdy tylko ktoś zobaczy kolor skóry, cały ten argument staje się rasistowski. Spróbuj ponownie, Sparky.

Jeśli zdecydujesz się to przeczytać, pamiętaj, że prawie niemożliwe byłoby, abyśmy nie zgadzali się z wnioskami tej osoby.

Dlaczego przestałem być biały (a ty powinieneś zbyt) autorstwa NICKY REID dla Counter Punch?

Rasa to drażliwy temat na Zachodzie. Ludzie po drugiej stronie nawy, zwłaszcza biali, unikają jej jak zarazy. Duża część powodu tej rezerwacji wiąże się z faktem, że zarówno lewa, jak i prawa zachowują równie niedojrzałe zrozumienie tego tematu. Podczas gdy prawica wydaje się być przekonana, że ​​rasa jest jakimś faktem naukowym jak gatunek ptaka, lewica wydaje się postrzegać ją jako nieuniknione historyczne więzienie pozbawione szansy na ucieczkę. Jak zwykle lewica jest zła, a prawica jest kurwa zła. W rasie nie ma nic naukowego ani trwałego. Jest to konstrukcja społeczna tak płynna z natury jak płeć lub seksualność i stale się rozwija. Prawie każda znana rasa została stworzona przez zderzenie wcześniejszych ras, które przestały istnieć. Jedyną rzeczą, którą nieświadoma klasa w paradygmacie po prawej i prawej stronie ma rację, jest to, że biała rasa jest bardzo wyjątkowym stworzeniem i niebezpiecznym.

Biała rasa jest wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą rasą definiującą epokę imperialną, a współczesny imperializm określa jej istnienie. Zachodni Europejczycy zaprojektowali koncepcję bieli, aby usprawiedliwić swoją przestrzeń i zniewolenie Nowego Świata, a także ciemnoskórych kuzynów na całym Globalnym Południu. Ponieważ nienasycona natura kapitalizmu wymagała niekończącej się ekspansji, jego pieniężne mandarynki wymagały stworzenia nowej superklasy w celu zracjonalizowania zniewolenia ciemniejszych narodów. Ta koncepcja stała się jeszcze bardziej konieczna wraz z amerykańską niepodległością i upadkiem monarchizmu.

Ta nowa biała arystokracja zastąpiła królewską linię krwi i ukształtowała samą naturę ekonomicznego ekosystemu planety. Pierwszy świat został stworzony z nadmiaru bogactwa splądrowanego przez Trzeci Świat, a jego poddani wkrótce stali się ofiarami nowych ras wymyślonych w celu dalszego wzmocnienia białej rasy. Kolorowe rasy czerni i Latynosów zostały zbudowane zarówno w celu utrwalenia źle zdobytych osiągnięć białej supremacji, jak i obrabowania wielu plemion, które tworzyły te rasowe monolity barwne w swoich różnorodnych kulturach tubylczych. Biała rasa jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na makiaweliczny charakter jej projektu, ale także z powodu konieczności zwierzchnictwa nad innymi podobnie skonstruowanymi rasami masowymi, aby uzasadnić swoje istnienie. Ale jak większość schematów imperialnych, biała supremacja przyniosła efekt odwrotny.

Rasa to drażliwy temat na Zachodzie. Ludzie po drugiej stronie nawy, zwłaszcza biali, unikają jej jak zarazy. Duża część powodu tej rezerwacji wiąże się z faktem, że zarówno lewa, jak i prawa zachowują równie niedojrzałe zrozumienie tego tematu. Podczas gdy prawica wydaje się być przekonana, że rasa jest jakimś faktem naukowym jak gatunek ptaka, lewica wydaje się postrzegać ją jako nieuniknione historyczne więzienie pozbawione szansy na ucieczkę. Jak zwykle lewica jest zła, a prawica jest kurwa zła. W rasie nie ma nic naukowego ani trwałego. Jest to konstrukcja społeczna tak płynna z natury jak płeć lub seksualność i stale się rozwija. Prawie każda znana rasa została stworzona przez zderzenie wcześniejszych ras, które przestały istnieć.Jedyną rzeczą, którą nieświadoma klasa w paradygmacie po prawej i prawej stronie ma rację, jest to, że biała rasa jest bardzo wyjątkowym stworzeniem i niebezpiecznym.

Biała rasa jest wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą rasą definiującą epokę imperialną, a współczesny imperializm określa jej istnienie. Zachodni Europejczycy zaprojektowali koncepcję bieli, aby usprawiedliwić swoją przestrzeń i zniewolenie Nowego Świata i jego ciemnoskórych kuzynów na całym Globalnym Południu. Ponieważ nienasycona natura kapitalizmu wymagała niekończącej się ekspansji, jego pieniężne mandarynki wymagały stworzenia nowej superklasy w celu zracjonalizowania zniewolenia ciemniejszych narodów. Ta koncepcja stała się jeszcze bardziej konieczna wraz z amerykańską niepodległością i upadkiem monarchizmu.

Ta nowa biała arystokracja zastąpiła królewską linię krwi i ukształtowała samą naturę ekonomicznego ekosystemu planety. Pierwszy Świat został stworzony z nadmiaru bogactwa splądrowanego przez Trzeci Świat, a jego poddani wkrótce stali się ofiarami nowych ras wymyślonych w celu dalszego wzmocnienia białej rasy. Kolorowe rasy czarne i latynoskie zostały zbudowane zarówno w celu utrwalenia źle zdobytych osiągnięć białej supremacji, jak i obrabowania wielu plemion, które tworzyły te rasowe monolity barwne w swoich różnorodnych kulturach tubylczych. Biała rasa jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na makiaweliczny charakter jej projektu, ale także z powodu konieczności zwierzchnictwa nad innymi podobnie skonstruowanymi rasami masowymi, aby uzasadnić swoje istnienie. Ale jak większość schematów imperialnych, biała supremacja przyniosła efekt odwrotny.

W przeciwieństwie do rasy białej, rasy czarno-brązowe zostały określone przez ich ucisk pod ciężarem przewagi innej rasy. Ale rasy te nie stały się autentycznymi tożsamościami, dopóki nie oparły się uciskowi. Przymusowo oderwali się od swoich rdzennych kultur, musieli budować nowe z roztrzaskanych fragmentów tego, co pozostało i połączyć je z rodzajem solidarności, którą rodzi tylko rewolucja. Czarno-brązowe rasy narodziły się w smokym świetle księżyca powstań niewolników i powstań chłopskich. Ale nie były to jedyne rasy zbudowane jako środek oporu przeciwko kolonializmowi. Mój wyścig też był.

Urodziłem się na biało, ale nie miałem pojęcia, co naprawdę oznacza wyścig, dopóki nie przestałem ukrywać swojej dziwnej tożsamości pod tą bladą maską i nie wyszedłem z szafy. Kiedy po raz pierwszy znalazłem się w otoczeniu ludzi takich jak ja, ludzi, którzy czuli się tak, jak ja, ludzi, którzy wyglądali tak, jak ja, doświadczyłem głębokiego poczucia przynależności, którego pragnąłem przez całe życie. Widzisz, rasy nie definiują zmienne parametry krwi i gleby. Jest zdefiniowany przez wspólną historię, wizję i kulturę, i podobnie jak rasy czarno-brązowe, bycie queer jest definiowane przez egzystencjalny sprzeciw wobec białej kultury kolonialnej.

Był czas, gdy plemiona na całym świecie rezerwowały miejsca dla tych z nas, którzy nie mogli lub po prostu nie byliby w stanie dostosować się do postrzeganych norm płci i seksualności. Ten czas zakończył się zachodnim draniem i rozprzestrzenianiem się chrześcijaństwa, które przygotowało grunt pod współczesną białą supremację. Podobnie jak inne rasy antykolonialne, dziwaczni ludzie byli zmuszeni wykuć zupełnie nową tożsamość rasową z odłamków wymarłych, ale nie zapomnianych pogańskich społeczeństw, które kiedyś czciły nas. Urodziliśmy się w cieniu białej supremacji i chociaż zawsze przychodziliśmy w wielu kolorach, nasza osobliwość jest tym, co określa nasze istnienie ponad wszystko.

Odkąd wyszedłem i studiowałem historię mojego ludu, podjąłem świadomą decyzję, by odrzucić moją biel i stworzyć nową queerową świadomość plemienną, która definiuje queer jako rasę samą w sobie, rasę antykolonialną w solidnej formie Czarnych Ruchy mocy i chicano. Pożyczałem pomysły od wszystkich, od Noela Ignatiewa i Partii Czarnych Panter po Oswalda Spenglera i Narodowy Ruch Anarchistyczny. Jest to wysoce zapalna i wręcz politycznie niepoprawna misja, ale moim celem nie jest po prostu stworzenie dziwnej rasy, ale zniszczenie białej za pomocą mojego uprzywilejowanego dostępu do domu mistrza, aby raz na zawsze spalić całą pieprzoną plantację. . I zapraszam innych uciśnionych „białych” ludzi do przyłączenia się do mnie.

Największym problemem związanym z lewicową koncepcją białej supremacji jest to, że chociaż właściwie zdiagnozowali problem, nie zaproponowali żadnego rozwiązania. Stworzenie nowej klasy bezwładnych, z poczuciem winy, yuppies nie robi nic, by zubożyć białą supremację jego śmiertelnej mocy. Był czas przed bielą i może być czas po nim. Alt-Right będzie boleć jak płatki śniegu, że moja filozofia to białe ludobójstwo, ale biała rasa jest nienaturalną konglomeracją zdefiniowaną przez ludobójstwo, nie tylko ciemnych i dziwnych ludzi, ale Irlandczyków, Włoch, Grecji, Polski, Rosji, Szkocji i Walijczycy. Wszystkie te niegdyś dumne plemiona rozpłynęły się jak zwłoki w kwaśnej kąpieli białej supremacji. Zapraszam tych ludzi, aby przyłączyli się do mnie w zrzucaniu kajdan, które wiążą nas z tą imperialną bestią.Zapraszam biednych „białych” ludzi do przyjęcia ich prawdziwych kultur, takich jak pagórki i zbędniaki, Cajun i guidos oraz Okies i Krakersy, jako nowe rasy antykolonialne.

Rozlew krwi w kraju i za granicą, rozluźniony przez tonące białe imperium, sprawił, że wybór stał się jasny i jasny. Możemy albo stanąć przy powstaniu Trzeciego Świata, albo stłumić Pierwszego. Możemy stać z uciśnionymi lub ciemiężącymi. Jako dziwna osoba wybieram się do moich czarnych i brązowych braci i sióstr. Zdecydowałem się odrzucić dar bieli poplamiony krwią i zapraszam do zrobienia tego samego. Tylko świat autonomicznych mniejszości może zniszczyć naród imperialnej większości.

 

 

zrodlo:https://www.counterpunch.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: