DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ministerstwo Sprawiedliwości ujawni dokumenty w ramach kontroli poselskiej PO, ale… w przyszłym tygodniu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ministerstwo Sprawiedliwości ujawni dokumenty w ramach kontroli poselskiej PO, ale… w przyszłym tygodniu

Posłowie PO Joanna Augustynowska, Arkadiusz Myrcha i Mariusz Witczak – w ramach kontroli poselskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości – domagali się pełnego wglądu w dokumentację znajdującą się w resorcie sprawiedliwości i informacji m.in. o księdze wejść i wyjść, o tym, czy Łukasz Piebiak po swej dymisji używał wciąż służbowego telefonu i komputera. Zwrócili się też do resortu o rejestr umów cywilnoprawnych, by dowiedzieć się, czy ministerstwo płaciło osobom fizycznym lub firmom za internetową działalność. Wiceminister Michał Wójcik powiedział im, że dokumenty zostaną ujawnione, ale… w przyszłym tygodniu.

Myrcha zwrócił uwagę, że część z tych dokumentów, dostępnych jest „od ręki, bo są prowadzone w elektronicznym systemie”. – „Mimo to one na to spotkanie nie zostały przygotowane. To zapala sygnalizacyjną lampkę, że coś w tym temacie może ministerstwo chcieć ukrywać. Nie zakładam złych intencji, ale takie są fakty”– powiedział poseł PO.

Dodał, że w sprawie Piebiaka resort sprawiedliwości nie wszczął postępowania wyjaśniającego. – „Jest całkowita bierność kierownictwa resortu pomimo, że były już podsekretarz stanu posługuje się określeniem „Szef”, co w naturalny sposób rodzi przeświadczenie, że jest mowa bądź o ministrze Ziobrze, bądź o premierze Morawieckim. Dziś nawet nie uzyskaliśmy odpowiedzi na to, czy po dymisji pan wiceminister Piebiak odwiedzał resort, odwiedzał swój gabinet. Nie otrzymaliśmy jednoznacznej odpowiedzi” – zauważył.

Poseł Witczak stwierdził, że przekazali Wójcikowi, że dzisiaj obywatele mają prawo bać się, jacy sędziowie trafiają do sądów „w ramach wszystkich zmian ustrojowych wprowadzonych niezgodnie z Konstytucją i unijnym prawem„. – „Kondycja intelektualna, psychiczna bardzo wielu osób nie daje nam najmniejszej gwarancji na to, że w polskich sądach po wszystkich zmianach możemy mieć do czynienia z równoważonymi, niezawisłymi, niezależnymi sędziami” – powiedział Witczak.

Mariusz Witczak@mswitczak

Realizujemy interwencje poselską w ⁦@MS_GOV_PL⁩ .

Zobacz obraz na Twitterze

anna nurczynska#silni Razem@wickis12

Wystąpiły ponoć problemy techniczne-czyżby zepsuła sie niszczarka w MS-

bt

Źródło: pap.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: