DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nie żyje David Koch. Był jednym z najbogatszych ludzi na świecie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
David Koch zmarł w wieku 79 lat© Agencja Gazeta David Koch zmarł w wieku 79 lat
 

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie i konserwatysta wspierający finansowo Partię Republikańską w Stanach Zjednoczonych zmarł w wieku 79 lat. David Koch był także biznesmenem, który stał na czele rodzinnego koncernu Koch Industries.

Jak podał serwis CNN Politics, o śmierci Davida Kocha poinformował w oświadczeniu jego brat, Charles. David Koch urodził się w 1940 r. w Wichita w stanie Kansas. Ojciec braci, Fred Koch, kierował firmą chemiczną, którą w latach 60. przemianował na znany dziś, produkujący głównie nawozy i tworzywa sztuczne, koncern Koch Industries.

CNN Politics

@CNNPolitics

BREAKING: David Koch, billionaire businessman and influential GOP donor, dies https://cnn.it/31XosGx 

Zobacz obraz na Twitterze

Od lat 70. firmą kierowali bracia David i Charles. Firma prosperowała na tyle dobrze, że David Koch w ciągu ostatnich lat znalazł się wśród najbogatszych ludzi świata. Forbes w ramach swojego rankingu oszacował majątek Kocha na 51 mld dolarów, co dało mu 11 miejsce w rankingu gazety. W 2018 r. David Koch przeszedł na emeryturę.

David Koch miliarder i konserwatysta

David Koch w równym stopniu znany był ze swoich konserwatywnych poglądów politycznych. Aktywnie uczestniczył w sferze publicznej jako polityk i jeden z głównych donatorów Partii Republikańskiej. Był radykalnym krytykiem polityki prezydenta USA Baracka Obamy. Znany był także ze względu na otwarte zaprzeczanie występowaniu zmian klimatycznych i globalnego ocieplenia.

David Koch wraz z bratem Charlesem byli twórcami funduszu Americans of Prosperity, przy użyciu którego wspierali idee wolnorynkowych i konserwatywnych polityków w USA. Co ciekawe, sprzeciwiali się polityce antyimigracyjnej, co było jednym z powodów, dla których nie poparli Donalda Trumpa w jego politycznej rywalizacji o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych.

MSN

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: