DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Liderka antyszczepionkowców prawomocnie skazana za pomówienie lekarza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Liderka antyszczepionkowców prawomocnie skazana za pomówienie lekarza

Poznański Sąd Okręgowy podtrzymał poprzedni wyrok sądu rejonowego, skazujący Justynę Sochę. Liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP została prawomocnie ukarana za pomówienie lekarza 2 tys. zł grzywny i 5 tys. zł na rzecz warszawskiego szpitala. Musi także opłacić koszty procesu.

Na nic się więc zdała apelacja wniesiona przez Sochę do wyroku, o którym pisaliśmy w artykule „Liderka antyszczepionkowców skazana przez sąd za zniesławienie epidemiologa”. Wtedy uznano, że Justyna Socha, sugerując, że  Paweł Grzesiowski jest lobbystą firm farmaceutycznych, „przekroczyła granice dozwolonej krytyki”, poniżyła lekarza w opinii publicznej i naraziła na utratę zaufania.

Socha po wyroku nie spuściła z tonu. – „Obowiązek szczepień jest narzędziem niszczącym zdrowie i życie dzieci i powinien być zniesiony. Tego dotyczy nasz nowy projekt obywatelski, pod którym zbieramy 100 tys. podpisów i w następnej kadencji trafi do Sejmu” – zapowiedziała.

bt

Źródło: rynekzdrowia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: