M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Groźby Falenty: ułaskawienie albo nowe nagrania kompromitujące premiera..

miejsce-na-reklame.
Marek Falenta, biznesmen skazany w aferze podsłuchowej, grozi, że jeśli prezydent Andrzej Duda nie przychyli się do jego prośby, ujawni, kto za nim stał. Poinformował o tym w kolejnym wniosku o ułaskawienie, do którego dotarła „Rzeczpospolita”.
Marek Falenta został skazany na 2,5 roku więzienia

(East News)

Marek Falenta został skazany na 2,5 roku więzienia (Fot: Stefan Maszewski)

Marek Falenta został skazany na karę 2,5 roku pozbawienia wolności za zlecenie podsłuchiwania polityków i biznesmenów w restauracjach.

Złożył już dwa wnioski o ułaskawienie. „Rzeczpospolita” dotarła do treści trzeciego, w którym Falenta wprost pisze, że jeśli nie zostanie ułaskawiony, wskaże ludzi, na zlecenie których działał – a może to uderzyć w PiS, ostrzega były biznesmen.

Marek Falenta podczas rozprawy ws. Afery Podsłuchowej.

Afera podsłuchowa. Marek Falenta w rękach policji

„W hiszpańskim więzieniu »gnije« człowiek, który wierzył w sprawę pt. Polska uczciwa i sprawiedliwa. Zrobił, co do niego należało, wywiązał się ze wszystkich złożonych obietnic i został okrutnie oszukany przez ludzi wywodzących się z Pana formacji.

Obiecali wiele korzyści i łupów politycznych. Czekałem lata codziennie łudzony, że niebawem nadejdzie dzień, w którym zostanę przez Pana ułaskawiony. Nie widać nadziei na jego nadejście. Proszę potraktować ten list jako ostatnią szansę na porozumienie się ze mną. Nie zamierzam umierać w samotności. Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły” – pisze Falenta.

money,pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: